Препоръчайте рамка

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Препоръчайте рамка

Мнениеот l0k0r » Сря Мар 23, 2022 7:37 pm

Здравейте, спрял съм се на turner dhr 2012 и kona operator 2013, какво бихте ми казали за тях, коя бихте ми препоръчали?
l0k0r
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 28, 2017 4:32 pm

Re: Препоръчайте рамка

Мнениеот Drunken MadLoud » Пет Мар 25, 2022 6:42 pm

Здравей. Понеже виждам, че никой не ти отговаря на въпроса, а и предполагам все пак за това сам трябва да си си отговорил за този период от време. Не съм на "ти" с мекиците, но искаш съвет за 10 годишна даунхил рамка, която е изяла много бой. Предполагам, че никой няма как да ти даде съвет, при положение че самата покупка сама по себе си е абсурдна. Ако толкова си решил да си похабиш парите за подобни глупости естествено гледай за пукнатини и т.н. по рамката. Всяка една рамка била тя, алуминиева, стоманена, карбонова или титаниева има "умора" на материала след време. Така че дори и да не е "смляна" от бой и каране, то е видяла не малко зор. За мен лично е невероятно глупава инвестиция, но ако си решил...няма кой да те спре. :beer:
Аватар
Drunken MadLoud
 
Мнения: 371
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2011 8:47 pm


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 127 госта