RAM DH'04 настройки?

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Мнениеот C_Mo » Съб Сеп 25, 2004 10:39 am

[quote="bikerider"]

Във вашите книжки дето ги няма пише едно нищо, щото не сте печатали такива неща никога. Е щом не пише нищо, значи нещо се крие, иначе защо да няма книжки? Или се кефите да спестявате по ~1лв за книжка на всяко колело???
[/quote]

Колега, това са спекулации... книжки няма, но има гаранционен лист с ясно дефинирани условия. В миналото наистина нямаше, но това вече е променено.

[quote]
Щом до миналата година сте слагали 8.8 болтове да спестите по 1-2лв. на колело, значи е ясно защо не може да ви се има доверие за разлика от RaceFace или която и да е нормална фирма по света.
[/quote]


Отново спекулираш! Това, че миналата година са използвани 8.8 болтове не значи, че е правено с цел спестяване за сметка на потребителите. Изказвания като това създават незаслужено лош имидж на RAM Bikes. Не мога да разбера някаква лична неприязън ли е това или част от организирана група за борба с RAM?

Напомни ми като се видим да поспорим наживо по някои от въпросите от последните дни за да се получи качествен спор. Без изваждане на думи от контекста, без интерпретации и свободни съчинения по тях и т.н.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Lubo » Съб Сеп 25, 2004 11:23 am

@xtr, AgentOrange, bikerider
Като ви гледам споровете :D:D ако се събирате да "спорите" на живо си вземете някой(и) да ви разтървава ако се стигне до ръкопашни схватки.
:D:D:D:D
Това разбира се в сверата на шегата.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Съб Сеп 25, 2004 11:44 am

[quote="xtr"]
Отново спекулираш! Това, че миналата година са използвани 8.8 болтове не значи, че е правено с цел спестяване за сметка на потребителите.
[/quote]

Ми опровергай ме де - кажи с каква друга цел е правено?

[quote="xtr"]
Напомни ми като се видим да поспорим наживо по някои от въпросите от последните дни за да се получи качествен спор. Без изваждане на думи от контекста, без интерпретации и свободни съчинения по тях и т.н.
[/quote]

Напомням ти - имаш този шанс сега - кажи за 8.8 болтовете.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот C_Mo » Съб Сеп 25, 2004 12:22 pm

[quote="bikerider"]

[quote="xtr"]
Отново спекулираш! Това, че миналата година са използвани 8.8 болтове не значи, че е правено с цел спестяване за сметка на потребителите.
[/quote]

Ми опровергай ме де - кажи с каква друга цел е правено?
[/quote]


8.8 болтовете са грешка при проектирането. Всеки, който има проблем с болта на миналогодишния модел, може да заповяда в оторизираните сервизи и проблема да бъде отстранен в рамките на гаранционния сервиз. Както е правено при такива случаи.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Нед Сеп 26, 2004 4:25 pm

[quote="xtr"]
8.8 болтовете са грешка при проектирането.
[/quote]


Мерси, това очаквах да чуя :D:8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта