Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот papi007 » Нед Ное 15, 2009 5:18 pm

Привет драги съфорумници!
След много весело и приятното протичане на първият Showdown преди 2 седмици, сега с удоволствие искаме да ви поканим на 2рият такъв за годината(тоя път и флаерче си имаме благодаренине на marsa :beer: ):

Изображение

Избрана е датата 22.11.2009, за да могат повече хора, които са на работа и съботните дни, да се присъединят.
Стартовата и финалната точка отново същите:

Дата 22.11.2009

Събиране: - 12:00

Старт: Спирка на рейс 69: 46 - 48 мин. до ЦАРЕВА МАХАЛА (последна спирка)
С рейс 98 до Центъра на село Железница. Като слезете в центъра на самоход се връщате обратно към главния път и завивате наляво (т.е. все едно сте рейса и не сте отбили към центъра на селото). Оттам въртите 10-15 минути, подминавате Ханче/мотел "Брезите" и на 300-400 метра в дясно се пада старта. Прилича на голяма отбивка, има една консервена спирка и дървена като будка, която не работи. (вижте началната точка на шосейния маршрут!)
СТАРТЪТ ЩЕ БЪДЕ В 12:30!

Финал: Кръчма в Драгалевци. На старта при уточняване на бройката ще се разберем къде ще резервираме.


Също така остават и непроменени маршрутите:

Маршрут за планинските колоездачи: Тръгва се от старта и се кара по част от маршрута за обиколката на Витоша. Следва се маркировка от спрей "100". Като се стигне до павиран път (около 18км след старта), не се продължава по маркировката, а се тръгва надолу по паветата към центъра на Драгалевци. Той е САМО надолу и САМО по павета, не е маркиран , така че при проблеми - питате който намерите. Общо разстоянието по GPS от старт до финал е засечено 18.9 км.

Маршрут за Шосейните колоездачи: http://www.bikemap.net/route/347014 . Ако има въпроси - не към мен, а към половинката ми BastarD.


За разлика от миналият път , сега планинските колоездачи също ще си уредим среща в София , за да ходим заедно!
За момента мисля че 9:00 на София Ленд, 9:30 центъра на Драгалевци ще ни оставят достатъчно време за да стигнем до стартовата точка. Часовете могат да бъдат променяни, а за хората, искащи да пътуват с рейс - 69 спира точно на стартовата точка, а 90 спира на центъра на село железница, от където на самоход ще трябва да се минат 2 километра.
Сайт за разписание на рейсовете http://www.skgt-bg.com/

Стартирането на Двойките планински-шосеен колоездач ще става през 5 минути, за да не си пречат или помагат колоездачите по време на трасето. Тези които ще дойдат само за разходката - изчакват всички състезатели да стартират и тогава тръгват. При самото каране - бъдете внимателни с пешеходци и не си надценявайте възможностите!

Отново натяквам и натвърдвам за преобличането на финала, че миналия път едно момче не си бе взело чист панталон, та трябваше да обърне калния и мокър от вътре на вън... С толкова кал обаче в гащите си е голям дискомфорт :evil:
Също така ползвайте каска и ръкавици!!!

Ако има нещо, което ви интересува и съм забравил да спомена, моля питайте!
(За съжаление съм доста болен в момента и ако имам грешки и недоразумения, моля да ми бъдат простени )

Best wishes, papi007 :wavey:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Нед Ное 15, 2009 8:07 pm

Пий повече чай с мед и лимони, баце, и до неделя да си на 6. Ше имаш нужда от тва! :evil:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот julushko » Нед Ное 15, 2009 11:53 pm

Ама Марса само се сети за мен :erm:

И да.. бирата лекува всичко, но мастиката е по-силна. И все пак не пия мастика.
Това като офтопик.. Аз не мога да дойда, колелото ми е градско :look:
Follow the Wind
Аватар
julushko
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 9:42 pm

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот stilo » Пон Ное 16, 2009 1:59 pm

Защо бре, има и градска част...много е ZOO-атрактивна.
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот papi007 » Пон Ное 16, 2009 2:03 pm

julushko написа:.. Аз не мога да дойда, колелото ми е градско :look:


Че има хора , дето с такива колела правят обиколката на Витоша. Пък може и да минеш по хасфалта :popcorn:
Ела и не го мисли много много :D
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот Ride_or_Die » Пон Ное 16, 2009 4:01 pm

Дам този път всички е добре замислено. Браво за брошурата. Има само едно нещо, което ме притеснява. Последния път на Витоша карахме с приятели XC и на последния завой преди началото на спускането (след торфения резерват, жълтата маркировка има пътека, която води до асфалтов път, който пък води до Златните) на един мой приятел му се огъна предната капла. След това се наложи да слизаме по автомобилния път до бул. България. Колелото ми е нисък клас, неолекотено с 21 скорости(говорим за MTB). Та идеята ми е че на доста очастъци дигах спокойно около 50-55 км/ч. Притеснява ме дали разликата между MTB и ROAD маршрута е достатъчна. Все пак шосейките ще карат с 60-70 докато ние с 20, говорим 20 км/ч средна скорост понеже ще има и доста изкачвания.
Ride_or_Die
 
Мнения: 151
Рейтинг: 992
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:56 pm

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот veskoz » Пон Ное 16, 2009 4:03 pm

Научете какво означава понятието средна скорост. Излагация става вече. :deal:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот papi007 » Пон Ное 16, 2009 4:32 pm

Маршрутът е така замислен че да има все пак тръпка и смисъл.
При планинското колело аз го бях минал за около 51 минути, а ТК имаше реално по-малко отчетено време за каране на велокомпютърчето, но чакането по светофарите общо взето изравни времената, и така миналия път бях победен за около минута-две.
Ако смяташ че колелото ти не е достатъчно здраво - ще го караш по-бавно и внимателно, за да нямаш проблеми :agree:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Ное 16, 2009 4:46 pm

Баце, сега загледах по-детайлно байкмапа и мисла, че реално последния път съм карал това: http://www.bikemap.net/route/353112. Времето, което си чул, беше на Бокича, щото аз бех си сменил предната шина и магнитчето хартиса на ремонта с другата. Байкмапа го дава 28,4км и 240м денивелация, а времето ми требва да е било около 49-50мин., което прави към 34-35 км/ч средна. Що се отнася до притесненията на колегата за "изкачвания" по пътеката, ше му напомним, че старото й име (поне тва, което научих от моя татко, когато още бех малко тъпо копеленце и ходех по пътеките) е "хоризонталната пътека", което некакси прави смешни термини като "изкачване", още повече, че старта е на около 1150м.н.в., а финала - на около 800. :dontknow:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Ное 16, 2009 5:12 pm

Още един вариант за шосейкаджиите (които искат да спестът неколко светофара, за сметка на около километър повече каране): http://www.bikemap.net/route/353121 - десен завой на изхода на Биистрица, спускане към Панчарево, от Горубляне се фаща околовръстното и по него чак до отбивката за Драгалевци. Байкмапа го дава 29,2км (за което му вервам) и 270 метра денивелация (за което не съм съвсем сигурен, щото през Ст.град сигурация има повече баир). :magnify:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот eMcKu » Пон Ное 16, 2009 6:24 pm

veskoz написа:Научете какво означава понятието средна скорост. Излагация става вече. :deal:

Би ли пояснил ? :lol:
В случай, че имаш интерес към мероприятието пиши колкото искаш, но ако такъв при теб липсва, тъпите ти и заядливи коментари си ги натреси в Бла - Бла :smash:

Тоя път мисля, да се довлека с шосейката, но не е изключено и с МТБ .... ще теглим чоп, преди тръгването :D
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Ное 16, 2009 8:29 pm

eMcKu написа:
veskoz написа:Научете какво означава понятието средна скорост. Излагация става вече. :deal:

Би ли пояснил ? :lol:
В случай, че имаш интерес към мероприятието пиши колкото искаш, но ако такъв при теб липсва, тъпите ти и заядливи коментари си ги натреси в Бла - Бла :smash:

Тоя път мисля, да се довлека с шосейката, но не е изключено и с МТБ .... ще теглим чоп, преди тръгването :D



Мъдро решение ше е, баце, ако дойдеш с шосейката! Нема кво да се валяш у калта, па и ше бъдеш на печелившата страна! :clap:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот stilo » Пон Ное 16, 2009 9:00 pm

Баце, да вметна едно мое наблюдение, което засякох в многобройните ми пресичания на околовръстното при разклона на Бистрица. Там светофара работи на режим 2'/30", което ще рече две минути за преминаващите по околовръстното и 30 секунди за спускачите от Бистрица. Кофти момент ще е ако пристигнеш на 2 сек след включване на червеното...
По принцип всяко пресичане на светофар в зоната на столицата с шосейка е достатъчно рискова маневра. Още повече, когато си под напрежение от бягащия часовник.
В маршрута през Панчарево пък има едно включване в главния път, където си без никакво предимство, а трафика е силен и пак трябва да си заложиш "главата" за да минеш веднага.
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот marsa » Пон Ное 16, 2009 9:15 pm

stilo написа:Баце, да вметна едно мое наблюдение, което засякох в многобройните ми пресичания на околовръстното при разклона на Бистрица. Там светофара работи на режим 2'/30", което ще рече две минути за преминаващите по околовръстното и 30 секунди за спускачите от Бистрица. Кофти момент ще е ако пристигнеш на 2 сек след включване на червеното...
По принцип всяко пресичане на светофар в зоната на столицата с шосейка е достатъчно рискова маневра. Още повече, когато си под напрежение от бягащия часовник.
В маршрута през Панчарево пък има едно включване в главния път, където си без никакво предимство, а трафика е силен и пак трябва да си заложиш "главата" за да минеш веднага.
E, и паветата на Драгалевци бавят "избирателно", на предния шоудаун с мартиган се бягме объркали и резултата беше че трябваше да завием от околовръстното наляво към Драгалевци. На светофара който чакахме бокича и ивайло пресякоха пред нас, ние си почакахме още минутка, после на паветата те ни дърпаха нагоре, не че нямах пауър, но имах усещането че ще стигна без велосипеда до горе. Много мразим павета.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот stilo » Пон Ное 16, 2009 9:22 pm

Eла със МТБ-то баце...па мини по шосейския път за плавно минаване през паветата :D
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот marsa » Пон Ное 16, 2009 9:26 pm

stilo написа:Eла със МТБ-то баце...па мини по шосейския път за плавно минаване през паветата :D
Ами колебая се наистина, това е супер оптималния вариант - със сликовете и байка. баира е къс и може да се вземе с едни 20 нагоре сигурно. Единственото което ме разколебава в момента е че пак трябва да сменям парчетата на шпайковете, писна ми да разменям парчета на всяко каране. Трябват ми още едни обувки.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Пон Ное 16, 2009 9:27 pm

stilo написа:Баце, да вметна едно мое наблюдение, което засякох в многобройните ми пресичания на околовръстното при разклона на Бистрица. Там светофара работи на режим 2'/30", което ще рече две минути за преминаващите по околовръстното и 30 секунди за спускачите от Бистрица. Кофти момент ще е ако пристигнеш на 2 сек след включване на червеното...
По принцип всяко пресичане на светофар в зоната на столицата с шосейка е достатъчно рискова маневра. Още повече, когато си под напрежение от бягащия часовник.
В маршрута през Панчарево пък има едно включване в главния път, където си без никакво предимство, а трафика е силен и пак трябва да си заложиш "главата" за да минеш веднага.



Баце, мога само да потвърдим наблюденията ти. Както се досещаш, щом съм тръгнал да пишем мнение, вероятно не е само, за да се съгласим с твойто, но е и за да изтъкнем некои съображения. Съображение №1 - светофара, който си споменал наистина много бави в таа посока, но тук става дума за каране в неделя и видимост поне на 100 метра в двете посоки. Нататъка предполагам, че се досещаш кво имам внапредвид.
Съображение №2 - същото важи и за останалите светофари по трасето.
Съображение №3 е основното - вече съм го карал тва и имам идея кво време ми е достатъчно, за да стигнем преди мойта Пенда (ако е бате Папи, ми стигат 48мин., ако е некой друг - повече, ако е бате Вуте - нема смисъл да бързам, така или иначе, ше ме бие на тва дърпане). Имам и идея колко време мога да изгуба по светофарите (3-4 мин. е приемливо), за да не се наложи да карам с 200 по паважа.
Всъшност, най-неприятната част от тва каране е от Хладилника до околовръстното, щото е лудница от коли, смрад, а и има един мильон дупки от десната страна, минем ли ги теа 2км, нататъка летим. :crazy:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот stilo » Пон Ное 16, 2009 9:45 pm

Да внесем и аз едно конструктивно предложение. За по-голяма безопасност на участниците.
Добре ще е да има колкото се може по-малко светофари и срещи с МПС-та и неделни летящи "гоуфове". В тоя ред на мисли дали от включването в околовръстното на Бистрица няма да е по-добре да се завие наляво, да се прекоси цялата нова част от южната дъга и на детелината на бул.България да се завърти на обратно към Драгалевци и нагоре по асфалт и паваж до крайна точка.
Вариант 2: на детелината да продължи нагоре към Бояна и през киноцентъра да се отиде направо на центъра на Драгалевци.
Така смятам че ще се избегне каквито и да било светофари в Ст. град и ужасния "Хладилник".
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот bokicha » Пон Ное 16, 2009 11:16 pm

...на мен па се ми иде мойто на акъла... :boggled:
Що не тръгнем от Ярлово :smash: /едните си карат по шошето през Ковачевци, другите трдиционно сиследват Обиколката на ВитошЪ/,
ем ке има баир ем удължаването малко ше умаловажи влиянието на светофарите..мм??
..ем ше додат повече сериозни колоездачи... :xx(: /ако не дойдат, следващото мероприятие ше е на Монцата..
..и па ше има време за бира..
:beer:
..тва го пиша на изуст без да съм си правил сверка с картите!
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот marsa » Пон Ное 16, 2009 11:21 pm

Щото вече има известно количество циркулиращи флаерчета... Баце, хубаво друг път прати добрите идеи по- бързо :wavey:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот bokicha » Пон Ное 16, 2009 11:26 pm

marsa написа:Щото вече има известно количество циркулиращи флаерчета... Баце, хубаво друг път прати добрите идеи по- бързо :wavey:

:boggled:
Аватар
bokicha
 
Мнения: 1317
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 10:12 am
Местоположение: sofia

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот papi007 » Пон Ное 16, 2009 11:33 pm

bokichaa написа:...на мен па се ми иде мойто на акъла... :boggled:
Що не тръгнем от Ярлово :smash: /едните си карат по шошето през Ковачевци, другите трдиционно сиследват Обиколката на ВитошЪ/,
ем ке има баир ем удължаването малко ше умаловажи влиянието на светофарите..мм??
..ем ше додат повече сериозни колоездачи... :xx(: /ако не дойдат, следващото мероприятие ше е на Монцата..
..и па ше има време за бира..
:beer:
..тва го пиша на изуст без да съм си правил сверка с картите!


Това и миналия път го писахме - че определено тогава планинското е много по-бавно. Пък и с тея локви доста бързо мръзнат краката. Не сме правили синхронизиращо време и се губи състезателната тръпка. За догодина ще ги мислим маршрутите да имат повечко километри за повечко интрига! Вие пак си направете сутринта една ваша си загрявка. Аз и на 50 километра за деня ще съм доволен. :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Вто Ное 17, 2009 8:17 am

stilo написа:Да внесем и аз едно конструктивно предложение. За по-голяма безопасност на участниците.
Добре ще е да има колкото се може по-малко светофари и срещи с МПС-та и неделни летящи "гоуфове". В тоя ред на мисли дали от включването в околовръстното на Бистрица няма да е по-добре да се завие наляво, да се прекоси цялата нова част от южната дъга и на детелината на бул.България да се завърти на обратно към Драгалевци и нагоре по асфалт и паваж до крайна точка.
Вариант 2: на детелината да продължи нагоре към Бояна и през киноцентъра да се отиде направо на центъра на Драгалевци.
Така смятам че ще се избегне каквито и да било светофари в Ст. град и ужасния "Хладилник".



Секви варианти съм мислил, баце, но тука основната идея е, да бъде равностойно и не само шосейкаджиите да имат шанс за победа. Затва и предложих варианта с Панчарево (там спускането е достатъчно стръмно, че да стискаш спирачката яко преди излизането на самоковския път), а и вероятно тоа път ше го предпочета него, да имам второ време за сравнение. Варианта с минаване през Бояна и лайната от септичните ями на драгауевските баровци, некакси не са ми ентусиазиращи и ше ги пропусна, сигурация. :nono:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот Neo_92 » Сря Ное 18, 2009 8:13 pm

Бройте ме и менеееее , ако некой не знае с шосейка съм. :)

Аз принципно съм си заплюл баце Емски , шото знам че е по добър , та да има повече тръпка.
Аватар
Neo_92
 
Мнения: 883
Рейтинг: 1530
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:30 pm
Местоположение: Сандански, The Hell

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот marsa » Сря Ное 18, 2009 8:33 pm

Баце ти Емски се колебаеше дали да не дойде с шосейка, ако не се лъжа :dontknow: така че може да се получи "дъ риъл едно в едно" :rofl:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Ное 18, 2009 9:16 pm

marsa написа:
stilo написа:Eла със МТБ-то баце...па мини по шосейския път за плавно минаване през паветата :D
Ами колебая се наистина, това е супер оптималния вариант - със сликовете и байка. баира е къс и може да се вземе с едни 20 нагоре сигурно. Единственото което ме разколебава в момента е че пак трябва да сменям парчетата на шпайковете, писна ми да разменям парчета на всяко каране. Трябват ми още едни обувки.



Баце, като почнат паветата, мини малко удесно, по тротоара пак друса, ма некакси по-лесно се понася. :peace:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот Neo_92 » Сря Ное 18, 2009 9:39 pm

marsa написа:Баце ти Емски се колебаеше дали да не дойде с шосейка, ако не се лъжа :dontknow:



В такъв случай баце , май ше имам проблемация с победата , та даже голема проблемация :eek3:
Аватар
Neo_92
 
Мнения: 883
Рейтинг: 1530
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:30 pm
Местоположение: Сандански, The Hell

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот eMcKu » Сря Ное 18, 2009 9:43 pm

Neo_92 написа:
marsa написа:Баце ти Емски се колебаеше дали да не дойде с шосейка, ако не се лъжа :dontknow:



В такъв случай баце , май ше имам проблемация с победата , та даже голема проблемация :eek3:

Що бе ? Аз шосейка не съм карал от септември :nuts: ...... само тичам и плувам.
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот Neo_92 » Чет Ное 19, 2009 9:13 am

eMcKu написа:
Neo_92 написа:
marsa написа:Баце ти Емски се колебаеше дали да не дойде с шосейка, ако не се лъжа :dontknow:



В такъв случай баце , май ше имам проблемация с победата , та даже голема проблемация :eek3:

Що бе ? Аз шосейка не съм карал от септември :nuts: ...... само тичам и плувам.


А бе незнам ти си решавай , с квото дойдеш с тва , нали ше караме , пък бира нали ше има , така че мене победи не ме бъркат.
Аватар
Neo_92
 
Мнения: 883
Рейтинг: 1530
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:30 pm
Местоположение: Сандански, The Hell

Re: Showdown2 - MTB vs ROAD 22.11.2009

Мнениеот Mushies » Чет Ное 19, 2009 1:10 pm

Я сакам да се състезавам с един шосейкаджия дето май ника му е Grash, последният път на бревета карах с него към Своге и ми беше интересно. Понеже си мисля, че не го чете този форум, ще помоля густин Тъпо Копеле или густин Марса за съдействие - да го информират по каналния ред за хвърлената ръкавица! :)
:beer:
If you do whats always done, you will get what`s always gotten!
Аватар
Mushies
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1290
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:05 pm
Местоположение: Земя

Следваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 182 госта