Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот Stefan Georgiev » Вто Фев 07, 2017 12:25 pm

Здравейте Колеги ! ,

Зимата все още продължава , а пък аз си мисля за каране и това си е .

Тази година имам намерение да ходя да покарам колело в Австрия , тъй като наскоро се върнах от ски почивка там и се мотивирах да я посетя и с колело . Карам DH и такова колело имам , та идеята ми е да се метна до Австрия Юли, Август 2017 , все още не знам кои дати точно , да покарам на Леоганг и Заалбах ( и не само там още други курорти също), идеята ми е и да направя известният маршрут "The Big 5" , ако има желаещи ще е супер за компания . :8D:
Като разходи грубо мога да кажа че ако сме 4 човека в колата с колелата , отиване , връщане и пътуване в самата Австрия с тол таксите излиза по 100 и няколко лева , на човек , тъй като се върнах наскоро от Австрия и имам пресна информация , място за спане бол , има къщи с кухни и стай за по 10-тина , 15 Евро на вечер .

Доста е рано още де , но реших да напиша темата ако има други навити хора , може да почнем организация лека по-лека .

Приятен Ден ! :wavey:
Stefan Georgiev
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 8:07 am

Re: Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот Lucky Loser » Вто Фев 07, 2017 12:46 pm

Здравей,

съдейки шо информацията, поместена тук - http://freeride.bike-circus.at/en/big-5-bike-challenge/, не е само за DH., иначе казано има разнообразен избор от пътеки за различните стилове.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот Stefan Georgiev » Вто Фев 07, 2017 3:57 pm

Здрасти, да със сигурност може да се практикуват всички стилове , казах просто аз какво карам , иначе the Big 5 има и положителна денивелация от 800 метра , което си е въртене или бутане нагоре :)
Stefan Georgiev
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 8:07 am

Re: Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот RideYourDonkey » Чет Фев 09, 2017 10:06 am

Здравей, :bigeyes:
:agree: :D на мен много ми допада това пътуване, ще се кара на трасета които само съм гледал по видеа, мисля че ще мога да се включа, стига и датите да са ясни....може да ми пишете за да поддържаме контакти!! ;)
:beer:
RideYourDonkey
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Апр 29, 2015 2:02 pm

Re: Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот Stefan Georgiev » Чет Фев 09, 2017 1:20 pm

RideYourDonkey написа:Здравей, :bigeyes:
:agree: :D на мен много ми допада това пътуване, ще се кара на трасета които само съм гледал по видеа, мисля че ще мога да се включа, стига и датите да са ясни....може да ми пишете за да поддържаме контакти!! ;)
:beer:


Здрасти колега ! ,

Добре ще те имам в предвид , засега още един колега от форума заяви желание като цяло (нищо още сигурно ,разбира се ...)
Идеята ми е за една седмица прекарана по трасетата , мисля да е може би първата седмица на Август , но като цяло съм гъвкав по тази тема , ако някой не може тогава може и по късно Август или през Юли , ако тръгнем Събота ранно сутрин , ще сме вечертта в Австрия и може от Неделя да караме до Петък примерно и обратно ,

Предлагам да държим връзка ако се съберат още хора с ясни представи и така .

Поздрави !
Stefan Georgiev
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 8:07 am

Re: Лято 2017 , Юли / Август , Леоганг , Заалбах

Мнениеот RideYourDonkey » Вто Фев 14, 2017 4:16 pm

Stefan Georgiev написа:
RideYourDonkey написа:Здравей, :bigeyes:
:agree: :D на мен много ми допада това пътуване, ще се кара на трасета които само съм гледал по видеа, мисля че ще мога да се включа, стига и датите да са ясни....може да ми пишете за да поддържаме контакти!! ;)
:beer:


Здрасти колега ! ,

Добре ще те имам в предвид , засега още един колега от форума заяви желание като цяло (нищо още сигурно ,разбира се ...)
Идеята ми е за една седмица прекарана по трасетата , мисля да е може би първата седмица на Август , но като цяло съм гъвкав по тази тема , ако някой не може тогава може и по късно Август или през Юли , ако тръгнем Събота ранно сутрин , ще сме вечертта в Австрия и може от Неделя да караме до Петък примерно и обратно ,

Предлагам да държим връзка ако се съберат още хора с ясни представи и така .

Поздрави !



за първата седмица на август и аз съм съгласен, мисля че ще ми е удобно тогава за една седмица да се пуснем на пътеществие.... :D :beer:
RideYourDonkey
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Апр 29, 2015 2:02 pm


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта