Сряда, 26 април - Кътина и Локорско

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Сряда, 26 април - Кътина и Локорско

Мнениеот Admin » Вто Апр 25, 2017 9:10 am

Надявам се, че априлската зима вече отмина. :D
Утре искам да покарам по изпитателните отсечи един велосипед, че трябва после да го връщам... Редът този път ще е Кътина и след това Локорско. На Кътина мисля да избутам по краткия черен път само до началото на пътеката, а не да въртя по обходния път. След това отиваме на Локорско и караме там дългата пътека. Ще си засичам времена, но всеки, който е за компания, си кара с неговото темпо и се изчакваме в определени точки по маршрута.
Мисля да се товаря някъде около 10:00 ч от София, имам място в колата за още 2-3 човека.
Очаква се от 11 до 12 ч да караме над Кътина, след това от 13 до 15 ч над Локорско - това са груби сметки, реално може дори и по-бързо да се случат нещата.
Ако има желаещи, могат направо да ме търсят на тел. 0887 321695, Любо.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Сряда, 26 април - Кътина и Локорско

Мнениеот RAM-FR » Сря Окт 04, 2017 7:39 pm

Хайде :bowdown:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта