Въпрос за крива ос

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Въпрос за крива ос

Мнениеот Dirty Duck » Пон Юни 04, 2018 8:52 pm

Здравейте!Имам един проблем с каплата ми.Оста е малко крива (каплата също има лека кривина и една малка подбивка).Та въпроса ми е,дали ако дам каплата в сервиз да я изправят ще се изправи и оста,или трябва да си взимам и нова ос? Ще се радвам,ако има някой да отговори на въпроса ми,понеже каплата като е сложена седи повече в лявата страна (не е усукана рамката,всичкото е от крива ос) и много ме дразни.Ето ви и характеристиките на каплата:
Шина: Remerx Jumbo V-brake (както казах има една лека подбивка)
Главина: Formula DC22 (до колкото разбрах от предишния собственик е с някакви home made капсуловани лагери)
Спици: Formula от 80 стотинки
Също така може ли да ми кажете какви пари би излезнал ремонта по каплата,за да може всичко да е точно? Благодоря за отделеното време и внимание,пак казвам,много ще съм благодарен,ако някой има отговор на въпроса!
Яко се мрънка,че твърдак с 203 ход било боза,ама имам чувството,че народа не схваща,че т'ва се прави от немане на пари,а не щото е много яко...
Dirty Duck
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Чет Май 19, 2016 7:43 am
Местоположение: Триград

Re: Въпрос за крива ос

Мнениеот fu4ko » Пон Юни 04, 2018 9:41 pm

Слага се нова ос.Колко ще излезе ремонта могат да ти кажат в сервиза.
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта