МТБ Габрово - офтопик

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Сря Яну 20, 2010 6:49 pm

Радвам се, че успях с леееека провокация да предизвикам горните два поста, защото имаше риск темата да се изпълни с много поздравления и никакво съдържание

Popa написа:дано не ни се смее цялата велообщност в България.


Не, никой не ви се смее, но и никой не ви се радва.

Ето ви един съвет от страничен наблюдател и доброжелател, който ви следи изкъсо: Спрете да пишете тук и се разберете на място! Написаното до момента в темата е предостатъчно. Нека хората ви съдят по действията, а не по тукашните писаници.

Поздрави на всички! :beer:

Препоръчвам заключване.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Сря Яну 20, 2010 7:52 pm

Не ми обръщайте внимание на ПравопиСните грешки. при мен ще се срещат доста често когато използвам BDS пък и пипринцип ама все тая на когото му пречат да не чете Относно темата не се палете толкоВА! :dontknow:
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Sucker » Сря Яну 20, 2010 8:09 pm

Защо трябва постоянно да има делене кой какъв стил кара кой в кой клуб е, защо постоянно трябва да има напрежение м/у хората които обичат да карат колело и да се разделят? Нима неможе хора от Мтб - Габрово да карат с хора от Исполин и обратното? Тази тема много ми прилича на темата която скоро четох viewtopic.php?f=15&t=64448 там се разделят на шосейни и планински колоездачи ... Стига глупости просто нека караме заедно и да няма разделения.
Sucker
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1087
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 6:18 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: МТБ Габрово

Мнениеот digimortales » Сря Яну 20, 2010 8:21 pm

не разбрах само, казвате 4е имало 2 клуба и защо се създавал трети. кои са тези клубове? кк. Исполин,сега този новия МТБ Габрово,та кой е третия клуб в Габрово?
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Todorka » Сря Яну 20, 2010 8:23 pm

godrinski написа:Не ми обръщайте внимание на ПравопиСните грешки. при мен ще се срещат доста често когато използвам BDS пък и пипринцип ама все тая на когото му пречат да не чете Относно темата не се палете толкоВА! :dontknow:


Уважаеми Господине,

Освен ,че съм почитател на колоезденето,съм и изключително пристрастна към българския език.
Засега, понеже съм много ангажирана с други дела, ще отделя време да Ви задам един - единствен въпрос:

Коя е била учителката Ви по български език в началната степен на образование и какви оценки сте получавали по тази дисциплина в края на срока?!!!

Благодаря!
Todorka
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Сеп 18, 2009 4:52 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Sucker » Сря Яну 20, 2010 8:31 pm

Старата песен за правописна грешка ...
Sucker
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1087
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 6:18 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: МТБ Габрово

Мнениеот digimortales » Сря Яну 20, 2010 8:38 pm

а на мен не ще никой да ми каже кой е третия клуб? :smash:
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот veskoz » Сря Яну 20, 2010 8:53 pm

did написа:Препоръчвам заключване.

:deal:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: МТБ Габрово

Мнениеот psixopat » Сря Яну 20, 2010 9:04 pm

digimortales написа:а на мен не ще никой да ми каже кой е третия клуб? :smash:

Клубовете са: Исполин, групата на Силвестров МТБ Габрово.За тези се знае и се пише тук. :agree:
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Sucker » Сря Яну 20, 2010 9:48 pm

До колкото знам силверстов е в групата на мтб габрово
Sucker
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1087
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 6:18 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Сря Яну 20, 2010 10:03 pm

А къде забравихте "Янтра"? А тези момчета? Упс, объркал съм се. Не са три, четири са! Всъщност... никой не знае колко са. Зависи кое се брои за "клуб".

Абе, няма ли кой накрая да заключи тая тема?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот N.Odrinski » Сря Яну 20, 2010 10:30 pm

Държа да направя едно уточнение .КК Г.Одрински е първият частен клуб по колоездене, който създадох в памет на баща ми.Поради многото желаещи да практикуват планинско колоездене и нуждата от организация ,към клуба беше учредена секция МТБ Габрово.Отношението ми към всички е добронамерено. Всички клубове ,организации и фенове
могат да разчитат на подкрепа и помощ от моя страна.МТБ Габрово няма негативно отношение към клуб Исполин и предлагам да организираме нещо съвместно. Всеки който иска да реши личните си отношения моля да не го прави в този форум.И ако някой се е почувствал засегнат ,да приеме моите извинения.Надявам се занапред в този форум да властва спортсмеският дух.А сега :beer: на всички,на хубавото барбекю и червено вино никой не отказва.
поздрави Николай Одрински :peace:
N.Odrinski
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 6:48 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот sensation_blue » Сря Яну 20, 2010 10:54 pm

не ми е работа да се мешам, но има една приказка - "Когато по света се говори за нещо, в Габрово вече се прави" - мен лично не ми е интересно дали има клубове или не - харесва ми това, че все повече хора се зарибяват по МТБ-то (както се случи и с мен наскоро) и в този модерен свят, обусловен от прекален стрес и нерви и неясно бъдеще на икономиката, че и на нефта, мисля че велосипедния спорт отново ще претърпи бум. А това всъщност отдавна се е случило в Европа - нека има клубове, нека има каращи и нека се множат - само апелирам - помагайте си, не се карайте, а карайте :) Успех на всички каращи и нека имат пари за хубави колелца и екипировка за да могат да споделят радостта от този великолепен природно-съобразен спорт.. и да спрем АТВ-тата и моторите!
Поздрави!
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: МТБ Габрово

Мнениеот botroid » Сря Яну 20, 2010 11:14 pm

Popa написа:Още по-голяма наглост пък бе разиграна от така нареченото пресаташе на новия клуб, той пък се пусна в състезанието без номер и без въобще да е регистриран за участие, като най-безочливо пречеше на състезателите, но душевните проблеми са си негови, да се оправя... В заключение искам да кажа: аз лично не изпитвам НИКАКВА омраза към никой, та нали става въпрос за спорт, свободно време, хоби, здраве. Не ми трябват нито дрязги, нито интриги, нито даже клубове ако щете, трябва ми само време да си карам колелцето и толкоз :)


Не съм пресаташе на никой и не членувам в никакви вело клубове, макар и да гравитирам около тях! Просто предложих помощта си на г-н Одрински за постване на инфо във форума за евентуални бъдещи мероприятия на новооткритата секция по МТБ към клуба му. Той е зает човек и няма моето свободно време, за да кисне по форуми и да удовлетворява литераторите и буквоядците, като си поправя всяка правописна грешка.
Относно това, че на „Велорали Узана 2009”, съм се впуснал нагло в участие, без номер и регистрация - разрешението за това ми беше любезно дадено от г-н Денизов. Признавам, че неволно бях препречил пътя на един местен състезател, който ми кресна да се махам от пътя, а аз направих това и дори му се извиних. Всичко останало са твой преувеличения. Не знам какво ти трябва и какви са ти проблемите, но може и да имаш някакви, защото отдавна злословиш против мен с най-долни определения и нееднократно си ме заплашвал във форума със саморазправа. Друг е въпроса, че като ме видиш на улицата, не предприемаш нищо по въпроса и си траеш :evil: Искрено се надявам, наистина да не изпитваш омраза към никой, защото това унищожително чувство е винаги лош съветник и поражда дрязгите и интригите. А от тях нищо градивно и положително няма да излезе. Затова те призовавам - спри с изливането на помията и си карай колелцето. Както правя аз. Не ти знам телефона, ама и да го имах, нямаше да се набутвам я, щом като мога да се обърна към теб тук, за без пари :D Ако не друго, поне съм 100% габровец!

И накрая искам да подчертая - в Габрово няма нов клуб! Има нова планинска секция, към отдавна съществуващ клуб за шосейно колоездене. Много хора не разбраха това и вдигнаха шум, като че ли е станало кой знае какво :) Ама мноо станали клубовете, ама кво ше праим с толкоз, преди как карахме без тях... Преди си е било за преди, сега времената са други и повечето колоездачи се стремят да се обединяват в клубове по интереси, с цел формиране на общност, с повече представителност и официалност на колоездачните изяви. Пък който е индивидуалист, да си кара сам, никой не му пречи. Аз предимно така карам и не ме бърка, ако ще на всяка улица да има велосипеден клуб! :)

Popa написа:Първото колелце си го купих през 2001г. , от тогава не съм спирал да си карам... В последните 1-2 години се появиха хора- каращи(което е мн. радващо), но в същото време и Невероятни капацитети, познавачи на маршрути и т. н, как за една година всичко им стана ясно - не знам.Имена няма да споменавам


Моите почитания към теб, затова че караш в планината от 2001-ва г. Но освен теб, там карат и други, дори и сравнително отскоро, но карат и то сериозно, а не лежерно оттук-дотам и айде на полянката да полежим час-два на припек! Сериозното каране води до опознаването на разни маршрути и капацитирането в някаква степен. Не знам защо се дразниш толкова от туй. Това някаква странна, да не казвам по-силна дума, форма на ревност ли е? :) Балкана освен, че е голям, е и за всички. Просто приеми, че ти не си най-великия карач в него (ако си го мислиш де) и ще ти е спокоен духа ;)
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: МТБ Габрово

Мнениеот cholla » Чет Яну 21, 2010 1:29 am

:smokin: :argue: :cool: :guiter: :hbang:
Админ недей да заключваш темата "карането" сега започва... :praying:
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Admin » Чет Яну 21, 2010 8:28 am

Ами и аз се чудя какво да я правя тая тема. И с какво ще помогне заключването, като това не е нито първата, нито последна проява на "разбирателството" между отделни хора в Габрово.
Като човек, който познава и е карал и с едните, и с другите, и който има късмета да е достатъчно страничен наблюдател, подобни дрязги (за съжаление това май е много лека дума в случая) само ме натъжават.
Да, темата ще я заключа, защото мисля, че вече има достатъчно обяснения, обвинения и какво ли още не в нея. Язък, че нещо, което по принцип трябва да радва общността, веднага доби негативен оттенък.
Темата ще я заключа, но тя няма да реши проблемите между хората. И, както съм ви казвал и преди, спрете да ги пренасяте във форума. Спрете да подмятате обиди един към друг, сперете с блъскането на минуси едни към други (в момента вие сте вероятно единствените, които използват рейтинга по подобен начин). Както каза някой по-нагоре, ако можете, разберете се на живо. Ако не можете, пишете си всеки по своите теми и забравете за темите на другите.
И като си прочетох отново мнението, още веднъж се убеждавам колко е абсурдна цялата ситуация. Уви! :V:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта