Наплитане на капла

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Наплитане на капла

Мнениеот cska23 » Чет Юни 07, 2007 6:44 pm

значи въпроса ми е такъв при наплитането на каплата при шината нали са една лява една дяснопроблем ли е като така е наплетена че дупката на винтила идва м/у преплетка не е както е стандартно да е точно м/у 2 прави спици а идва м/у две който се преплитата надявам се че ще ме разберете защото нз точно как да го обесня :crap: мерси предварително
Skype:cskaholligan
Аватар
cska23
 
Мнения: 156
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 2:47 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот Editor » Чет Юни 07, 2007 6:47 pm

Не е голям проблем ако я наплетеш така че спиците да се кръстосват на винтила.На мен лично ми се е случвало от разсеяност и бързина ...единствения проблем е че после малко трудно се помпа гумата :) .Иначе не се отразява на центровката.Ако ти трябва да е по правилата спазвай първата спица от първия ред да е наплетена от ляв фланг на главината в лява дупка на шината и след първия ред спици задължително трябва да погледнеш къде ти идва винтила и на къде да завъртиш главината.
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 116 госта