Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Форум за обявяване, организиране и обсъждане на състезателни прояви. За да е състезателна една проява, тя трябва да включва съревнованието като предварително и официално обявен елемент.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 700 / 10
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Balkancruiser » Пон Май 20, 2013 12:36 am

Хей, да ви питам има ли публикувано някъде класирането от двата дена? И снимките от състезанието?

Тук са моите снимки от двата дни - https://picasaweb.google.com/1165434620 ... lRally2013

И до нови срещи по баири и чукари на всички, с които вилняхме из Северозапада тоя уикенд :beer:
Аватар
Balkancruiser
 
Мнения: 46
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 2:56 pm
Местоположение: Народна република Европа

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот EmZo » Пон Май 20, 2013 1:23 am

Не знам, въпреки загубения километраж и карайки в последствие на състезанието по пулс на усет, въпреки задната капла на 8ца при лошо влизане в един улей по средата на спускането (в стил като за мекица, явно трябва още да поработя над техниката си за твърдак добре, че не ми изпили рамката) :) и въпреки загубването и късането на верига втория ден, в момента съм с бруталната усмивка. В този ред на мисли искам да благодаря на всички допринесли за страхотното мероприятие. На момчетата от велоклуб Скала - Белоградчик, начело със Ради (radizala) Евтим и всички останали и не на последно място Иван (ride_the_mountain), без който нещата нямаше как да се случат, както каза Евтим! Големи благодарности и на Ради от хан "Мадона" за сърцатото гостоприемство, на това чудесно място.

Като цяло, като изключим Паралелна вселена 2 - 2005г., където бях юноша бледен, прохождащ в колоезденето и Черни Връх 2010, където ми гръмна шока, на други състезания не съм ходил и нямам опит, това ми беше първото по-сериозно участие в състезание. Много хора ме караха да ходя, ама аз все им обяснявам, как предпочитам организирано да си карам перпендикулярно, не състезателно. :) Та реших в крайна сметка да пробвам, що е то състезание. :D Оказа се доста забавно изживяване, особено с подходящите съотборници.

По отношение на състезанието:
Специални благодарности за съотборника ми Александър (Машината) за извеждането като по учебник и на двата етапа (въпреки, че преди няколко дни му бяха извадили пироните от ръката, което за съжаление му попречи да вземе пълноценното участие в цялото състезание).
За първия ден държа да подчертая, че Иван около 3 пъти спомена, че отбивката за трасето за Елит тръгва 150 метра веднага след старта. Ако не беше суматохата на старта за търсене на позиция, ами малко повече внимавахме сигурно щяхме да видим стрелката на асфалта (Сашо спомена, че в последния момент я забелязал, ама всичкото елит вече се беше втурнало да притега и ние просто продължихме с тях). Тука е момента за едно голямо евала и поклон за съотборника ми Миро (is0s7ar), който а първи път се качва на байк, както и Оги ( KUM4o), който също няма много голям опит в организираното каране на колело, които на табелата на село Мартиново, вместо да притегат, напред са спрели и са обърнали назад към отбивката за елит. Браво за мъжката постъпка!
И така при нас, с темпово каране в стил отговор на атака от Кристофър Фрум, някъде след средата на село Мартиново Сашо изръси повечето от бясно втурналите в началото състезателе. Останахме само Той, аз и някакъв наточен Американец с 10,5 килограмова XC мекица Santa Cruz :D. Карахме си така в пакет, може би около километър след като започна черното. Темпото не беше много натоварващо, но Сашо вече усещаше проблеми с ръката, а и не беше закопчан, карайки колело под наем и ми каза, да продължавам с американеца, а той леко намали. Понеже си имаше сериозно колело и телосложение, реших да не предприемам нищо прибързано и се залепих зад него. Покарахме така известно време и наклона стана малко по-стръмен вече, а темпото все още ми беше удобно. Така някак си бързо преполовихме изкачването, което нито ми се стори много дълго, нито много стръмно, като изключим края точно преди връх Горно Язово. Може би малко след средата на изкачването, докато точех лиги по класния монтаж на Santa Cruz-a, пътя пресичаше серпентината със по-остро изкачване за момент. Аз завих по него и атакувах, с риск да не мога да изкарам цялата подсечка и да сляза бутайки, което да ме забави няколко секунди. Той продължи малко по-напред по завоя на серпентината, аз изкарах стръмнината и се озовах пред него. Възползвайки се от момента увеличих леко темпото, той изглежда нямаше отговор, което доста ме изненада и изостана. Огледах се и след като установих липса на визуален контакт, поне до предишната серпентина, намалих малко темпото с цел да възстановя.
Така неусетно започнах да излизам на билото и разбрах, че на изкачването му се виждаше края. Малко преди върха започна да става туфесто и по-стръмно. През главата ми минаха идеи да се пробвам да го карам, но се радвам, че от някъде с появи малко здрав разум осъзнавайки, че така ще изгубя повече енергия, а накрая нямам 10 минути за възстановяване и си го избуах като пич. Малко преди върха наклона намаля аз се качих на колелото, обърнах се и видях американеца на 60-70 метра зад мен. Подкарах си колелото ухилвайки се на контролата на върха все още не осъзнаващ, ясно че до финала ме очаква само спускане. То не беше нищо особено. Стандартен черен път, но пък с приказни гледки. Пресякох пръв финала осъзнавайки, че в крайна сметка нещата са се объркали и след кратък телефонен разговор разбрах, че само 4 човека са минали по правилното трасе елит. След 10-15 минути се появи американеца, карайки по капла със спукана задна гума оказа се, че я е спукал около 1км преди финала.

Втория ден беше тактически по-сложен с липса на отчетливо изкачване и спускане и наличие на така нареченото родопско равно :D . Тъй като Сашо не можеше да кара с мен на спусканията заради ръката, се наложи да направи по експлозивно извеждане в началото, от центъра на Белоградчик до крепостта, малко след която имаше остро спускане. То беше успешно прихванато от доста хора, включително Марто. Бяха се появили и нови участници с пресни сили. Сашо спря в началото на черния път след крепостта и ми извика да давам. Аз се изстрелях по черното, малко след което след мен бяха останали един младеж от шосейния клуб "Стрела" Видин и юношата на Авител. Последва остро спускане, на което юношата на "Авител" леко изостана. Със младежа от "Стрела" залепен зад мене преминахме през първата контрола. Последваха няколко кратки изкачвания и спускания, с равно помежду им. На едно по-остро и леко по-дълго изкачване младежа от Стрела изостана, аз пордължавах напред и не след дълго стигнах голямата ЛОКВА :) Малко преди този момент мислено хвалех radizala за чудесната маркировка, на много места с възможност за объркване беше преграждано яката с лента. Всъщност при локвата, верния път беше леко на ляво а грешния по който хванах, най-вероятно е бил преграден с лента, но в последствие скъсана, най-вероятно хора преминаващи по пътя каквито видях в последствие и без никакви лоши помисли, просто са искали да минат от там сигурно. И така видях двете парчета лента в двата края на грешния път, а не видях лентата на пътя от ляво по който трябваше да тръгна, която просто беше леко по-ниско от другите иначе после я видях без проблем на връщане. Продължих да карам по тоя път и вместо да ми светне червено, поради липсата на маркировка и да се върна, аз достигнах място където пътя имаше разклон на ляво и нямаше маркировка в припряността да карам напред и в бързината, вместо да се върна реших, че след като няма маркировка на ляво трябва да карам на право и се засилих да спускам, докато не излязох на някакъв асфалт без никаква марировка. Доста тъпо от моя страна. Зад мен дойдоха младежа от "Стрела" и юношата на "Авител". Усетих колко лошо се бях замотал и тръгнахме да катерим обратно нагоре. При разклона спрях и се огледах, маркировка не видях и продължих да се връщам, уж карах по-бавно да сме тримата в пакет и по лесно да намерим маркировката, ама двамата младежа нещо леко изостанаха. По пътя видях и други хора, които се бяха объркали и ги върнах. Стигнах отново до локвата видях маркировката и подадох газ :) Лека полека започнах да застигам някакви хора, стигнах обратно до кръстовището, където беше първата контрола там някакви пичове се чудиха накъде, сега аз спрях при тях ходихме обратно нагоре, звъннах на Иван и той ме упъти, а всъщност там маркировката беше така променена, че си оказваше ясно на къде трябва да се иде, за жалост и там загубих още малко овреме. Стигнах до мястото където елит и хоби се разделяха и ме насочиха по посока елит. Последва доста приятен single track, за изкачване и малко преди предпоследната контрола която беше и финал в последствие забелязах някой пред мен и на излизането от гората имаше много кратко и остро изкачване, което здравия ми разум крещеше да избутам аз взех, че станах на педал напънах и веригата се скъса. Олигофрен :eek3: Избутах до контролата, и докато си оправях веригата, а те ми пълнеха меха с вода ми казаха, че този пред мен бил 3-ти или 4ти. Вече и психически и физически не бях толкова свеж, последва още малко каране по готините Single Track-ове и започна бутането, където доста трудно можех да го стигна. След бутането последва подсичаща пътека, малко спускане и финал. :)

Май доста се поувлякох с разказа...

:)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Горски » Пон Май 20, 2013 1:42 am

Balkancruiser написа:
И до нови срещи по баири и чукари на всички, с които вилняхме из Северозапада тоя уикенд :beer:


Хубави снимки, хубави гледки, хубави хора!

Догодина пак сме там. :bowdown:
Горски
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 12:26 am

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот marfi » Пон Май 20, 2013 7:49 am

Снощи бях много изморен - "юношата на Авител" се казва Морети :)

Нека така да си го пишем, че гледам тръгна му като прякор ;)
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот zImage » Пон Май 20, 2013 8:45 am

Голям кеф! Въпреки някои неуредици...

В Чипровци наистина Иван няколко пъти спомена, че Елит се отклонява в ляво някъде в началото на трасето. Дори след като дадоха старт, се провикна след нас "елита е у левооо". Въпреки това и аз се увлякох в мелето. Все си повтарях на ум "няма ли вече да завиваме", докато не видях табелата на Мартиново... опааа... и секунди след това някой с червен номер (елит) профуча в обратна посока. Попрепсувах, па обърнах и аз обратно към ЧипровцУ. Почти стигнах отклонението и спуках гума на някакво телче :crap: Докато я сменя и вече бях с 33 минути назад. Яко недоспал, реших да се откажа, за да се изкефя както си му е реда на втория ден. Обадих се на организаторите и си бих камшика с колата към Белоградчик, където щях да нощувам.

Втория ден беше много приятно трасе, гледки, красоти, разнообразие от полски път, горски път, пътеки най-различни, скали... супер! :clap: В един момент стигнах до кръстопът, където друг състезател стоеше и ми вика "Абе доста май хора се объркаха и тръгнаха натам, защото някой е скъсял лентата, а ние сме насам". Не знам дали и аз щях да се объркам, защото ми го каза това още преди да се огледам добре. Сурнахме се по правилната пътека, той влезе в коловоз, не можа да се откопчае и заби в храстите. Попитах го ок ли е и продължих напред. Въпреки, че не можах да падна аз самият съм малко като след бой с мачки - обрах не една и две крайпътни шипки, защото като летиш с 30 по някакъв черен път и си в коловоза и изведнъж след леко завойче стърчи шипка... стискаш зъби, опитваш се с тяло да се изнесеш по-далеч, но от коловоза не можеш да излезеш толкова бързо. Рисковете на живото предаване :)

Въртя си значи, наближавам Белоградчик и си припомням как трябвало да излезем на площада и оттам нагоре по асфалта покрай хотела... да ама не, малко преди да стигнем Белоградчик един пич ми вика "Елита давай надясно". Бре... чак се зачудих да не е някакъв номер :eyebrow: Тръгнах надясно, след малко гледам друга контрола на пресичането на асфалта, спират колите и ми махат "давай, давай". Даже човека с голямата камера беше там и снимаше. Не е номер значи - странна работа. Катерене здраво, пред мен никой не виждам, зад мен никой няма - викам си те сигурно са финиширали преди 100 часа и вече са изпили всичката бира. По едно време при едни стълби (малко преди последната контрола) имаше една чешма и директно си наврях главата под чучура. Ооооххх кеф!

Минах контролата, сурнах се надолу и като гледах километража колко малко километри остават и колко много височина губя... и якото бутанееееее не закъсня. Вече почти в края на голямото бутане настигнах № 10 (radeviq), който точно в този момент не беше в отлично настроение. След малко стигнахме вишката, където той спря да пие вода, а аз продължих. След малко обаче ме настигна и аз понеже не съм кой знае какъв спускач, го пуснах напред. От което нямаше голяма полза, защото след секунди спука гума... дадох му моята резервна и продължих. Като излязох на контролата, аха да си отворя устата да ги питам накъде да тръгна за площада и финала... иии... гледам надпис "финал". Ха!

Абе, забавно беше много :-) Въпреки тия обърквания, бутане и неяснота какво е изобщо класирането при елит, за мен поне беше приятно. Основната ми цел така или иначе не е класиране, затова и карам по трасето за елит, където си знам че нямам никакъв шанс - целта ми е да карам по маркирано трасе и готината атмосфера преди и след карането.

Ще си позволя и един съвет: на Тасос, грешните пътища също бяха обозначени. Обикновено няколко метра на вътре бяха сложили камъни отстрани и със спрей надраскан "X". Така дори и да тръгнеш в грешна посока, няма да караш стотици метри (понякога сериозна загуба на височина) докато се усетиш, че няма ленти.

Айде 2014 пак и с по-добра организация :-)
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот marfi » Пон Май 20, 2013 9:30 am

Относно шипките:

Бях взел две дълги блузи и една къса, наместо обратното.

Да ти кажа с блуза с дълъг ръкав и по-дълги чорапи (до към коленете) доста по-малко демидж, даже никакъв.
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Петър Велков » Пон Май 20, 2013 11:24 am

Да се изкажа и аз "поновобранскому"!

Това ми беше първото състезание въобще изобщо, първото каране по маркирано трасе и първото каране с толкова много други велосипедисти. Смятам, че се представих горе-долу добре като за възможностите си, резултатите съвпадат с очакванията ми - 13-то място първия ден и 14-то втория (в клас "хоби"). За мен беше важно да финиширам успешно в двата етапа (справих се), да се запозная с други "карачи" (също се справих) и като евентуален бонус - да не съм последен в класиранията. Е, и с последното успях да се справя :D

Първия ден се озорих много на катеренето, обезводних се подобаващо и ми изсъхна устата от псувни по задържащите ми спирачки (заради новите накладки, поправено вечерта в хана с едра шкурка). Иван (доктора) ме почерпи с вълшебна отвара и след кратка почивка полетях към Горни Лом. След тревистото спускане, в каменистия участък за момент помислих, че ще лея кръв до финала, но ми се размина. Стигнах успешно до финала, в последствие и до хана (много готино спускане) заедно с Милен, който пък ми дължи една вътрешна Kenda, ама за нея малко по-натам :D

Втория ден бях доста по-добре от първия (физически), защото нямаше продължително изкачване като това до връх Забръц (ама че яко са го кръстили!). Милен го бях загубил още около крепостта, но го настигнах малко преди Праужда - сменяше гума. Следващата случка е заснета от GoPro-то, ама той (не знам защо) ме кара да не я качвам никъде. Ще си помисля :eyebrow: Та, настига ме той на влизане в селото, минава пред мен, завиваме наляво по черното пътче и от неговото колело се чува "щрак-щрак-щрак-щрак праааааааас пффффффффффффффффф"..... и серия цветни видински псувни. Остави си колелото на тревата по атрактивен начин, включващ няколкометров полет с подобаващото приземяване, аз му оставих споменатата по-горе вътрешна гума и продължих. Не знам дали иде реч за "локвата", но на едно кръстовище, на което се завива на 90 градуса вдясно по стръмно спускащ се черен път, стоях 5-10мин докато не дойде друг участник, с който да обсъдим накъде трябва да се кара. После чакахме още 2-3мин да издрапа отдолу циганин с каруца и продължихме. Чешмата в началото на тясната пътека беше като мираж - водата ми беше свършила доста отдавна. А пътеката след нея беше супер, само песъкливия път от Извос нагоре ме поозори - изморен си бях.

Не съм сигурен до каква степен мога да коментирам организацията - нямам база за сравнение, не съм ходил преди на подобни мероприятия. Може би би било по-добре ако следващия път се знае предварително колко души трябва да се извозват до старта (визирам първия ден), както и да има повече контроли - последния кофти за каране (но много красив) участък по хобито можеше да се спести с едно прескачане на лентата, преграждаща стария път към Белоградчик, а съдейки по изказалите се преди мен, явно е имало и други възможни "шорткъти".

А колкото до обстановката в хана - голямо браво за тамошния Ради, който успяваше да огрее навсякъде, за възрастното "шефче" дето ни секна белота в 1:30 в събота вечер и не на последно място - за добрата майстор-готвачка и белия муж!

Снимки и видео мат'рял от мен - скоро!
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот marfi » Пон Май 20, 2013 11:35 am

Петър Велков написа: Иван (доктора) ме почерпи с вълшебна отвара


Вторият ден бях много добре, докато ми държеше изостара.

В момента който пийнах макар и малко чиста вода, огладнях, заболяха ме краката.

Тъй като при това слънце и потене, тялото извхърля много не само течности, но и соли и минерали не е много добре да се кара на вода. Чистата вода допълнително те кара да изхвърляш важни съставки Na например (много важен на клетъчно ниво).

Та затова един съвет - карайте с бидон с не много концентриран изостар (че да не ви сладнее много), а в джобчетата пакетче сол или витаминче на прах, че да не се обезсолите съвсем.
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Петър Велков » Пон Май 20, 2013 12:22 pm

Благодаря за съвета, горе на върха бях посъветван същото. За следващия път ще знам!

ПП: За кабелчето също много благодаря!
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот X_NRG » Пон Май 20, 2013 1:20 pm

Като за пръв път организацията си беше ок. Има какво да се оправи за следващата година, но организаторите вече го знаят - по-здрава маркировка, която не може да се скъса и повече контролни пунктове на ключови места, където задължително да се предлага вода или някакви други елексири, пък дори на цената на по-висока входна такса. :)
Запознах се с част от организаторите и мога да кажа само "Браво!" за това, че са шепа хора, а успяха да проведат две последователни състезания със сравнително малко проблеми, част от които са причинени точно от липсата на хора. Следващата година 100% ще е по-добре.
Относно трасетата - първото ми хареса доста, защото беше само нагоре и после само надолу. Нагоре се измъчих, но пък надолу си бях в свои води и като няма редуващи се изкачвания и спускания и излишни регулирания на седалката, които да ме бавят, минах 7 човека и се докопах до стълбата за пръв път досега. :D
За втория ден не бях възстановил съвсем, а и адската жега ми пръсна мозъка. Свърших водата бързо и докато стигна първата чешма бях останал без сили. Накрая уморен и забил поглед в земята, тръгнах напред вместо надясно на последната чешма и успях да си съкратя трасето с няколко километра и съответно да излезна от състезанието. Всъщност ме е яд, че пропуснах якото спускане в края на тези няколко километра, за което толкова се говореше. :)
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот marfi » Пон Май 20, 2013 1:21 pm

X_NRG написа:Като за пръв път организацията си беше ок.


Състезанието се провежда за втора година
Изображение
Аватар
marfi
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1620
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 8:17 am
Местоположение: София

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Горски » Пон Май 20, 2013 2:25 pm

Снимки от събитието във Фацата.
Горски
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Сря Май 02, 2012 12:26 am

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот KUM4o » Пон Май 20, 2013 3:43 pm

А някой може ли да публикува класиранията?
Аватар
KUM4o
 
Мнения: 151
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 4:42 pm
Местоположение: Мездра

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот agnostic » Пон Май 20, 2013 7:04 pm

и двете състезания минаха много добре въпреки, че имаше и леки пропуски от страна на организаторите но не бива де се спестят и добрите думи за добре подбраните трасета и гостоприемството на домакините, надявам се това да се превърне в едно традиционно състезание, което да привлича все повече участници и фенове на планинското колоездене :hbang2:
agnostic
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:18 am

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот zImage » Вто Май 21, 2013 8:46 pm

KUM4o написа:А някой може ли да публикува класиранията?


Pretty please!
We have nothing to fear but fear itself.
Grand Canyon CF SLX 9.9 (2013) + XT M8000 + Stages / 10.0 kg
https://www.olx.bg/ads/user/1pKJ/ / http://app.strava.com/athletes/744869 / http://blog.lifepattern.org/mtb/calendar.html
zImage
 
Мнения: 513
Рейтинг: 1971
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 4:54 pm

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Balkancruiser » Чет Май 23, 2013 9:15 pm

zImage написа:
KUM4o написа:А някой може ли да публикува класиранията?

Pretty please!
И аз моля много :)
Аватар
Balkancruiser
 
Мнения: 46
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Окт 19, 2012 2:56 pm
Местоположение: Народна република Европа

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Петър Велков » Чет Май 23, 2013 10:05 pm

Balkancruiser написа:
zImage написа:
KUM4o написа:А някой може ли да публикува класиранията?

Pretty please!
И аз моля много :)


Всички искаме, 'ма няма! Евтимеееееееееей, дай едно класиране на бедните байкърчета, Евтимееееей! :wavey:
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот radizala » Съб Май 25, 2013 9:51 am

Това са данните които ЕДИ ми изпрати, за Чипровци нямам нищо :dontknow:
ден 2
Белоградчик Старт: 09:40ч.


състезател номер категория време
1 Юлиян Йорданов 11 елит 12:41:39
2 Христо Смилков 5 елит 12:45:19
3 Мартин Линков 9 елит 12:56:24
4 Емил Иванов 2 елит 13:00:32
5 Теодор Петров 17 елит 13:26:18
6 Теодор Милков 8 елит 13:45:17
7 Павел Радев 10 елит 13:58:15
8 Огнян Кьосев 15 елит 14:52:14

1 Красимир Гуцев 54 хоби 11:30ч -дисквалифициран
2 Мирослав
Капраджийски 53 хоби дисквалифициран

3 Валентино Кътев 110 хоби +16;07
4 Серж 36 хоби +19:47
5 Мартин Иванов 33 хоби +31:40
6 Мартин Вълчанов 48 хоби 47:50:00
7 Любомир Цакин 114 хоби 52:35:00
8 Любомир Гайтански 120 хоби 54:00:00
9 Делян Георгиев 117 хоби 56:40:00
10 Людмил Хранов 16 хоби 59:40:00
11 Момчил Велчев 7 хоби 01:35:00ч
12 Сергей Спасов 113 хоби 01:05:40ч
13 Ивайло Ганчев 57 хоби 01:22:30ч
14 Асен Георгиев 37 хоби 01:26:30ч
15 Калин Гуцев 56 хоби 206:10мин
16 Володя Аспарухов 55 хоби 207:50мин
17 Петър Велков 35 хоби 211:30мин
18 Аран Хазикян 44 хоби 218:20мин
19 Юлиян Миланов 119 хоби 221:30мин
20 Валентин Георгиев 39 хоби 224:40мин
21 Милен Маджаров 34 хоби 230:15мин
22 Цветан Киров 107 хоби 243:20мин
23 Евтим Стефанов 64 хоби 250:10мин
24 Станимир Милев 4 хоби 261:27мин
25 Александър Соколов 59 хоби 262:10мин
26 Никита Никитов 58 хоби 262:50мин
27 Иван Манев 51 хоби 264:40мин
28 Веселин Иванов 111 хоби 272:10мин



1 Маргарита Ангелова 6 жени 01:32:00ч
2 Стефанка Ловчалиева 112 жени 470:12мин


1 Николай Вътев 116 юноши +11мин
2 Георги Стратиев 49 юноши +35:58
3 Мариян Петров 115 юноши дисквалифициран
4 Морети Георгиев 109 юноши дисквалифициран
5 Виктор Мирославов 50 юноши 51:15:00
6 Невен Димитров 102 юноши 01:32:25ч
7 Николай Иванов 105 юноши 01:33:18ч
8 Марио Кръстев 38 юноши 210:30мин
9 Алекс Симеонов 101 юноши 244:20мин
10 Мирослав МАринов 104 юноши 263:10мин
11 Николай Гайдаров 103 юноши 281:30мин
12 Кристофър Борисов 108 юноши 281:30мин
13 Николай Петров 106 юноши 281:30мин
Аватар
radizala
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 7:47 pm
Местоположение: Белоградчик

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот radizala » Съб Май 25, 2013 9:57 am

Това с +13.10мин е времето след първия финиширал от категорията така предполагам :dontknow:
Аватар
radizala
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 7:47 pm
Местоположение: Белоградчик

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Петър Велков » Нед Май 26, 2013 7:58 pm

Това класиране май не е като "онова" класиране. Доколкото си спомням, Серж (36-ти номер) сам ми каза, че е объркал маршрута (неумишлен шорткът) и е бил дисквалифициран.
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот radizala » Пон Май 27, 2013 10:07 am

Уф... и аз не знам вече, звънях му 2 пъти, Еди ми каза че има само това при него :dontknow: Като гледам и номер 11 от хоби е с по-голямо време от 12. След като изчетох всички коментари, мога да кажа че следващият път ще се постараем повече с маркировката , постовете, водата и най вероятно ще си поканим съдии да отчитат времената. Много благодаря за коментарите, съветите и на всички които присъстваха на Rocks’n Roll.
Аватар
radizala
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1248
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 7:47 pm
Местоположение: Белоградчик

Re: Белоградчик „Rocks & Roll” 18ти и 19ти май 2013

Мнениеот Петър Велков » Пет Юни 21, 2013 11:27 am

Бях обещал да кача малко кадри от GoPro-то. След дълги безсънни нощи кълцане и лепене, това излезе - приятно гледане ;)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Предишна

Назад към Състезания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта