Кресна и региона за два делнични дни? 2-3 февруари.

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Кресна и региона за два делнични дни? 2-3 февруари.

Мнениеот Admin » Пон Яну 30, 2017 9:18 pm

Знам, че е почти невероятно да намеря компания, ама все пак...
Не съм карал от един месец и 2-3 дни, което е истинско безобразие, и понеже в четвъртък-петък температурите най-сетне ще поотпуснат, особено в Кресна, ми се иска да се изстрелям натам за два дни, че има велосипеди, дето трябва да се тестват... изоставам с графика. :D Причината да го искам двудневно е, за да си спестя дългия път два дни поред, т.е. да си караме спокойно в четвъртък, да преспим и в петък пак да си караме, след което към София.
За нощувка съм се спрял на хотел "Бриони", защото изглежда с прилични условия, особено за цената от 20 лв./легло. Храна в Кресна има в изобилие. :liplick:
Аз лично ще съм с ХС твърдак, така че каранията ще са по-скоро с такава насоченост, т.е. изкачвания по черни пътища, спускания също, но и по някои от по-лесните пътеки. Може да пробваме 1-2 нови пътеки, но ще си караме и по някои стари, да си ги припомня.
Всичко това в случай, че се намери поне един човек за идване с нощувка. Ако не, вероятно ще карам само единия ден, щото два пъти по 300 км не ми се бият, още повече, че и в събота вероятно ще пътувам натам за това: viewtopic.php?f=48&t=187263. (В тази връзка, тъй като Краси вероятно ще работи по пътеката в четвъртък, аз бих се включил също за 1-2 часа, т.е. освен карането, може и малко труд да положим.)
Пишете и тези, които могат за два дни (дано ви има!), и тези, които могат само за един. Пък после ще видим какво ще излезе...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта