Shimano Altus

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Shimano Altus

Мнениеот Dirty Duck » Съб Окт 07, 2017 8:49 am

Здравейте,хора!Искам да ви попитам Shimano Altus 7-8speed дали ще мога да го карам в венец касета 9ка?Този въпрос си го мисля вече месец,но реших да ви питам преди да правя екперименти.Ще го карам временно до два или три месеца така.Моля,ако темата ми не е да този раздел да се премести,но да не се изтрива.
Яко се мрънка,че твърдак с 203 ход било боза,ама имам чувството,че народа не схваща,че т'ва се прави от немане на пари,а не щото е много яко...
Dirty Duck
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Чет Май 19, 2016 7:43 am
Местоположение: Триград

Re: Shimano Altus

Мнениеот billclinton » Съб Окт 07, 2017 9:09 am

Dirty Duck написа:Здравейте,хора!Искам да ви попитам Shimano Altus 7-8speed дали ще мога да го карам в венец касета 9ка?Този въпрос си го мисля вече месец,но реших да ви питам преди да правя екперименти.Ще го карам временно до два или три месеца така.Моля,ако темата ми не е да този раздел да се премести,но да не се изтрива.


Да, ще можеш.Аз пробвах преди 4-5 години - заден дерайльор за 7-8 скорости с команда за 9 скорости и венец касета за 9 скорости,но задължително и верига за 9 скорости

Ето със този - http://www.belbike-bg.com/%D1%81%D0%BA% ... speed.html
billclinton
 
Мнения: 422
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 11:23 am
Местоположение: София

Re: Shimano Altus

Мнениеот Dirty Duck » Съб Окт 07, 2017 9:32 am

Яко се мрънка,че твърдак с 203 ход било боза,ама имам чувството,че народа не схваща,че т'ва се прави от немане на пари,а не щото е много яко...
Dirty Duck
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Чет Май 19, 2016 7:43 am
Местоположение: Триград


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта