Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот azoic » Пон Окт 12, 2009 1:28 pm

Супер беше, и трасето и организацията...иии за боба :clap:
Нямахме състезателни номера и да не карахме с темпото на състезаващите се, но си прекарахме чудесно. Предполагам вечерта е било весело, но трябваше да се прибираме в СЗ още вечерта :banghead: ...другата година ще гледаме да се поправим :crazy:

П.П. _SoRa_ да се оправяш бързо :)
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот kotka12 » Пон Окт 12, 2009 1:31 pm

нелошо мероприятие се получи
с елементи на моментни залитания от определени индивиди
кой от прекалено самочувствие
кой от чувството, че си му длъжен
и няма защо да ти благодари за нищо
поздравления към Ники за нечовешкия труд и усилия
за организацията на всичко
и за чудесната маркировка
:beer: :beer: :beer: :beer:
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот CECO » Пон Окт 12, 2009 2:24 pm

kotka12 написа:поздравления към Ники за нечовешкия труд и усилия
за организацията на всичко :beer: :beer: :beer: :beer:

:agree: :agree: :agree:
Аватар
CECO
 
Мнения: 327
Рейтинг: 1962
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 10:48 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Анелия » Пон Окт 12, 2009 3:14 pm

Снимките на Чефо. На повечето съм аз, направо се чувствам като че ли съм била с личен фотограф на мероприятието :blush:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот snej » Пон Окт 12, 2009 7:43 pm

От името на организаторите искам да благодаря на всички(доволни и недоволни) който ни уважихте с присъствието си особенно на дамите които тази година се бяха утроили :agree: ,на тези които помагаха с каквото могат ,на семейство Балиовски за бобеца и наденицата които бе стимул за някой да карат 1 ден по- бързо и даде сили по един или друг начин за 2 ден на други :D ,поздравления за призьорите и положените от тях усилия ,наздраве за всички вас . :beer:
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот bikerider » Пон Окт 12, 2009 8:31 pm

@kotka12: Благодаря! :beer:

@организаторите: моите уважения към Ники и останалите от клуба, но хайде да не говорим за кой на кого е длъжен и прочие. Имаше такса с включено спане, местата бяха предварително известни колко са. Отново моите уважения за усилията и чудесното мероприятие и отново ви пожелавам да няма такива дребни недоразумения в бъдеще.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Quasar » Пон Окт 12, 2009 8:56 pm

Догодина хижаря да е утрепал гадните пепелянки и хич няма да се глася към хижата :) разпъвам колибата в лагера на "Бастуните" и си изкаваме яко както трябваше тая година....за съжаление наистина се очакваха доста по малко хора и уж щеше да има място.
Разбира се има и положително в цялата работа-70 регистрирани още поне 10-20 придружители, които карат и още толкова които бяха там да зяпат...Нека ни става популярен спорта, че иначе скоро съвсем ще изчезнем (за протокола през последните 6 месеца са се отказали 3ма познати и нито един не е започнал да кара :bawling: )
Относно забележките за маркировката организацията и прочее...един човек правеше всичко и все пак стана страхотно мероприятие ама той човека си го каза "Ти трасе правил ли си че да даваш акъл?!" Все пак догодина ако има мераклии могат да помагат никой няма да им се скара (за съжаление аз не можах сега ама за следващия път болен здрав няма как-при условие че няма кой да го върши не може всичко да е на главата на един човек само.
Аватар
Quasar
 
Мнения: 294
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2008 2:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Pinky76 » Пон Окт 12, 2009 9:56 pm

Quasar написа:Догодина хижаря да е утрепал гадните пепелянки и хич няма да се глася към хижата :) разпъвам колибата в лагера на "Бастуните" и си изкаваме яко както трябваше тая година....за съжаление наистина се очакваха доста по малко хора и уж щеше да има място.
Разбира се има и положително в цялата работа-70 регистрирани още поне 10-20 придружители, които карат и още толкова които бяха там да зяпат...Нека ни става популярен спорта, че иначе скоро съвсем ще изчезнем (за протокола през последните 6 месеца са се отказали 3ма познати и нито един не е започнал да кара :bawling: )
Относно забележките за маркировката организацията и прочее...един човек правеше всичко и все пак стана страхотно мероприятие ама той човека си го каза "Ти трасе правил ли си че да даваш акъл?!" Все пак догодина ако има мераклии могат да помагат никой няма да им се скара (за съжаление аз не можах сега ама за следващия път болен здрав няма как-при условие че няма кой да го върши не може всичко да е на главата на един човек само.

+ 1 :agree:
Колъо наистина заслужава нашето уважение,защото без него това великолепно състезание нямаше да може да се проведе.Значи ние го видяхме да маркира трасето в сряда,настигнахме го към края близко до Стара Загора към 17.00.А той каза,че е по трасето и маркира от 10.00 сутринта и е така всеки ден от понеделник и така до старта на състезаниетие в събота.Евала на него и на всички от клуба "Зарата" за усилията,чичо Лъчо и цялото семейство за боба и наденицата и на другите момчета участници за карането.Получи се едно много равностойно и силно състезание с повечето от най-добрите ни планински състезатели + много нови таланти,доста многолюдно женско присъствие :) и великолепно време.Какво друго да кажа,беше удоволствие карането и пиенето на бира в хижата.Едно от любимите ми състезания с великолепна и приятелска атмосфера и много приятна компания(не бъркайте с филма Bad company,нищо подобно :D ).Дано повече млади хора се запалят по планинското колоездене и спорта на открито като цяло.Нямам предвид да се занимават много активно,а за здраве и собствено удовлетворение.То е едно огромно удоволствие да си едновременно в планината на чист въздух и спортувайки да се дивиш на красотата и.Спорта е здраве,а това е най-важното нещо.До другата година :)
Поздрави Тодор Ангелов :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот kotka12 » Вто Окт 13, 2009 7:11 am

Quasar написа: ...
Относно забележките за маркировката организацията и прочее....


ако имаш предвид моето мнение по-горе
явно изобщо не си ме разбрал
маркировката беше отлична
само на Перпендикулярна вселена 3 съм виждал по-добра
на всички загубили се - извинявайте, но имаше ясна маркировка на всяко едно място
където бихте могли да се отклоните
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Bero » Вто Окт 13, 2009 9:44 am

Маркировката наистина беше перфектна. Само в един участък се загуби за малко, но единственото отклонение го уцелихме интуитивно. Направи ми впечатление силното присъствие на две ловни дружинки в същия район, както и табелките "Ловът забранен"...
"You are not stuck in traffic. You are traffic."
Аватар
Bero
 
Мнения: 75
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот bikerider » Вто Окт 13, 2009 10:15 am

Маркировката беше супер. Доста време бях напълно сам, защото си бутах и карах пределно спокойно, но нито за момент не съм се усещал объркан или загубен. Всичко беше преценено точно. Единствения път, когато се отклоних (и както разбирам съм изпуснал прекрасните черешови градини) беше когато бях в даунхил-режим и летях между рововете. Отново поздравления за трасето, още се усещам натоварен, а дробовете ми още помнят супер готиния въздух :agree:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Admin » Вто Окт 13, 2009 11:13 am

Малко снимки от мен:
http://www.mtb-bg.com/index.php/photos? ... &catid=128
(Галерията е отворена, ако някой желае, може да подбере и да качи свои снимки в нея.)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот x6x » Вто Окт 13, 2009 11:55 am

bikerider написа:...
@организаторите: моите уважения към Ники и останалите от клуба, но хайде да не говорим за кой на кого е длъжен и прочие. Имаше такса с включено спане, местата бяха предварително известни колко са. Отново моите уважения за усилията и чудесното мероприятие и отново ви пожелавам да няма такива дребни недоразумения в бъдеще.


Грешката с местата за нощуване е отчетена.Получи се много конфузно и няма да се повтори.
Приятната изненада от 70 стартирали се засили и от факта, че участниците бяха придружавани от семействата си, приятели и приятелки.Хижарят от резервирани 69 легла предостави 61 и се наложи много хора да от Стара Загора да пропуснат може би най-хубавата част от мероприятието :( Разбира се, това не ни оправдава и за догодина ще се погрижим да няма подобни неуредици.
Аватар
x6x
 
Мнения: 338
Рейтинг: 1577
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 5:48 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Анелия » Вто Окт 13, 2009 12:11 pm

Точно така, имаше много хора, дошли със семейство, приятели и друга публика. Аз специално бях придружена от 2 души, неучаствали в състезанието. Досега такъв проблем с леглата не е имало, защото участниците бяха по-малко, но според мен това е много хубаво, че се увеличаваме. Бихме взели и ние палатка, както направихме на Узана, но там температурите не бяха подходящи въобще и само я разнасяхме. Другия път може да има и палатков лагер :banana:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот tanya » Вто Окт 13, 2009 1:00 pm

Състезанието отново си беше чудесно и на високо ниво. :agree:
Първият ден си карах доста спокойно и се наслаждавах на хубавия направо летен ден и на новото колело.
Вторият ден реших да се понапъна, но за съжаление се наложи да направим една наказателна обиколка от 3-4км и да преминем отново най-стръмното изкачване от втората част на маршрута. Доста тъпо се почувствахме като разбрахме, че направихме кръг. Още по-гадно е, че грешката не беше наша. През цялото време си се движехме по хубава маркировка от червено-бели ленти :dontknow: . Оказа се, че някой идиот беше преместил първите ленти от единия ляв завой и ги беше поставил на десния. Не знам на кого би му хрумнало да го направи :dontknow: Доста авджии се мотаеха наоколо. Предния ден и мотористи видяхме. След като описахме наказателния кръг, пробвахме и левия завой. Имаше ленти, ама на 100м по-нататък. Махнахме лентите, които сочеха надясно. Надявам се, че това е помогнало някой друг да не се заблуди като нас.
Въпреки всичко обаче, си прекарахме страхотно. Като има премеждия, по-дълго ще има и какво да си спомняме :rofl:
Догодина пак. Вело-рали Средна Гора си остава едно от любимите състезания.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот bikerider » Вто Окт 13, 2009 1:50 pm

Дълго време ще помня тоя боб, така ми се услади... не е истина.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот x6x » Вто Окт 13, 2009 2:14 pm

bikerider написа:Дълго време ще помня тоя боб, така ми се услади... не е истина.


За което не мога да спра да се възхищавам на сем.Бальовски.Като за догодина се заканиха пак да има :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Аватар
x6x
 
Мнения: 338
Рейтинг: 1577
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 5:48 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот choko73 » Вто Окт 13, 2009 6:35 pm

Скоро ще има класиране в сайта bikeduchev.net
choko
choko73
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 3:00 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот tanya » Вто Окт 13, 2009 8:34 pm

:offtopic:
Добре де, много ми е интерсно защо получих минус за написаното по-горе. :dontknow: Никого конкретно не обвинявам и не искам да обидя. Положението с маркировката обаче си беше точно както го описах и не съм само аз свидетел. Кой е виновен, не знам. Факт е обаче, че ние го отнесохме.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Pinky76 » Вто Окт 13, 2009 10:04 pm

tanya написа::offtopic:
Добре де, много ми е интерсно защо получих минус за написаното по-горе. :dontknow: Никого конкретно не обвинявам и не искам да обидя. Положението с маркировката обаче си беше точно както го описах и не съм само аз свидетел. Кой е виновен, не знам. Факт е обаче, че ние го отнесохме.

Съжалявам за негативния рейтинг,явно някой така е решил,но не го приемай толкова навътре.Все пак това е само един обикновен форум,където хората си пишат и споделят неща свързани с колоезденето(аз лично даже нз как да дам оценка за даден пост,още съм явно начинаещ :D ).Аз маршрута го знам наизуст,но така и не разбрах къде точно сте се объркали.Аз знам че вие също сте го минавали маршрута многократно,атаке че сигурно е на едно от 3-те променени места по трасето втория ден(след второто изкачване на поляна се свива леко вдясно-тук не мисля че може да се обърка някой; след дългото спускане се прави ляв завой и след това само направо към езерото- тук като минавахме трасето в сряда имаше маркировка на дясно(сложена от мотористи),а истинския път е на ляво,където също имаше маркировка.А за третата промяна в края на трасето няма как да сбърка човек там.Нз къде точно сте направили този кръг,но както казах трасето е същото като другите години с трите малки промени,а и Колъо преди старта втория ден говори на дълго и широко за маршрута.Не съм чувал някой да обяснява по-подробно и добре от него за маршрут на състезание.Това е,ако кажеш къде точно сте се изгубили,може би ще ти кажа моето мнение и дали е имало грешна маркировка или не.От мен лека вечер на всички. :agree: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот tanya » Сря Окт 14, 2009 8:24 am

Pinky, в крайна сметка няма чак толкова голямо значение. След изкачването от езерото имаше леко спускане, последвано от остър завой надясно, след това леко изкачване и разклон. Та става въпрос за това място - ние поехме вдясно, защото имаше ленти, а е трябвало да тръгнем в ляво, но там нямаше ленти в този момент. Остана ни удовлетворението, че карахме изцяло гадния каменист път след езерото и двата пъти без слизане. :8D: Е, аз побутах 10-на метра на края, ама Стойчо си го мина. Маршрута от първия ден ми изглеждаше много познат, ама този от втория ден - не. Явно в главата ми са останали подробности точно от променените участъци. Като разбрах, че сме описали кръг, дори ми стана смешно. Просто си представих следната ситуация: Ние си караме по маркировката и правим обиколка след обиколка :roll2:
Пак казвам, че това в крайна сметка ще си остане в паметта ми като положителна, а не като отрицателна емоция. :dontknow: В крайна сметка винаги така става. Има да си викаме: "Ей, спомняш ли си как се въртяхме в кръг на Ст. Загора :rofl: " Това си е и хубавото на състезанията - оставят само приятни спомени, без значение какво точно ти се е случило.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот snej » Сря Окт 14, 2009 8:47 am

Има малък проблем да се качи класирането в саита за това ще го кача тук.
Ако някой намери нещо нередно да свирка за да го поправим .
Прикачени файлове
Средна гора 2009.xls
(28.5 KiB) 183 пъти
snej
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1492
Регистриран на: Пон Окт 22, 2007 9:23 am

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот DstupidBastarD » Сря Окт 14, 2009 8:52 am

Яко, три мамута в осмицата! :clap:
Аватар
DstupidBastarD
 
Мнения: 2397
Рейтинг: 1932
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 8:49 pm
Местоположение: Location

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот za6tovsenamen » Сря Окт 14, 2009 7:41 pm

Супер беше! :beer: Само не мога да разбера как толкова хора се изгубиха, а аз не! Никъде не "осетих" липса на маркировка, нито пък мисля че е била объркваща! Сетете се какво организаторите казаха в началото на 2-рия ден: "Ако не видите маркировка 1 км - върнете се!". Според мен всичко беше перфектно! :agree:
За мен беше добро преживяване. По трасето на места като че ли снимаха с камери. Някой да има някаква информация от къде може да се намери записът? Ако някой има още снимки(и желание) нека ги постне! :wavey:
Аватар
za6tovsenamen
 
Мнения: 645
Рейтинг: 1852
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 3:16 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот _SoRa_ » Сря Окт 14, 2009 8:33 pm

Аз ако за момент се унесях и забравях да вдигна глава да видя за маркировка и ако се съмнявах за правилната посока, поглеждах за следи от велосипедни гуми. Ама то при мен важеше, защото доста народ бе минал.
_SoRa_
 
Мнения: 2529
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот F1-MAN » Сря Окт 14, 2009 9:43 pm

_SoRa_ написа:Аз ако за момент се унесях и забравях да вдигна глава да видя за маркировка и ако се съмнявах за правилната посока, поглеждах за следи от велосипедни гуми. Ама то при мен важеше, защото доста народ бе минал.


Гоооляма грешка, ако 10-тина човека преди теб са гледали незнайно къде на един разклон, а ти си минал с доста висока скорост, залепен за тоя пред теб, незабелязвайки изобщо, че има отклонение. След това само се успокояваш със следите...
(Ама поне си беше бая спускане :evil: )
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот TeDo_BaPHa » Сря Окт 14, 2009 10:02 pm

Данеби и ти да зави след поляната наляво :D?
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Quasar » Сря Окт 14, 2009 10:23 pm

Мне газихме си направо :clap: и слязохме до Колена :lol2: и после бутарейшън нагоре
Аватар
Quasar
 
Мнения: 294
Рейтинг: 1305
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2008 2:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот Pinky76 » Сря Окт 14, 2009 11:02 pm

@tanya Доколкота разбирам сте се изгубили на билото малко преди финала.Аз на този разклон не съм поглеждал дали има маркировка и накъде сочи,тъй като си знам накъде.Случва се да се объркаш.Иначе пак да кажа състезанието беше много добро,а и времето беше добро,за разлика от сега(щото сега си е голям студ) и догодина пак.И браво на Мамутите и от мен.Имате по една бира от моята личност,а и на Пламен Даскалов за борбено каране особено втория ден.На следващите състезания и за догодина го имайте предвид за първите места;той може и много повече.Айде лека :agree: :beer: :beer: :beer:
Pinky76
 
Мнения: 216
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 5:27 pm

Re: Вело-рали "Средна Гора" 10-11 октомври 2009.

Мнениеот amestaff » Чет Окт 15, 2009 8:41 am

Поздравления към организаторите и от мен :beer:

Всичко беше на ниво, маркировката отлична!

Добро каране в комбинация с добри приятели - какво повече може да иска човек :)

Естествено имаше малко "шампионски" изказвания, ама кво да се прави - "компенсаторни механизми" ;)

Поздрави на всички, радвам се че бях част от прекрасното мероприятие!
Think positive :)
Аватар
amestaff
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 7:35 pm
Местоположение: София, Казанлък

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 184 госта