МТБ Габрово - офтопик

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

МТБ Габрово - офтопик

Мнениеот did » Пет Яну 15, 2010 10:12 pm

botroid написа:Уведомявам габровските колоездачи, че днес 15.01.2010 г. към КК "Георги Одрински" беше учредена секция по планинско колоездене именувана "МТБ Габрово". Основните й предмети на дейност ще са:

1. Обединяване на деца, ученици, студенти и граждани за практикуване на МТБ.
2. Обединяване на обществени организации и юридически лица с цел подпомагане на физическата култура и спорта.
3. Участие, организиране и провеждане на състезания и мероприятия.
4. Методическо подпомагане на групите по МТБ в учебните заведения.
5. Масово развитие на МТБ колоезденето и повишаване на спортното майсторство.

За всички бъдещи прояви на секцията, в частност мероприятията, ще бъдете своевременно информирани в тази тема.


Трети клуб в Габрово??? :bigeyes:

Хайде, честито!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пет Яну 15, 2010 10:17 pm

То като си трябва, нека има. Ще се предлага, ще се коментира, и ще се действа. Трябва да се прави нещо, и ние го започнахме.Хайде да ни е честито.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот kreator76 » Пет Яну 15, 2010 11:40 pm

did написа:Трети клуб в Габрово??? :bigeyes:

Хайде, честито!

Не е трети ,просто обединяваме сили :beer: :clap: :hbang:
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Пет Яну 15, 2010 11:50 pm

kreator76 написа:просто обединяваме сили :beer:


:beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Анелия » Съб Яну 16, 2010 9:34 am

Е хайде усепшно :clap:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот psixopat » Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Брей браво.Дано да има успех и да се развива. :clap:
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: МТБ Габрово

Мнениеот kreator76 » Съб Яну 16, 2010 7:04 pm

Днес една малка група направихме обиколка на ,,Витата стена,, :beer: Получи се много добро каране :clap: :eyebrow: мнооооого кал ама колкото си и искаш,особено на спускане към Яворец.Ето и малко снимки http://kreator76.snimka.bg/mountain/obi ... 0-g.463771
Изображение НИКОГА БЕЗ КАСКА В ПЛАНИНАТА И НЕ САМО ТАМ
Аватар
kreator76
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:04 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот toddon » Съб Яну 16, 2010 9:34 pm

Хайде честито...... да има много нови мероприятия и дейности.....
toddon
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 8:22 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Нед Яну 17, 2010 5:27 pm

Поредната проява е факт.
Silvestroff Gabrovo написа:Eто че измина и този ден, без да пропускаме . Направихме едно кръгче в студеното време, ама нали не се плашим. Нагостиха ни с чай на Кметовци, Добриновата къща. Васко нещо му беше зор, май е било тежка вечер.Хубаво беше и всички сме доволни.Пак ще дойдем.Ето малко снимки за да се позабавлявате.http://www.album.bg/silvestroff/albums/121993/
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот cholla » Нед Яну 17, 2010 9:58 pm

did написа:Трети клуб в Габрово??? :bigeyes:

Хайде, честито!

:bigeyes: Незнам само на мен ли ми се струва, но нещата почват да се припокриват с политиката - една идея(държава), много партии с политици, недоволен народ и най-вече постройка с надпис ситен шрифт"Обединението прави силата"! Това с клубовете се заформя да е поредната модна тенденция, навремето и без тях се събирахме и карахме...
Има ли ползата от повече партии в един парламент само времето ще покаже?!
Честито !! :beer:
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Нед Яну 17, 2010 11:14 pm

Иване, не е лошо, че има клубове. Само малко ме гъделичка едно червейче... че тая тема си стои тук вече няколко дни, а в нея още не е писал никой от учредителите на "Исполин", които са първите регистрирани в Габрово, имат проекти с общината, правят състезания... Пишат само някакви нови "обединители", които досега не са се проявили по никакъв начин, но пък явно имам амбиции да обединяват другите около семе си.

Пиша тези неща като изцяло страничен наблюдател, който няма никаква вътрешна информация. Признавам си, че съм силно предубеден към откриването на МТБ-секции към туристически клубове. Според мен тази форма има много повече минуси, отколкото плюсове.

Ще ми се да прочета, какво мисли nicky bike по въпроса за новото обединение...

Каквото и да правите, пийте си в Габрово бирата заедно, щото колкото повече клубове, толкова повече!

:beer: :beer: :beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Пон Яну 18, 2010 3:41 pm

Първият регистриран клуб сме ние още през 1998г.Ние сме едни от първите който започнаха да развиват планинското колоездене,Нашите състезатели имат участия в балканиядата по МТБ в Гърция, наши състезатели са Първите който спечелиха състезанието по DH за купа Kimba съответно заеха първо и втора място, От КК Георги Одрински има МНОГОКРАТНИ шампиони по крос Кънтри във всички възрастови групи! Има шампиони както на шосе така и в МТБ дисциплините. А АКО искате по подробна информация мога да ви пратя портоколите с челните класирания от състезанията а те не са никак малко! Като цяло Фмилия Одрински е колоездачна фамилия с традиций и постижения в колоездачния спорт! И не Мисля , че има човек който да оспори това. Имаше временно затишие поради отсъствието на Николай Одрински от страната, който е основателят на този клуб. От тази година ще се постараем да учасваме в почти всички състезания по XC и ви уверявам че със сигурност ще имаме поне един човек в тройката, а може и повече! Тази секция към КК Георги Одрински се създаде защото има все по- голям интерес към планинското колоездене, и има за цел да привлече деца и подрастващи, да развива планинското колоедене във всички насоки. В крайна сметка има пътища за всички!
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Пон Яну 18, 2010 3:52 pm

А, и относно проявите на секция МТБ-Габрово към КК Георги Одрински Габрово те ще дойдат още с пъвите състезания, В Секция МТБ-Габрово има както запалени любители на планинското колоездене който използват всеки удобен момент да са на колелото така и Състезатели който водят специална подготовка :deal: ще обират наградите на повечето проведените XC състезания, велоралита и може би DH, Но за последната дисциплина е малко раничко още там може би след година!
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Пон Яну 18, 2010 4:01 pm

Тъи като в секция МТБ-Габрово има Pressаташе- botroid ще бъдете редовно информирани за всички мероприятия с който се ангажира Клуба
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Пон Яну 18, 2010 4:58 pm

Мда, стана ми ясно, що nicky bike не пише.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот tanya » Пон Яну 18, 2010 5:40 pm

Успех на начинанието и от мен. :agree:
Участвала съм в прояви и състезания организирани от КК "Исполин". Хареса ми организацията и останах много доволна. Карала съм и с групата на Силвестров. И там се чувствах отлично. Затова смятам и да повторя, че и да потретя. :)
Не знам какви непреодолими различия има в колоездачната общност на Габрово и защо не можете да ги изгладите. Ама явно вие си знаете. :dontknow:
Ще се радвам да участвам и в прояви организирани от този клуб.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Пон Яну 18, 2010 6:59 pm

относно това :deal: грешката е моя
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пон Яну 18, 2010 8:32 pm

Дид , не знам какво се палиш. На никого не пречим, още по малко на теб. Решили сме , направили сме. Какво толкова. Защо трябва да сме от Исполин за да караме и да организираме мероприятия. Ако толкова държиш на мнението на ГОЛЕМИЯ капацитет НИКЕ БИКЕ , той си има темичка и го попитай там.Честно казано не мога да му забраня да пише в тази, но нека по добре да не я цапа. Какво като си правим клубове, и други подобни. Да не би да има лимитна бройка , и ние да сме извън нея. Зарежи тея работи, нека всеки си върши работата, но да не пречи на другите. ****************************************** Хайде със здраве, и не се впрягай от тукашните ни взаимоотношения. Бих се радвал един ден да обиколим някоя планина, заедно с вашата група.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Пон Яну 18, 2010 8:36 pm

Silvestroff Gabrovo написа:Дид , не знам какво се палиш. На никого не пречим, още по малко на теб. ...... Какво като си правим клубове, и други подобни. Да не би да има лимитна бройка , и ние да сме извън нея. Зарежи тея работи, нека всеки си върши работата, но да не пречи на другите. ************************************************************* Хайде със здраве, и не се впрягай от тукашните ни взаимоотношения. Бих се радвал един ден да обиколим някоя планина, заедно с вашата група.


Разбирам, разбирам.

Просто исках някой да напише точно това, щото приказките за "обединение" по-горе в темата ми звучаха като плосък опит за подвеждане на обществена медия и това не ми хареса.

Правете си каквото искате, но не се правете на обединители.

Впрочем, очаквах точно такава тема след съобщението за новия "байк-парк" на Узана. Дано не съм бил прав...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Admin » Пон Яну 18, 2010 9:04 pm

Някои неща от темата са изтрити, за да не се отплесва в посока едни габровци срещу други. Ако имате да коментирате нещо, коментирайте клуба, а не тоя или оня човек. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Пон Яну 18, 2010 10:04 pm

Относно байк-парка на Узана, днес се проведе работна среща в Общината на което взехме участие ние, представители от клуб Исполин, и момчетата от Габрово който се занимават по сериозно със спускане, на срещата стана ясно че ще бъдат изградени съоражения за техническо каране който ще имат за цел да съберат както деца така и всички всички който прекарват част от свободното си време на велосипед. За сега не е предвидено а се изгражда съоражение за по екстреймно колоездене както се чуваше, но общината е отворена за предложения и съвети и за в бъдеще може да се изгради и писта за DH. АЗ лично мисля че колкото повече клубове има по-добре нека да се организираме нека караме ПЪтища има за всички. няма нищо лошо в това.
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот outfaced » Пон Яну 18, 2010 11:08 pm

При положение, че има два клуба, които тепърва предстои да съзряват и правят нещо вие да правите 3ти вместо да се подкрепяте взаимно е най малкото странно. Оделни дисциплини и с различни цели :dontknow: ... не.
Така конфликтите на интереси са програмирани на 100%. Пък може и вче да ги е имало и затова да се е стигнало до тук (пак кофти)


Дано ни упровергаете песимизма.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот cholla » Вто Яну 19, 2010 12:48 am

Кой кога се бил регистрилал и колко много е спечелил и т.н. има ли значение при популяризирането на този спорт във вашият град-държава, уважаеми г-н През-аташе?
Вместо да правите "политика" защо не вземете, че се огледайте др-те като Вас - Криви спици, Зара и не на последно място едни новобранци от Златица(Браво на Вас момци пълните ми душата :beer: ). Такива неща трябва да се случват не да се показваме колко сме .... Ако не ви харесва лозунга от Бялата Постройка то вземете примера на Аспарух :peace: големите неща стават, когато сме заедно.
Надявам се да ме разберете какво се опитвам да напиша. Помня още как карахме задружно из Гб и беше хубаво много даже, а сега само се плюете взаимно, защо?
cholla
 
Мнения: 391
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 7:08 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот godrinski » Вто Яну 19, 2010 7:17 am

Незнам защо някой хора са останали с впечетлението че има конфликт между двата клуба, и защо пишат в тази насока. Уверявам ви че няма нищо такова. С управителите на другия клуб сме в добри отношения, ние сме колеги и приятели. Просто незнам от къде си вталпихте това
godrinski
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Яну 16, 2010 12:40 pm

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Вто Яну 19, 2010 10:43 pm

godrinski написа:Просто незнам от къде си вталпихте това


Първоначално нищо не си бах втáлпил (това от "тáлпа" ли идва?), но вече знам повечко и мисля, че тáлпите в Габрово са се обединили в скéле.

Успех в изграждането на новата конструкция!

:beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот lupi » Вто Яну 19, 2010 10:54 pm

godrinski написа:Незнам защо някой хора са останали с впечетлението че има конфликт между двата клуба, и защо пишат в тази насока. Уверявам ви че няма нищо такова. С управителите на другия клуб сме в добри отношения, ние сме колеги и приятели. Просто незнам от къде си вталпихте това


Заставам плътно зад теб Гоше,аз също имам познати от кк.Исполин и те са много готини момчета.Поздравявам ги от сърце. :bowdown: :bowdown:



Report

Postby outfaced » Tue Jan 19, 2010 12:08 am
При положение, че има два клуба, които тепърва предстои да съзряват и правят нещо вие да правите 3ти вместо да се подкрепяте взаимно е най малкото странно. Оделни дисциплини и с различни цели :dontknow: ... не.
Така конфликтите на интереси са програмирани на 100%. Пък може и вче да ги е имало и затова да се е стигнало до тук (пак кофти)





А що се отнася до различни дисциплини и цели, може би има и идеи да се направят нови дисциплини но целта е една и съща да се кара колело.

Гледайте какво момчета Жоре ,Силвестров ,адаш .Ръдо Ники Одрински,Борко и др.Аз съм свас, нека работим и караме заедно или по отрелно но да се разбираме и да постигаме целите си,и нека имаме непрестана мотивация за напредък и победа.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: МТБ Габрово

Мнениеот did » Вто Яну 19, 2010 11:49 pm

Новият клуб има ли си адрес? Искам да изпратя дарение!

Съвсем сериозен съм! Може и адресът да ми го пратите на ПМ, ако е нещо секретно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МТБ Габрово

Мнениеот denizov » Сря Яну 20, 2010 4:18 pm

Дълго обмислях дали да се регистрирам в този форум ,но тъй като от известно време нашият клуб и отделни негови членове са обект на нападки от страна на т. н. обединители на колоездачите в Габрово, сметнах за уместно да изразя и аз позицията си ,тъй като по един или друг начин съм свързан с колоезденето през последните 30 години.

Ще си позволя да се представя на кратко защото мисля, че хората трябва да знаят кой стои зад това име. Не съм от колоездачна фамилия. Професията ми е треньор по колоездене. Работил съм в КК Янтра – Габрово (като треньор) гордея се с двама участници на Световно първенство – Иван Колев и Даниел Петров и един участник на Олимпийски игри Пекин 2008г. – Даниел Петров. Пиша това не за да се изтъкна ,а за да кажа на момчетата ,които си мислят ,че колоезденето в Габрово започва с тях. Колоездене в Габрово (организирано) има от 1905 година ще го има и след нас, а първият учреден клуб е КК Янтра – основно насочен към шосейно колоездене.

Ние група ентусиасти решихме да създадем един по различен клуб. Да се съберем хора които карат предимно за удоволствие и здраве. Не сме си поставяли за цел да обединим всички в Габрово ,а да запалим повече хора да се движат с велосипеди в планината. Видях ,че вашата секция или клуб си поставяте задачи – Високо спортно майсторство.
godrinski написа:...От тази година ще се постараем да учасваме в почти всички състезания по XC и ви уверявам че със сигурност ще имаме поне един човек в тройката, а може и повече!...

Пожелавам Ви всичките три места в тройката на всички състезания във всички възрастови групи. На нас ни стига само удоволствието от каране ,срещите с приятели и сБирките ,а състезанията за нас са среща с приятели от други градове, купон, а не печелене на медали.

Като стана въпрос за състезания ще ви попитам господа обединители къде бяхте по време на провеждането на Първото състезание по планинско колоездене в Габровска област организирано от нашия клуб? Защо Вашите състезатели не участваха в него? Та Узана е само на 15 км от града , а и Община Габрово беше съорганизатор на проявата Вие не уважихте не само нас ,но и Общината с която като гледам ще се опитвате да си сътрудничите в бъдеще. Ако вие някога организирате състезание в Габрово ние ще сме първите, които ще се запишат за участие. Какво по-хубаво да ти организират състезание толкова близо до теб!?!?

Не разбрах само какво Ви обедини ,дано не е само омразата към нас. Ние нямаме нищо против вашия клуб за това Ви моля спрете със заяжданията и простотиите, защото напълнихте едни други теми с материал ,което е голям срам за всички в Габрово (до сега никой не беше попадал там)

Ако някой има да казва на някого нещо нека да вдигне телефона и да му го каже. Ако трябва да се скарат ,да се сбият, а не да занимават цяла България с проблемите или амбициите си.


Пожелавам Ви успех! :peace:\
Не ви изпращам :beer: :beer: защото знам ,че не пиете.
Аватар
denizov
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1385
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 8:38 am
Местоположение: Gabrovo

Re: МТБ Габрово

Мнениеот veskoz » Сря Яну 20, 2010 5:02 pm

:peace: :bowdown: :clap: :agree: Мъдрото си е мъдро. :dontknow:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: МТБ Габрово

Мнениеот Popa » Сря Яну 20, 2010 6:42 pm

Здравейте, дълго време мислих дали да напиша нещо в тази тема , но след като видях поста на Веско Денизов реших и аз да се включа( осъзнавайки естествено дъъългите полемики след моите писания :rofl: ).Първото колелце си го купих през 2001г. , от тогава не съм спирал да си карам, в последните години повече ме влече планината, участвал съм и в състезания, единствено и само за удоволствие.Преди няколко години планинското колоездене и хората харесващи този спорт нямаха нищо общо със ситуацията в момента, събирахме се , карахме си, изобщо всичко си беше непринудено и доставящо удоволствие всекиму пожелал да дойде с нас.В последните 1-2 години се появиха хора- каращи(което е мн. радващо), но в същото време и Невероятни капацитети , познавачи на маршрути и т. н, как за една година всичко им стана ясно- не знам.Имена няма да споменавам, просто не е коректно, пък и Admin-на ми е приятел :rofl: , ще вземе да ми изтрие нещо, това в рамките на шегата естествено.Относно въпроса защо не са участвали на Велорали Узана, това си е лично техен избор, никой не може да ти каже или наложи какво да правиш и с кого.Те по принцип бяха там , даже някои си позволиха да критикуват организацията( от чиста злоба предполагам), че и човека отправил критиките даже имаше наглоста да си измие колелото пред х. Партизанска песен, нищо че водоструйката беше предвидена САМО за участници. Още по голяма наглост пък бе разиграна от така нареченото През -аташе :dontknow: на новия клуб, той пък се пусна в състезанието без номер и без въобще да е регистриран за участие, като най безочливо пречеше на състезателите, но душевните проблеми са си негови , да се оправя..Та питам аз тези ли ще са обединителите :rofl: :rofl: на Габровските колоездачи, ако е така: пълен СРАМ и ПОЗОР ни очаква.Честно казано мъчно ми е и ме боли :bawling: като чета какво се пише , пък и в крайна сметка аз мн. добре знам за какво става въпрос и кой какъв човек. В заключение искам да кажа: аз лично не изпитвам НИКАКВА омраза към никой, та нали става въпрос за спорт, свободно време, хоби , здраве.Не ми трябват нито дразги , нито интриги, нито даже клубове ако щете, трябвами само време да си карам колелцето и толкоз :) .

Като цяло ситуацията е смехотворна и нелепа, дано не ни се смее цялата велообщност в България.
Искрено се надявам че умните и интелигентни хора САМИ ще преценят кой, кой е, само като сравниш какво е написал Денизов и какво са написали там разни Обединители , През-аташета и т.н. :nono:
Поздрави на всички фенове! :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:
Никога не спори с глупак - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит!
Аватар
Popa
 
Мнения: 244
Рейтинг: 1862
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 5:43 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта