Кърнаре - Троян?

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот taurus13 » Пон Май 10, 2010 4:44 pm

sergeh написа:Аз всеки уикенд съм в Хисаря, т. е. наблизо, така че ако се наканиш, драсни едно ЛС да го пробваме, ако можем да съвместим програмите.


А как си с техничните пътеки...? - защото ние лесно ще го качим по пътя, обаче после надолу не е за всеки и за всяко колело. Аз досега не съм пробвал слизането от север към с.Чифлика, и смятам да го направя, само трябва да измисля някакъв транспорт обратно до Беклемето и оттам обратно пък на юг по другите пътеки...
Някой от региона ако има, да каже има ли автобуси или маршрутки, правещи совалки "север-юг", през прохода.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот sergeh » Пон Май 10, 2010 5:15 pm

Ами зависи колко са технични :D. Не съм DH-ориентиран, но не се и плаша чак пък толкова - винаги мога да пускам на спирачки и по-внимателно. Обаче това, за което говориш иска по-сериозна организация.
През прохода със сигурност има автобус Плевен-Пловдив, даже мисля, че е два пъти дневно, но с байковете там няма как да стане (даже сега като катерих срещнах бусчето от Плевен - не беше много голямо - за 20-тина души). На него може да се разчита от Троян, според мен.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот taurus13 » Пон Май 10, 2010 5:31 pm

Технични..технични..колко да са технични - стръмно, тясно с камънак, по някое време и гора. То ДХ ориентиран, значи да пускаш със скорост, и брутално да прегазваш и прелиташ де що има за газене и летене. Аз си го карам, по-бавничко, щото вече не съм на 20 и като падна, много се чупя :D . Иначе....организацията лесно става - тръгваме някой път и ще му мислим в Троянско.....
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот joropc » Пон Май 10, 2010 9:26 pm

taurus13 написа:
А как си с техничните пътеки...? - защото ние лесно ще го качим по пътя, обаче после надолу не е за всеки и за всяко колело. Аз досега не съм пробвал слизането от север към с.Чифлика, и смятам да го направя, само трябва да измисля някакъв транспорт обратно до Беклемето и оттам обратно пък на юг по другите пътеки...
Някой от региона ако има, да каже има ли автобуси или маршрутки, правещи совалки "север-юг", през прохода.

Имайки предвид велосипеда и уменията ти(за уменията - от прочетеното във форума :) ),спускането към Чифлик няма да е никакъв проблем за теб.Всъщност го казвам , защото миналата есен покарахме десетина минути заедно горе на билото. Ти продължи към Дерменка а ние(бяхме двама)слязохме към с.Орешак(спускане,което препоръчвам на всеки).Когато решиш да поскиташ по нашите краища - драсни едно ЛС.Относно"совалките"- без проблем мога да те кача до Беклемето почти по всяко време, стига да знам ден-два предварително.....колата ми качва до два велосипеда.
От северната страна има доста по интересни места за слизане към Троян от споменатия от теб маршрут.. ;)
Четящите да не остават с впечатление,че спускането към Чифлик е лесно и може да стане с всяко колело.По-горе коментирам дали taurus13 ще слезе от там без проблем :magnify:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот taurus13 » Пон Май 10, 2010 11:43 pm

Ха...вярно, че засякох двама троянци есента - единия от вас с canyon nerve....ами добра среща и тук. Пък точно на следващия ден след спускането ми през Дерменка, реших да хвана наобратно към Ехо и така се стигна до моето непредвидено горско нощуване на 1 декември....
Ами да вземем да съгласуваме, някое спускане от тези интересните на север, че юг почва да ми се изчерпва вече....Живот и здраве лятото смятам да прекарам повече време там, само дето не мога да се разбера с местните интернетчици, да ми сложат една антена на покрива, та да си чета форума. :beer:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Кърнаре - Троян?

Мнениеот kapitanblood » Вто Май 11, 2010 10:45 am

По-горе коментирам дали taurus13 ще слезе от там без проблем

Той си слиза от всякъде без проблем .... :beer: :rofl:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта