Грозен стеншън ?

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Грозен стеншън ?

Мнениеот simos607 » Пет Мар 31, 2017 2:40 pm

Здравейте, маняци. Боксер 2009 сложих, но стеншъните изглеждат ужасно. Явно предишният собственик ги къпал с Мегльо или подобен препарат,който ги е направил на мармалад чисто визуално. Обслужих вилката и си работи чудесно, но някой може ли да предложи идея как да лъсна и стеншъна, за да не прилича на вилка купена от хипермаркет ХИТ :beer:
simos607
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Мар 31, 2017 9:06 am

Re: Грозен стеншън ?

Мнениеот screamBoy » Сря Апр 05, 2017 9:18 pm

Хай, малко съм по-куц с английския, но ако имаш предвид краката, то ми звучи сякаш е изтрито покритието. По-скоро е неспасяемо и може би е по-удачно да вземеш някакви предпазители от сорта на lizard skins. Разбира се, в случая са технически безмислени и са само колкото да скрият вида. Ако си мислиш да сваляш краката, да ги обезмасляваш и после да ги носиш на анодизация - е, първо ще ти ги направят черни (щото едва ли ще намериш анодизиране с друг цвят) второ всичкото време и търсене, и трето най-важно - ако сложат по-дебел слой то няма да е толкова фин като оригиналното, и хем ще се свали доста по-лесно, хем семерингите няма да уплуътняват добре.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: evilzet, http и 30 госта