Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот Петър Велков » Съб Май 28, 2016 12:31 pm

Моми и момъкове, май го измислих карането за утре - от Кътина до Своге и обратно, като планът е на връщане да хванем пътеката над църквата ;) На числа звучи доста грубиянски - 53 км. с обща положителна денивелация 2400 м., ама половината от нея се прави на първото катерене обратно след Своге, тъй че в най-лошия случай ще си я избутаме юнашки за час-два :D

Изображение Изображение

Трак: http://wtf.omg.bg/data/ksk.gpx

Някой ако е навит, да пише. Предполагам, че около 10:00 ще тръгна от Кътина, а в Своге задължително ще се спре за хапване и бира ;)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот afistfulofsteel » Съб Май 28, 2016 4:30 pm

аз смятам да идвам и понеже утре вечер съм нощна дали ще успеем към 6 следобед да сме в София? колко човека сте засега?
Аватар
afistfulofsteel
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 11:04 pm
Местоположение: СоФия

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот Петър Велков » Съб Май 28, 2016 5:12 pm

Ами, ако те броя и теб - ставаме двама! :D

Не очаквах въобще някой да отговори днес по светло. Аз имам задачки вкъщи, ама нормалните хора по това време газят яко педалите. С тая нощна може да изтеглим тръгването за 9:00 и вече съвсем със сигурност трябва да сме слезли преди 18:00. В някакъв много краен случай може да се пуснеш към дефилето и да се метнеш на влака :)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот lostrider@ » Съб Май 28, 2016 9:54 pm

+1

9 или 10 в Кътина?
Аватар
lostrider@
 
Мнения: 425
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 3:24 pm

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот Петър Велков » Съб Май 28, 2016 10:00 pm

Аз в 9 ще съм там ;)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот afistfulofsteel » Съб Май 28, 2016 10:32 pm

оставете един телефон утре ако успея да тръгна да ви се обадя да ме изчакате
Аватар
afistfulofsteel
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 16, 2008 11:04 pm
Местоположение: СоФия

Re: Кътина - Своге - Кътина, тази неделя (утре, 29.05)

Мнениеот Петър Велков » Съб Май 28, 2016 10:42 pm

0899998775, лека вечер от мен :)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта