Накладки за BB7

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот jivkonik » Чет Сеп 06, 2007 9:29 am

URNEST написа:
XeDoX написа:Добре бе мамка му стига сте вървяли след всеки юзър и да му правите забележки какво му нямалко във въпроса.Толква ли е трудно просто да отговориш?Да речем BB7 185mm ротор със оригинални метални накладки,така перфектно ли е ? :(!:

Еми същата комбинация и се изхабиха накладките след 1,5 година, но карането не включваше луди пускания(е само няколко, но не от мен), а в интерес на истината дори накладките имат още малко до пълно изхабяване.

Не се увличай да ги караш до пълното изхабяване (т.е. да опре диска в медната подложка) защото накрая на живота си накладката вече се изравнява с тънката пружинка, която я отдалечава от диска и тази пружинка почва да трие диска. Прави му едни черти, което не е хубаво предполагам.... :dunno:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот URNEST » Чет Сеп 06, 2007 9:34 am

jivkonik написа:
URNEST написа:
XeDoX написа:Добре бе мамка му стига сте вървяли след всеки юзър и да му правите забележки какво му нямалко във въпроса.Толква ли е трудно просто да отговориш?Да речем BB7 185mm ротор със оригинални метални накладки,така перфектно ли е ? :(!:

Еми същата комбинация и се изхабиха накладките след 1,5 година, но карането не включваше луди пускания(е само няколко, но не от мен), а в интерес на истината дори накладките имат още малко до пълно изхабяване.

Не се увличай да ги караш до пълното изхабяване (т.е. да опре диска в медната подложка) защото накрая на живота си накладката вече се изравнява с тънката пружинка, която я отдалечава от диска и тази пружинка почва да трие диска. Прави му едни черти, което не е хубаво предполагам.... :dunno:

Веднага щом чух това триене ги смених, иначе видимо има още малко животец.
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот jivkonik » Чет Сеп 06, 2007 9:44 am

Добре си направил!!! :agree: Виждал съм на снимки напълно изядени накладки до медната подложка, не знам как са изтърпели това финално триене тези хора!!!! :dunno:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Stuny » Чет Сеп 06, 2007 9:51 am

jivkonik написа:Добре си направил!!! :agree: Виждал съм на снимки напълно изядени накладки до медната подложка, не знам как са изтърпели това финално триене тези хора!!!! :dunno:


Като се получи в рамките на едно каране и не си носиш резервни.
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот jivkonik » Чет Сеп 06, 2007 9:56 am

Stuny написа:
jivkonik написа:Добре си направил!!! :agree: Виждал съм на снимки напълно изядени накладки до медната подложка, не знам как са изтърпели това финално триене тези хора!!!! :dunno:


Като се получи в рамките на едно каране и не си носиш резервни.

Да, снимките бяха от някакъв нечовешки мокър и дълъг етап на Паралелна вселена....
Аз си нося нов чифт накладки с инструмета и резервната гума.
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Ayrton Senna » Чет Сеп 06, 2007 11:21 am

накладки барадини от 19лв вместо оригинални накладки за бб7... НИКОГА ПОВЕЧЕ! Освен това се износват много по-бързо
Shadow fingers rise above
Iron fingers stab the desert sky
Oh, behold the power of man
Are your minds ready for the fall
Ayrton Senna
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 12:14 am

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта