bolki

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот bikerider » Пет Окт 17, 2003 3:28 pm

[quote="Jacket"]

[quote="bikerider"]

[quote="Jacket"]

И с какво точно ще помогнат ръкавиците в случая? Човека го болят КИТКИТЕ ...мда.
[/quote]


мускули, ръкавици, ръкохватки, кормило, вилка, гума - това са все неща които обират вибрациите и щадят ръцете/китките...
[/quote]

Е, съмнява ме че ръкавиците ще помогнат в случая... Много добре знам как се получава тези болки и повярвай ми дори бинтове и ластици не помагат, ако не знаеш как да си държиш ръцете.
[/quote]


а, изобщо не съм твърдял, че в случая ръкавиците ще помогнат :)
просто обяснявах защо помагат по принцип...
иначе е ясно, че ако проблема е във вилката или захвата, ръкавиците са последното, което ще му помогне на МОТиКАТА... :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MOTuKATA » Пет Окт 17, 2003 10:11 pm

nqmam rebound na amortesiora i se nadqvam da kompensiram s texni4no karane i nastroiki na lost4etata(kakto me posuvetvaxa v predi6nite postove)
MOTuKATA
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 10:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Окт 20, 2003 1:26 pm

[quote="MOTuKATA"]

nqmam rebound na amortesiora i se nadqvam da kompensiram s texni4no karane i nastroiki na lost4etata(kakto me posuvetvaxa v predi6nite postove)
[/quote]


ami spored men rebound-a na vilkata kato faktor e saizmerim sas zahvata i poziciata na lostchetata. v smisal ne iskam neshto da govoria za vilkata ti, a imam predvid che ako opravish samo zahvata bolkite naistina she namaleiat silno, no e verioatno da ne otshumiat napalno zaradi vilkata.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта