Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот Admin » Съб Дек 03, 2016 7:24 pm

Нещо много хубави дни се задават следващата седмица, при мен има велосипеди за тестване и ми се иска в сряда и четвъртък да покарам някъде към Симитли и Кресна. Делнични дни са, знам, но ако случайно се намери някой безделник, който да е свободен и в двата дни, можем дори да го направим с нощувка - така времето, загубено в път, ще е доста по-малко, т.е. времето за каране ще е повече, а разходите в крайна сметка ще са същите. Така че ако се намери човек за подобно "безобразие" би било най-добре. Относно мястото за нощувка ще го решим по път - ще проверя за къщи за гости и хотели, има едно-две места в Кресна, има в с. Железница преди Симитли, сигурно има и в Симитли. Дет се вика, в делничен ден това е най-малкият проблем.
Сега за карането... ще съм с ХС велосипед, така че съм планирал маршрути (проучвателни), които са по-дълги (около 30-40 км, изкачване 1000+ метра), но са предимно по черни пътища. Ще закачим и някоя пътека, но повече ще караме по пътищата и само ще се оглеждаме за пътеки, които после ще дооткривам в следващи карания. Засега програмата е такава:
Сряда - тръгване от София най-късно в 8:00 ч, даже по-рано. Каране по маршрут Полена - Сушица - Брестово (Коматински скали) и обратно. През самата Сушица няма да минем, ще я заобиколим по път отгоре.
Четвъртък - каране по маршрут с начало и край в с. Сливница (малко след Кресна) - ще се изкачим към билото на Малешвска планина и ще се спуснем обратно по друг рид, в долната част и по пътеки. Хубаво е към 16 ч да тръгнем обратно към София, т.е. в 18 ч да сме там.
Ако не се намери никой за двудневно каране, вероятно ще направя две еднодневни по същите маршрути, но това ще означава доста ранно тръгване от София и изобщо по-сложна логистика и много биене на път. Така че ще видим...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот L&R » Нед Дек 04, 2016 11:31 am

Аз съм в отпуск следващата седмица и съм от Благоевград, разполагам обаче само с трекинг велосипеди в момента.
Аватар
L&R
 
Мнения: 163
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 9:01 pm

Re: Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот Admin » Нед Дек 04, 2016 12:14 pm

Ами тя програмата доста се промени в посока, че с един приятел ще ходим към Петрич единия ден и Гоце Делчев другия, така че описаното горе предложение от моя страна отпада (т.е. не мога да осигуря на никого транспорт и т.н.). Ако времето се задържи такова обаче, сигурно ще пусна отново такава тема за следващата седмица, а и за събота може да измисля нещо.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот Yash » Нед Дек 04, 2016 1:43 pm

За събота ме имай предвид отсега. ;)
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Вто Дек 06, 2016 12:57 pm

Ей ме на! Пак се разминах с карането, иначе почивам точно тези дни.
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: Безделници за 7-8 декември на югозапад?

Мнениеот radkko » Сря Дек 07, 2016 12:37 pm

Който може да си позволи, си Безделничи! :evil:
Любчоо, това си е всяка седмица,вие сте слободни ора! Ама има и хора които са на работа през седмицата,също с мерак за каране по нови места!
Таа, недей да дразниш само, дай нещо и през почивните дни да се измисли. ;) :peace:
Аватар
radkko
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1156
Регистриран на: Чет Май 24, 2007 6:02 am


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта