Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Мнениеот Admin » Чет Яну 25, 2018 3:26 pm

По прогноза във вторник и сряда температурите в Кресна и по на юг ще са около 14 градуса, слънцето ще пече, а аз имам да тествам велосипеди... Затова мисля да отида за два дни с преспиване (обикновено ползвам хотел Бриони в Кресна, майче 20 лв. беше нощувката) и да покарам колкото мога повече. Тъй като ще съм с евтин твърдак, маршрутите ще са по-скоро ХС ориентирани, т.е. с повечко въртене и каране по черни пътища, но за спусканията ще гледам да има и пътеки. Ориентировъчно около 30 км единия ден и 40 км другия (още не съм ги измислил). В зависимост от компанията, ако има мераклии, аз съм навит да пробваме и този по-дълъг маршрут: http://www.mtb-bg.com/index.php/trails/ ... ahi-kresna. Възможно е единият от дните да мръднем и към някое друго място - например Сандански или някъде из района. Съгласен съм даже и за двата дни да отидем съвсем на юг - например в Огражден (до Петрич), като за там също има къде да спим (при леля Рукие в с. Яворница). Всичко около програмата и маршрутите е гъвкаво и ще се съобразя с евентуалната компания.
Така че търсят се „безделници“ за два дни (вторник и сряда) с преспиване в Кресна или на друго място.
В моята кола мога да взема (освен мен) максимум двама човека, като едното колело ще трябва да е разглобено. Навит съм и с друга кола да отидем.
Ако има желаещи, да пишат, за да видим кое как да се организираме.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Чет Яну 25, 2018 3:32 pm

Аз съм за!
Машината плаче за подвизи, аз съм в ужасна форма, време ще си открадна, само каране и превоз да има :)
Направо си заплювам едно място и не го давам за нищо на света :beer:
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Мнениеот Admin » Чет Яну 25, 2018 3:53 pm

Запазено! :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Мнениеот jafiso » Пет Яну 26, 2018 11:54 pm

Бих желал да се включа ако има място. :beer:
Bahur Bike Team
Аватар
jafiso
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Юни 14, 2012 2:36 pm

Re: Делнично каране в Югозапада - 30-31 януари 2018

Мнениеот Admin » Съб Яну 27, 2018 8:25 am

Чудесно, значи моята кола вече е пълна. Ако се появят още желаещи, ще трябва да мислят за втори автомобил. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта