водач и компания за Витоша

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

водач и компания за Витоша

Мнениеот half » Пон Сеп 29, 2014 10:46 am

Здравейте, от 2 до 6 ще съм в София. Бих се радвал ако се намери кой да ми покаже малко пътеки, че сам ще се изгубя, а може и да не се намеря после.

Карам спринт аполон елит; на 21г. съм; не мисля че ще бавя този с когото ще караме; нямам кола за превоз; от ж.к. Сухата река съм (ако има значение)

Надявам се темата да е на правилното място и да получа отговори :wavey:
"Доброто възпитание е умението да скрием колко високо мнение имаме за себе си и колко ниско мнение имаме за другите." - Марк Твен
Аватар
half
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1293
Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 9:09 am
Местоположение: Варна

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Вто Сеп 30, 2014 1:13 pm

И на мен ми е интересно. Някой дали ще се навие да ни разходи. Кофти че времето май го дават да е гадно.
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот trix » Вто Сеп 30, 2014 3:34 pm

По - добре на място си потърсете компания, там има всякакви, само трябва да се разговорите.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот half » Вто Сеп 30, 2014 6:36 pm

Дават го облачно чак гадно не бих казал. Явно ще трябва да се набия на някого, пък ако се навие (ама къде ще ходи :liplick: ). Кой знае като обиколя НДК, паркове може и да се намери някой будала.

Неадкватен това означава ли, че си навит за компания? По-добре двамата да се губим пък до София ще стигнем някак си ми се струва :D
"Доброто възпитание е умението да скрием колко високо мнение имаме за себе си и колко ниско мнение имаме за другите." - Марк Твен
Аватар
half
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1293
Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 9:09 am
Местоположение: Варна

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот tratto » Вто Сеп 30, 2014 7:49 pm

Тези дето карат около планината, не винаги карат в нея!
Застани накъде около боянско ханче, все някой ще мине.
Скоро е велоралото и мисля че там ще кълве.
Нагоре без лифт, а надоле с дрифт!!
Аватар
tratto
 
Мнения: 56
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Вто Мар 29, 2011 3:45 pm

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот mariko » Сря Окт 01, 2014 10:24 am

По-добре си избери/те нещо от тук вместо да висите някъде в очакване на незнайно кого и какво. Пътеките около Бояна са добре маркирани.
"Те са живели и хвърляли зар, само това ще остане-
огънят вложен в самия комар с много пари проиграни"
Аватар
mariko
 
Мнения: 251
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Сря Мар 20, 2013 10:13 am
Местоположение: София

Re: водач и компания за Витоша

Мнениеот half » Сря Окт 01, 2014 3:51 pm

Благодаря за информацията, то е ясно че няма да чакам 2 часа някой да мине :D . Въпроса е един път да мина както трябва после ще мога да обикалям повече и след като гледам на 4-ти състезанието може и аз да го пробвам маршрута.
Голяма бида, баба ми ме пита кой нормален ходи да кара на Витоша и като нищо може да ме саботира :scared:
"Доброто възпитание е умението да скрием колко високо мнение имаме за себе си и колко ниско мнение имаме за другите." - Марк Твен
Аватар
half
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1293
Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 9:09 am
Местоположение: Варна


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта