Posledicite ot karaneto...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот Black » Вто Мар 30, 2004 10:06 am

[quote="Metal_Psycho"]

Black,to i drugo ti hlopa men;):D,to ne,4e i na men ne mi de ama....(za broika postove vse pak;)[:p]6ega btw Admine:D)
HHmmm,abe to az nemam probelm s hru6tialite,no nastupi promiana sled edno-dve iaki izdjaskania na kapa4ki,ta ottogava iako pain ot vreme na vreme,no ne e 4ak bolka za umirane!Iadete pove4e mesa(4isti,bez maznini UfcOrse:D)i razni domati,morkovi alabal,ei takiva raboti i 6te usetite upgrade na organizma vervaite mi:8D:!Pri men tova niama osobenno vuzdeistvie,za6toto me murzi da hodia na fitnes ne za drugo...ou f***,basi i oplakvaneto mu izkarah:xx(:ei taka stava kat se kandidatsva s biologia,promivka na mozaka:D:D

p.s. To ne,4e ne6to se razbira ot tva gore,no neka da otbeleja ne6to-samo 4eren hliab iajte,to i bez tva mnogo vkusen :D:D:D
[/quote]
@bobi sa tainite li 6e si izdavame a:}):savsem sam si dobre 3 te scepvania na glavata nemat ni6to ob6to
ta po temata qm nogo meso i plodove ma ne6to nepomagat ta 6e mina na drygi ne6ta
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Мар 30, 2004 3:50 pm

Black,spoko men,niama da izdavam konfedencialno info;)
A za mesoto i plodovete,ne6to ne mi se viarva da ne vur6at rabota!Prosto travmite ne se lekuvat lesno i samo s iadene.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 99 госта