Проблем с AVID BBDB 7

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот bikerider » Чет Апр 21, 2005 10:14 am

[quote="Ozzie"]

Както е казано "shit hapens". Днес ми дойде Avid-чето и в реда на нещата реших да го монтирам. Да, ама не. Както си е реда, сложих ротора, но като почнах да слагам преходника, се оказа, че същия опира в ротора. Дайте съвет какво да направя за да реша проблема. Вилката ми е ZOOM 650 (ако това ще е от полза).
[/quote]


съжалявам, че сега отговарям, ама бях малко болен...
предполагам проблема е бил, че не си отхлабил болтовете на апарата когато си монтирал преходника на вилката
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Ozzie » Чет Апр 21, 2005 9:55 pm

[quote="bikerider"]

предполагам проблема е бил, че не си отхлабил болтовете на апарата когато си монтирал преходника на вилката
[/quote]

И аз не знам какъв е проблема. С axelmax обсъждахме много варианти. Единия беше, че вилката може да е усукана. Същия ден следобед я разглабях да я смажа и леко на ръка "напънах" ботуша с ушите в обратна посока... дали се орпави от това, идея си нямам. Но не мисля, че проблема е бил, че не съм отхлабил болтовете на апарата. Бях сложил само преходника. Абе луда работа. Остава сега да я разработя. :liplick:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта