Веломеханик или нищо?

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Веломеханик или нищо?

Мнениеот Rockera89 » Пон Май 22, 2017 4:40 pm

Здравейте! Преди бях писал и други теми по които да ми помогнете и т.н, и съм много благодарен за помощта ви!
В момента имам един голям проблем и бих искал да ми предложите някакво решение. Имам колело на части /и също така доста части му липсват, но основно има рамка, вилка, чашки кормило и т.н./ Бях искал да го комплектовам и да мога да си го използвам най- накрая, но понеже съм в много малък град и има само един "майстор" той ми отказа помощ, като заяви, че не може да търси части в града, понеже бил малък, а "по интернет" не разбирал. Та дилемата ми е /понеже имам някаква изключително скромна сума пари/ да продам ли частите които имам и да си купя комплект или по някакъв начин да успея да изпратя частите във велосервиз, там да диагностицират какво трябва да се прави, какви пари ще излезе и т.н. и да ми го сглобят там.
*Сам не мога да се справя със задачата да го сглобя аз, понеже нямам голяма част от нужните инструменти, а и умения.
Rockera89
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 25, 2016 3:18 pm

Re: Веломеханик или нищо?

Мнениеот xargs » Пон Май 22, 2017 6:20 pm

Дай поне снимка на това, което имаш.
Аватар
xargs
 
Мнения: 454
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 19, 2012 12:01 am
Местоположение: София

Re: Веломеханик или нищо?

Мнениеот up side down » Съб Май 27, 2017 9:49 am

Когато се регистрирах в този форум,имах велосипед за няколко стотинки и не можех да проумея защо има такива на цени, надхвърлящи многократно месечната ми заплата. Сега карам байк сглобен и потдържан единствено от мен,с компоненти които съм подбирал с месеци ровене из темите на форума и куп сайтове за части.Та,ако искаш да караш,остави механика, и пред "нищо" избери многото налично инфо.А интернет и еконт има и в най- малкия град :beer:
up side down
 
Мнения: 87
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Сря Дек 19, 2012 7:37 pm

Re: Веломеханик или нищо?

Мнениеот filiar » Съб Май 27, 2017 11:28 pm

Да, снимай с какво разполагаш. Без ясен въпрос е трудно да очакваш и ясен отговор. Сигурен съм, че доста хора биха помогнали с готовност.
Cross Legend Man M; 3x10; 28x1.6 (29x2.1); Rockshok Recon Silver TK 29 100mm
Аватар
filiar
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 1:04 pm


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта


cron