Bleed kit и минерално масло

Форум за въпроси, свързани с поддръжката и ремонта на велосипедите. Примерно: Как да си оправя това? Скърца ми еди къде си - на какво може да се дължи? Съвместимо ли е това с онова? и др. такива.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1100 / 1100 / 20

Bleed kit и минерално масло

Мнениеот em3ata » Пет Мар 31, 2017 8:37 am

Здравейте ! Имам кросс грх 9 и понеже скоро му изтича гаранцията ще трябва аз да си го поддържам. Та мисълта ми е някой ползвал ли е това и маслото комплекта дали ще е подходящо ? Освен това някой купувал ли е разфасофките 50 мл на наливното шимано което се продава по сайтовете ? Благодаря !
Аватар
em3ata
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 12:23 pm

Re: Bleed kit и минерално масло

Мнениеот Kobeto » Пет Мар 31, 2017 7:01 pm

em3ata написа:Здравейте ! Имам кросс грх 9 и понеже скоро му изтича гаранцията ще трябва аз да си го поддържам. Та мисълта ми е някой ползвал ли е това и маслото комплекта дали ще е подходящо ? Освен това някой купувал ли е разфасофките 50 мл на наливното шимано което се продава по сайтовете ? Благодаря !

Влез в OLX и потърси. Сам си реши дали има смисъл да поръчваш от другия край на света и да го чакаш 40 дена и я дойде, я не дойде
The moon is full... the night is cold... the stars are bright... the wind so moans...
A fire burns... within our forest... the blood is thick... and only black
Аватар
Kobeto
 
Мнения: 386
Рейтинг: 1580
Регистриран на: Чет Юни 09, 2016 9:11 pm

Re: Bleed kit и минерално масло

Мнениеот Pr3d4t0R » Съб Апр 01, 2017 10:15 pm

Трябват ти буренцото (продава се у нас), масло, спринцовка и тръбичка за системи (от някоя аптека).
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am


Назад към Веломеханик

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта