Търговищка група

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Чет Дек 22, 2011 10:01 am

Съвсем небрежно бяха поведени из подножието на планината.Релефът бе леко техничен с приятно заоблени бабунки.Подскачайки като яренца излязоха на една гоооляма поляна в чийто далечен край,като мираж съзряха очертанието на асфалтов път.Ухилени кат втасали зелки по Коледа напънаха жили към заветната цел.Незнайно по чии причини Пилчо започна да криволичи зад тях описвайки широки дъги имитирайки падащ Месершмит над Берлин.Останалите не знаеха че се намират по средата на военно стрелбище а техният гид любезно ги изтиква напред.Така и не разбраха за този тактически ход просто защото нищо не се случи.Нямаше и как да бъде по различно поради факта че Българската армия отдавна бе тотално футуризирана и вече беше виртуална реалност.Диванетата почти бяха стигнали до шосето,оставаше им само да прескочат канавката.Дон Пилчоне объркан от проваления си план изоставаше а в главата му се въртеше репликата на професора "Гледам и не вярам на ушите си".Дори погледът му не успяваше да ги догони.Усетили твърдата настилка под графера си галфоните отпрашваха в посока с.Пролаз.За него това бе ужас,апокалипсис,като 13-тата заплата за бюджета на Дянков.Успееха ли да стигнат преди него селото,попадаха директно на главен път Е772 и нямаше сила която да ги върне от там.Оставаше му само една възможност,последен шанс след който всичко губи смисъл.Трябваше да ги догони,даже не-да бъде там преди тях с подготвен план за действие.Съобразен с тактическата обстановка,отчитащ всички фактори попречили му да изпълни мисията.Да им покаже кой е БОСА :asshole:
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот petkov » Пет Дек 23, 2011 7:02 pm

Днес открихме зимния сезон АЗ, Ники и Юли!
Загряхме по пътя за х.Младост с 20км и се прибрахме
Ще се опитам да кача снимки ама нещо имам проблем с резолюцията на снимките и трудно ги качвам. :peace: :beer: :peace:
Аватар
petkov
 
Мнения: 107
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 5:45 pm
Местоположение: гр.Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Съб Дек 24, 2011 1:23 pm

Добро покарване се получи,макар и за кратко.Особено над Стража където кишата свършва и започва ледената епоха...Тези дни мисията трябва да продължи и да изорем пътеката от Коджакус :D Всъщност Келеша е изпратен с тази мисия докато БОСА контролира ситуейшъна от базовия лагер на вино и жумерки :peace:
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот Келеша » Съб Дек 24, 2011 4:20 pm

Пътя е добре от циганския завой вече наистина е ледена епоха :D но със влаченето за около 1ч 30 минути до хижа Младост по асвалта си е караемо на всякъде.Спуснах се по пътеката настигнах 2 групи пешаци през цялото време беше борба до долу само на 2 места съм бутал и то отсечки от по 10 метра като цяло е караемо но си е игриво :D Пътеката все още не е утъпкана и трусно се следва но и извън нея пак се кара.Утре ще е още по хубаво дано има и други мераклии.
Келеша
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1282
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 8:49 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот wanko_ » Вто Дек 27, 2011 3:10 pm

Здравейте Търговище.Извинявам се ако темата не е за тук, но вие ще ми помогнете най-добре.Та искам да ви попитам къде мога да си закупя пеперудка за стержена на вилката, тъй като веломагазина на пазара не работим, а в склада до ЖП гарата ми казаха, че не нямат.Моля ви ако можете да ми помегнете да си закупя такава и да ми я монтират. :dontknow: :dontknow: :bowdown: :bowdown:
Cycling is not just a sport, it's a religion!

ВЕЛОКЛУБ "ПЛАНИНСКИ ОРЕЛ" - ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Аватар
wanko_
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1173
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 3:10 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Вто Дек 27, 2011 9:24 pm

Не се притеснявай ще решим проблема ти просто е въпрос на време.Обикновенно се снабдяваме от Варна и при евентуално пътуване до там ще ти купим нужната част.Поразрових се и го намерих в магазин Устрем ;) http://www.ustrem-bg.com/shop/top-cap/129-cap.html
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот wanko_ » Вто Дек 27, 2011 11:43 pm

Не е нужно вече.Аз си избих старата пеперудка от старата вилка, но сега се боря с друг проблем и дано да е от чашките ако не ще търся помощ от вас дано да се справите с проблема ми ако не го разреша сам. :beer: :beer:
Cycling is not just a sport, it's a religion!

ВЕЛОКЛУБ "ПЛАНИНСКИ ОРЕЛ" - ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Аватар
wanko_
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1173
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 3:10 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот wanko_ » Нед Яну 01, 2012 9:28 pm

Здравейте отново.Много съм отчаян и търся помощ.Тъй като старите чашки или не пасват с вилката, или съм изгубил някоя част и не ми вършат работа, а те са Cane Creek A76 и такива никъде не намерих из сайтовете.Купих си Cane Creek A71 с надеждата, че ще взема нужните части от тях, но уви не стана.Реших просто да махна старите и да сложа новите, но тъй като чашките се слагат с преса и са натегнати, не мога да ги махна.Много ама мнооооого ви моля да ми дадете някакъв съвет как да ги махна и да сложа новите или ако има преса с в града. :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Cycling is not just a sport, it's a religion!

ВЕЛОКЛУБ "ПЛАНИНСКИ ОРЕЛ" - ГР.ТЪРГОВИЩЕ
Аватар
wanko_
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1173
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 3:10 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пон Яну 02, 2012 3:41 pm

ЧНГ на ТЪРГОВИШКАТА ГРУПА. Да не се отървате от живот и здраве, и от колелетата.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Вто Яну 03, 2012 11:56 am

Благодаря. Много поздрави и на Габрово.
Аз минах на шейна през зимния сезон :rofl:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Вто Яну 03, 2012 6:34 pm

Силвестров сърдечно благодарим и нека Новата Година донесе на всички ни повече възможности да бъдем заедно в балкана,здраве а другото е суета.През уикенда мислим да прескочим до х.Българка за нещо сухо,може пък да се видим ако сте навитаци :D
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Чет Мар 01, 2012 11:35 pm

Във връзка с честването на 3 март клуб ''Планински орел''-Търговище има удоволствието да покани всички обичащи колоезденето на поход посветен на героите отдали живота си за нашата свобода.Сбирката е в 10.30 пред общината от където ще тръгнем към паметника на освободителите.След церемонията там поемаме към Велики Преслав,подкрепяне,почивка и обратно.Неделният поход е по натоварващ 60-70км прибл.Направление Т-ще-Бряг-Съединение-Манастирци-Макриополско-Буховци-покрай яз.Фисек качваме едноименният връх по макадам и се прибираме през Острец-Надарево-Дългач-Певец-Баячево.Асфалтово каране по спокойни пътища подходящо за повишаване на физическата подготовка. :)
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Вто Апр 24, 2012 7:56 am

:wavey: Здравейте ,искам да запитам нещо!Да ми кажете най-доброто време от от КАТ главния път -Разбойна,Стаража и хижа МЛАДОСТ, за колко време сте го вземали?
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Вто Апр 24, 2012 9:03 am

ся кво, ще се състезаваме ли?
Аз от бряста до хижата за 50мин
Келеша малко по-малко.
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Вто Апр 24, 2012 10:14 am

todor_todorov написа:ся кво, ще се състезаваме ли?
Аз от бряста до хижата за 50мин
Келеша малко по-малко.

Да ,ако има навити може! Онзи ден го засякох за 36 мн. бях горе от кат,мога и още да го сваля :beer: кажи кога и къде да се пробваме?
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Вто Апр 24, 2012 1:51 pm

а интересно ми е надоле по пътеките, как ще се представи ''състезателчето''?
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот massimoo » Вто Апр 24, 2012 3:03 pm

да Mилене смачкай ги ....Най добрия си ти...МОЖЕ И НА 34 ДА свалиш... :bowdown: :bowdown: :clap: :clap: защото си най добрия
massimoo
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 5:05 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Вто Апр 24, 2012 3:04 pm

Заеби ся тези времена! Има си състезания където можеш да се доказваш на воля!
А вземи някой път са обади (драсни едно ЛС) или http://www.facebook.com/groups/203850883049217/
да покараме за КЕФ, а не да гоним стрелките...
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот massimoo » Вто Апр 24, 2012 3:05 pm

а надолу може и по дупе да се пуснеш :rofl: :rofl:
massimoo
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 5:05 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Чет Апр 26, 2012 9:14 pm

todor_todorov написа:Заеби ся тези времена! Има си състезания където можеш да се доказваш на воля!
А вземи някой път са обади (драсни едно ЛС) или http://www.facebook.com/groups/203850883049217/
да покараме за КЕФ, а не да гоним стрелките...

Да,ще покараме,но аз не видях колоездачи по т-ще макар че тренирах всеки ден и никой от вас не срешнах...жалко че сега ме няма там,но като си дойда ще ти пиша да покараме :beer:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот tanya » Пет Апр 27, 2012 11:09 am

Ами през деня трудно ще видиш колоездачи, все пак всички са на работа :dontknow:
Събота и неделя, без предварителна уговорка, пак може да не срещнеш никого. Гората е обширна и пътеките са десетки. Все пак каранията не се изчерпват с качване до хижата ;) Дори точно на хижата вече избягваме да ходим.
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Пет Апр 27, 2012 6:07 pm

tanya написа:Ами през деня трудно ще видиш колоездачи, все пак всички са на работа :dontknow:
Събота и неделя, без предварителна уговорка, пак може да не срещнеш никого. Гората е обширна и пътеките са десетки. Все пак каранията не се изчерпват с качване до хижата ;) Дори точно на хижата вече избягваме да ходим.

Да,ще ви пиша другия път като си дойда,ще покараме малко по гората задължително! :beer:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Съб Сеп 29, 2012 3:20 pm

:popcorn: Здравейте,кога карате и къде се събирате ? :wavey:
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот jafiso » Чет Фев 07, 2013 10:42 pm

Здравейте,

Можете ли да кажете хубави места за каране около Търговище?
Bahur Bike Team
Аватар
jafiso
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Юни 14, 2012 2:36 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот pil4oka » Пет Фев 08, 2013 11:34 pm

За казване няма смисъл по добре е да ги покажем.Казваш кога и колко сакаш,останалото остави на BOSA.
Нация която се напива с бира не може да учи нация която изтрезнява с бира.
Аватар
pil4oka
 
Мнения: 90
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:19 am
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот jafiso » Съб Фев 09, 2013 7:57 pm

Малко се притеснявам, защото карам от скоро и не знам дали ще издържа предвид липсата на умения. Но желание имам за каране.
Bahur Bike Team
Аватар
jafiso
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Юни 14, 2012 2:36 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Съб Фев 09, 2013 10:41 pm

jafiso написа:Малко се притеснявам, защото карам от скоро и не знам дали ще издържа предвид липсата на умения. Но желание имам за каране.

Здравей,ами при хубаво време можем да се качим до хижа Здравец,за темпото намираш си твое и караш,няма от какво да се притесняваш!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот todor_todorov » Нед Фев 10, 2013 9:50 am

Къде па е тази х. Здравец?
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: Търговищка група

Мнениеот punku » Нед Фев 10, 2013 11:09 am

todor_todorov написа:Къде па е тази х. Здравец?

:roll2:Пак съм объркал имената на хижите-хижа Младост!
http://www.youtube.com/watch?v=mw2ef1DD5C8 Това е истината!
Аватар
punku
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1065
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 6:11 pm

Re: Търговищка група

Мнениеот jafiso » Вто Сеп 03, 2013 4:09 pm

Здравейте,

Макар и начинаеш бих се радвал да покарам с някой. Поздрави! :)
Bahur Bike Team
Аватар
jafiso
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Юни 14, 2012 2:36 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта