НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Сря Юли 01, 2009 8:29 am

did написа:Не се връзвай толкова, статистиката винаги работи и в дългосрочен план нещата винаги си отиват на мястото.

Затова и бях против хората да си виждат оценките за отделните постове, ама кой да слуша...


Да, хората искаха, искаха да видят за кои мнения как им се гласува, пък сега са разочаровани, че има и хора, които ги оценяват незаслужено и нечестно. Ами да, за съжаление винаги има и такива оценки. Винаги има и такива хора. Не си го слагайте толкова на сърцето! Както вече казах, системата за рейтинг е просто техническо средство, чрез което може да се видим и като група или мини-общество какви сме - не знам защо някой се учудва, че в толкова голяма група хора има и подобен тип гласуване. Като излезете на улицата, само доблестни хора ли срещате?

Всъщност нямаше да зачеквам темата, ако не беше поредното оплакване от marsa (в една друга тема), който явно е нарочен от някого и получава минуси за мнения, които (според мен) с нищо не са заслужили подобна оценка.

Та в тази връзка искам още веднъж да напомня на всички потребители с право на глас, че системата за оценяване не е предназначена за избиване на комплекси и за постоянно демонстриране на лично отношение към някого. Аз не мога да ви спра да я използвате по такъв начин, но ако го правите, помислете и за това, че подобни минуси не говорят зле за получаващия ги, а за гласуващия. Вярно е, че анонимността в този случай е на страната на гласуващия, но ако погледнете сами към себе си, това ли искате да виждате?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот jd » Сря Юли 01, 2009 8:42 am

Любо, по тоя повод с избиването на комплексите от страна на някои потребители - аз се чудя дали не може да се заложи в скрипта за рейтингите за даден потребител, който има рейтинг над необходимия за гласуване, при доказано наличие на abuse с това му право, то да му бъде спирано (без обаче да му се пипа рейтинга). Давам го просто като идея.
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Сря Юли 01, 2009 8:59 am

По принцип има текст в правилата, който е за такива злоупотреби. Там е проблемът обаче, че е много трудно да кажеш това е abuse, онова не е. Всичко опира в крайна сметка и до лично мнение, особено при заложените в момента спънки срещу уговорено и злонамерено гласуване. Иначе казано, нещата вече са направени така, че да не може 1-2 души просто да сринат или да качат нечий рейтинг (точно защото такива проблеми зачестиха през изминалата зима). Оттук нататък остава личният самоконтрол - дали ще гласуваш, защото смяташ мнението за полезно/вредно/добронамерено/недобронамерено, или ще гласуваш защото написалият го не те кефи по някаква си твоя причина.

Аз мисля да спра дотук, тъй като темата сме я дъвкали много пъти.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот jd » Сря Юли 01, 2009 11:14 am

:agree:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Несправедливо свален рейтинг.

Мнениеот ALEX » Чет Юли 16, 2009 1:27 pm

"Отговор" в : Каква музика слушате? - viewtopic.php?f=9&t=13805&start=0.
Доказателство :
http://media.snimka.bg/3664/013583151-big.jpg
Има и още.
Към "Умниците" дето го свалят :
Може да лишите форума от полезни теми, понеже човекът, който иска да ги публикува няма рейтинг.
Дори и да не мога да публикувам тема, ще кажа на някой познат да го направи - Нищо не печелите, дечица.
Рейтинг преди този отговор : Rating: 1024
Колоезденето в града уврежда сърцето
http://www.varnacity.info/search.php?pa ... w&nid=1800
Маска за колоездене против вредни газове?Kъде се продава?|Велосипед за всякакъв терен?
Аватар
ALEX
 
Мнения: 80
Рейтинг: 960
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:56 am
Местоположение: Варна Varna /Skype име: Acisor

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Quiz » Чет Юли 16, 2009 1:46 pm

Какво точно се опитваш да покажеш с този пост? :dontknow:
Ако е заобиколен начин да споделиш за падналия си рейтинг и се чудиш кой е "умника", да ти кажа: аз бях.
Голям човек си, би трябвало да се сетиш защо.
Край!
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Re: Несправедливо свален рейтинг.

Мнениеот PtD » Чет Юли 16, 2009 2:03 pm

ALEX написа:Рейтинг преди този отговор : Rating: 1024


Аха, ако имаше техническа възможност, веднага бих ти сложил и аз един минус. Заради мрънкането.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Несправедливо свален рейтинг.

Мнениеот Alpina » Чет Юли 16, 2009 4:21 pm

ALEX написа:"Може да лишите форума от полезни теми, понеже човекът, който иска да ги публикува няма рейтинг.


Тази тема -"Каква музика слушате?" беше ли сред полезните,
та след като последното мнение в нея беше от "23 May 2006 12:29" ти реши да я върнеш към живот :confused:

Просто ми е интересно :popcorn:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Чет Юли 16, 2009 4:39 pm

ALEX - И аз бях паднал до ~1010, но с времето рейтинга си идва и отива. Да и аз имам минуси на постове за които не смятам, че ги заслужавам. За 1 седмица се сринах САМ. После форума ме научи кои коментари и възгледи да НЕ споделям, кои пък да съумея да променя, над кои да се замисля. Това е. Рейтингът не е важен. Поне не би трябвао да е за сериозен и здравомислещ човек. bikeрчетата да му мислят, защото там рейтинга е важен. Много важен за самия форум. Приеми го като сито. Постарай да растеш за да не паднеш. Разбира се това е моята гледна точка, не карам никой да я споделя - просто така мисля.
Успех :D :agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Несправедливо свален рейтинг.

Мнениеот did » Чет Юли 16, 2009 4:42 pm

ALEX написа:бъра бъра, защо ми га правите малък.

сега ми е толкова малък.
ако пак ми го намалите, ще се оплача


Колега, ти защо пишеш тук? Заради рейтинга или заради споделянето на информация?

Всеки твой пост, в който е ясно, че рейтингът е най-важното за теб, ще бъде ощипан с минусче.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот dreadx » Съб Юли 18, 2009 2:46 pm

veskoz написа:После форума ме научи кои коментари и възгледи да НЕ споделям, кои пък да съумея да променя, над кои да се замисля..
Аха! Значи и възгледите ни трябва да се въртят около въпросния рейтинг? ;)

Причината да погледна в тази тема е, (не ми пука за рейтинг-а, както се сещате, освен ако не намалее дотолкова, че да не мога да пиша във форумите), но на едно място зададох може би тъп въпрос, все пак следствие от някакви мои впечатления. И минал някакъв "умник" -> дум! (-20) точки.

Което ме наведе на мисълта - не може просто някой, защото е в "мензис", и от нямане какво да прави, да обикаля из форума и да сваля точки на хората. Освен това се предполага, че човек който задава въпрос - не знае.
А целта на събирането на информацията в този, или който и да е форум е да се научим.

В тази връзка ми хрумна ПОРЕДНАТА защита против недобронамерено сваляне на рейтинги (нямам предвид да се съберат няколко човека и да свалят на един, срещу което вече са взети мерки).

Би било добре на рейт-ващите да се води статистика, и да се гледа съотношението в колко случая са гласували положително/отрицателно. Не знам дали е хубаво резултата да излиза до точките с рейтинга им, но ще се получи саморегулираща система - когато друг реши да гласува за тях с (-), но се колебае, понеже е възпитан и сдържан, веднага ще види, че те самите гласуват в 97% от случаите с (-) и всякаквите му колебания ще се разсеят на мига. ;)

;) А може би с въвеждането на системата за рейтинг е трябвало да се назначат и модератори по рейтинг-а..

Успех със системата и дано да има повече полза от нея, отколкото да вреди! ;)
dreadx
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 6:41 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Съб Юли 18, 2009 2:52 pm

@dreadx: Преди да изпишеш всички тези глупости, запозна ли се с правилата на рейтинговата система и алгоритмите, които стоят зад нея?

Това, което пишеш, е абсурдно!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот marsa » Съб Юли 18, 2009 2:56 pm

dreadx написа:Би било добре на рейт-ващите да се води статистика, и да се гледа съотношението в колко случая са гласували положително/отрицателно. Не знам дали е хубаво резултата да излиза до точките с рейтинга им, но ще се получи саморегулираща система - когато друг реши да гласува за тях с (-), но се колебае, понеже е възпитан и сдържан, веднага ще види, че те самите гласуват в 97% от случаите с (-) и всякаквите му колебания ще се разсеят на мига. ;)
Че какво по- лесно има от заобикалянето на това - просто на всеки минус щракам и плюс на админ, или някой друг с 2000 рейтинг, и винаги ще изглеждам розов в очите ти :)

Явно наистина в един момент трябва да си сложиш капаците и да счетеш за вярно твърдението, че който гласува по тъп начин е тъп, а не прави теб по- тъп. В крайна сметка никой не отнема нещо "твое".
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re:

Мнениеот Alpina » Съб Юли 18, 2009 3:12 pm

dreadx написа:Би било добре на рейт-ващите да се води статистика, и да се гледа съотношението в колко случая са гласували положително/отрицателно.


Дали не погледна през една страница преди тази :idea:

PtD написа:Както можете да забележите, модераторите като цяло са доста положително настроени.
http://pedrod.hit.bg/mtb-bg/voters_by_ratio.xls
П.П. Статистиката е за потребители, гласували повече от 50 пъти.

PtD написа:И още една статистика, този път наопаки - кой какви гласове е получил, както и съотношение към мненията:
http://pedrod.hit.bg/mtb-bg/like_hate.xls
Включени са всички, получили повече от 100 гласа.


Както можеш да забележиш, не е така както си го мислите, ама хайде...

P.S. Със сигурност данните вече са се променили доста, но все пак...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Нед Юли 19, 2009 11:09 pm

dreadx написа:
veskoz написа:После форума ме научи кои коментари и възгледи да НЕ споделям, кои пък да съумея да променя, над кои да се замисля..
Аха! Значи и възгледите ни трябва да се въртят около въпросния рейтинг? ;)


Не! Имах в предвид просто да си направя сметка дали няма да дам лош пример на някой сополанко и утре да го стържат от някой бор на Витоша с кофти мнение. Абе какво се занимавам с глупостийхкадлсфмянчширехакйбфрйкФ'ПОИМКЙЦЖ ВМЗ,ЙМЯОНСИУхлйаѝ
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот endkuro » Пон Сеп 14, 2009 7:16 am

МАСОВО се слагат минуси за мнение, което е различно и не се вписва с мнението на някого. Налице е следната статистика:

99% от постовете ми са грамотно написани и не съдържат обиди или нещо против правилата.
Над 50% то плюсовете съм ги получил не защото мнението ми е полезно, а защото някой просто е съгласен с мен.
Над 80% от минусите съм ги получил, защото съм изразил мнение, което не се харесва на някого, например че скот според мен изостават спрямо повечето топ производители, това че аз не ги харесвам особено, означава ли че друг, който ги харесва, трябва да ми сложи минус, вместо да напише своето мнение и да каже защо?
Да за другите 20% съм си заслужил минусите, къде съм писал глупости, които искам да се изтрият и които не е хубаво да ги има, къде просто безсмислени постове.

И какво излиза, че ако има човек с различно мнение отностно да кажем производител, той бива отритнат? На мен малко ми намирисва на комунизъм... нали за това е форума, да има различни мнения, да се споделят. А не човек като е на различно мнение и друг да си каже "оо не съм съгласен с този, прас минус". И не ми излизайте с постовете, където съм си заслужил минусите(например за лош пример и тн), за тях съм съгласен, но повечето минуси са ми на тази основа(например че не съм фен на скот, подобни на това).

Въпроса лесно може да се реши, като направите получаването на минус/плюс да става след 3 гласа, тоест при три минуса за дадено мнение, гласуването се запечатва и минуса е налица(както и за плюса). Таква първо ще се избегне избиването на комплекси и второ ще се даде възможност да се гласува не само от първия видял мнението -> ще се избегне това някой да избърза и да гласува, лишавайки други от това право. Моля ви вземете идеята ми под внимание, както виждате се стремя да пиша винаги културно, коректно спрямо другите и грамотно.
Аватар
endkuro
 
Мнения: 264
Рейтинг: 986
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 2:53 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Пон Сеп 14, 2009 4:06 pm

Чудесна идея. Чакаме да ни дадеш и реализацията.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Capoeira » Съб Сеп 19, 2009 1:09 pm

Офф , идеята на тази система е не да ограничава различните гледни точки на потребителите до един определен модел, а да отбира полезното и градивното от безполезните(потенциално опасни съвети или пълните глупости). Малко са хората който ще гласуват отрицателно ако съдържанието на поста ти е просто в разногласия с тяхните възгледи, повтарям малко. С няколко думи съвета ми към потребителите който се оплакват от рейтигновата система е да се стремят да пускат теми само след като са проверили че въпроса който имат не е задаван предварително или няма отделна важна тема, а отговари да се дават само ако са найстина сигурни в знанията си и могат по някакъв начин да помогнат и доринесат за разрешаването на проблема. С две думи има раздел Бла-Бла в който може да се пишат почти всички глупости, нека в останалите раздели се спазва малко по-строга дисциплина, форума не е поле за избиване на комплекси или арена за битки.
Bikes Intelligence Life
Proud of Boxxer
Аватар
Capoeira
 
Мнения: 1188
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 9:49 pm
Местоположение: 2025

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Сря Окт 28, 2009 1:05 pm

Някой ще ми обясни ли как става така, че в момента, в който някой почне да говори на "баце" в "Други видове колоездене", автоматично рейтингът му тръгва бързо-бързо към двете хиляди. Скоро разни форумни недоразумения, които едно смислено нещо не са написали, също ще могат да гласуват.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот edinmilion » Сря Окт 28, 2009 1:19 pm

did и PTD прекалено драматизирате и излишно създавате интриги относно "Други видове колоездене"...
Относно рейтинга - до кога ще си въобразявате, че е в помощ на образованието? И можеш ли да застанеш зад мнението си, че всички с около 2к рейтинг са писали само смислени 'неща'?


edit: aa да и да се извиня предварително за зададените въпроси, тъй като нямам над 5 години във форума (за някои и това е от значение и мнението ми не струва)
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Сря Окт 28, 2009 1:30 pm

did написа:Някой ще ми обясни ли как става така, че в момента, в който някой почне да говори на "баце" в "Други видове колоездене", автоматично рейтингът му тръгва бързо-бързо към двете хиляди. Скоро разни форумни недоразумения, които едно смислено нещо не са написали, също ще могат да гласуват.

И аз имам същите наблюдения. :deal:
edinmilion написа:И можеш ли да застанеш зад мнението си, че всички с около 2к рейтинг са писали само смислени 'неща'?

Аз лично да. Защото съм прочел голяма част от всичките им мнения (без на bikerider... ще ми трябва отпуска). :agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Сря Окт 28, 2009 1:39 pm

edinmilion написа:did и PTD прекалено драматизирате и излишно създавате интриги относно "Други видове колоездене"...

Tи преценката остави на нас. :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Alpina » Сря Окт 28, 2009 3:09 pm

edinmilion, след като сам споменаваш, че си сравнително нов във форума, би ли споделил на каква база си стъпил, че да твърдиш каквото и да е за положеноето е него, сравнявайки го преди и след въвеждане на системата за оценяване?
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Ozzie » Сря Окт 28, 2009 6:25 pm

did написа:Някой ще ми обясни ли как става така, че в момента, в който някой почне да говори на "баце" в "Други видове колоездене", автоматично рейтингът му тръгва бързо-бързо към двете хиляди. Скоро разни форумни недоразумения, които едно смислено нещо не са написали, също ще могат да гласуват.

Някой или някои не го/ ги мързи да чакат по половин час и да цъкат плюсчета, независимо какво е написано.
Май му се казваше манипулиране на рейтинга. :)

P.S. Всички сме го правили малко или много. :peace:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Пет Апр 23, 2010 11:57 pm

Незнам кого дразня и каква е системата за оценяване но аз имам само минусчета от 1250 рейтинг паднах на 940,още малко и ще изхвърча от форума .Знам че имам правописни грешки,но то кой ли няма ,псувни не пиша пиша си само по темите, по принцип гледам да не дразня съфорумците с някакви нагли и не възпитани постове,но минусите валят един след друг.Искам да помоля админа да обърне внимание на това и да ми каже да ли ставам за този форум или не ако не ставам и с моите постове тук вредя на форума да ми изтрие ника ,или да провери от къде идват тия минуси и аз да се заема сам с хората които постоянно ми ги цъкат.В крайна сметка аз не искам и плюсове просто да спрат с минусите . Мога да предположа кой така устремително ме е подложил на минусова атака но това е само предположение и немога да обвиня никой.


От мен :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот МИКИ МАУС » Съб Апр 24, 2010 12:30 pm

lupi написа:Незнам кого дразня и каква е системата за оценяване но аз имам само минусчета от 1250 рейтинг паднах на 940,още малко и ще изхвърча от форума .Знам че имам правописни грешки,но то кой ли няма ,псувни не пиша пиша си само по темите, по принцип гледам да не дразня съфорумците с някакви нагли и не възпитани постове,но минусите валят един след друг.Искам да помоля админа да обърне внимание на това и да ми каже да ли ставам за този форум или не ако не ставам и с моите постове тук вредя на форума да ми изтрие ника ,или да провери от къде идват тия минуси и аз да се заема сам с хората които постоянно ми ги цъкат.В крайна сметка аз не искам и плюсове просто да спрат с минусите . Мога да предположа кой така устремително ме е подложил на минусова атака но това е само предположение и немога да обвиня никой.


От мен :beer: :beer: :beer: :beer:

Ай опитай се да бъдеш щастлив и с минуси! Кво ще ти стане?!... и познай от три пъти каква ще бъде оценката на този мой съвет?! Нали си Лупи -Homo hominis lupus est= :evil: :clap:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Съб Апр 24, 2010 6:54 pm

Да наистина си прав че Човек за човекът е вълк( Homo hominis lupus est ).Значи спокойно мога да си дръпна една нашенска на който не ме кефи,така и така ще имам минус.На вниманието на всички минусджии :puke: :puke: :puke: от вас и да го д....е
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Нед Апр 25, 2010 8:02 pm

Виж сега, lupi, ясно е за всички, че рейтингът ти е свален най-вече от твои съграждани заради прословутата габровска вражда. Така че основно на тях можеш да се сърдиш.
Но можеш малко и на себе си, защото с неграмотното си писане много трудно можеш да провокираш някого да ти пише плюсче. Аз лично на няколко пъти съм понечвал да го правя, но просто "сърце не ми дава", като ти преброя грешките в мнението.
Изискването за що годе грамотно писане е част от правилата на този форум. Ако искаш да пишеш тук, ще трябва да полагаш старание в тази насока.
Иначе, в твоя случай бих ти препоръчал просто да започнеш на чисто - с нов профил, но това само при условие, че си подобриш правописа, иначе просто няма смисъл.

А към някои хора, които от месеци използват рейтинговата система за уреждане на личните си отношения, утре ще отправя специални предупреждения, за да не се сърдят после, ако "трудът" им се окаже на вятъра...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Сря Апр 28, 2010 10:08 pm

Admin написа:Виж сега, lupi, ясно е за всички, че рейтингът ти е свален най-вече от твои съграждани заради прословутата габровска вражда. Така че основно на тях можеш да се сърдиш.
Но можеш малко и на себе си, защото с неграмотното си писане много трудно можеш да провокираш някого да ти пише плюсче. Аз лично на няколко пъти съм понечвал да го правя, но просто "сърце не ми дава", като ти преброя грешките в мнението.
Изискването за що годе грамотно писане е част от правилата на този форум. Ако искаш да пишеш тук, ще трябва да полагаш старание в тази насока.
Иначе, в твоя случай бих ти препоръчал просто да започнеш на чисто - с нов профил, но това само при условие, че си подобриш правописа, иначе просто няма смисъл.

А към някои хора, които от месеци използват рейтинговата система за уреждане на личните си отношения, утре ще отправя специални предупреждения, за да не се сърдят после, ако "трудът" им се окаже на вятъра...


Нямат спирка тия минусчета, ръгат ги за щяло и нещяло, ми това го няма в правилника на форума това безразборно ръгане на минуси
Да зама да пребия някой,ама незнам кого,мога само да прадполагам, админа дай ми ника на най-върлият ми фен от към минусите ми, че да му хвърля един бой та да се освести.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Чет Апр 29, 2010 1:25 am

lupi написа:Нямат спирка тия минусчета, ръгат ги за щяло и нещяло, ми това го няма в правилника на форума това безразборно ръгане на минуси
Да зама да пребия някой,ама незнам кого,мога само да прадполагам, админа дай ми ника на най-върлият ми фен от към минусите ми, че да му хвърля един бой та да се освести.


За това си изказване заслужаваш и бан. Приеми го като последно предупреждение.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта