⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот tisho » Чет Юни 23, 2011 3:05 pm

Аз също бях част от това, което се случва за пета поредна година и не мога да опиша чувството, което ме изпълваше, или по-скоро пороя от емоции, които бушуваха в мен през петте дни - бяха положителни и много силни. Показателно е, че с влизането в колата и потеглянето по пътя на четири колела направо ми докара едно такова състояние на задух и присвиване в гърдите. Искам планина!

rarekin написа: Хора, когато сме ТАМ е хубаво да се съобразяваме с местните и техния начин на живот.


По отношение на сеното или вид култура, на която й предстоеше жътва, също искам да изразя отношение. Станалото, станало. Хората не са знаели, не са питали допуснали са грешка. НО на никой не правеше чест закачливите подмятания, бъзици и не знам си какво с подигравателен тон "Бабата, това.... бабата онова... да се снимаме с бабата..." и т.н. Доповръща ми се, че от хора, които са минали цедка, за да присъстват, и които имат отношение към планината, колоезденето и толерантността въобще, ако щете, се чуваха такива подвиквания. Поздравявам единствено Сашо, защото мъжки се изправи пред бабата и намери начин да се "извини". Дали е било най-правилното или не - не искам да коментирам, но с 10 лв. бабата няма да забогатее, нито някой от нас да обеднее - все пак повечето от нас карат велосипеди за 1000+ валутни единици от всякакъв вид и за да отидем да си правим кефа също сме инвестирали не малко пари. Ако 10-те лева са ви скъпи, поне да бяхте навели глава и скромно да се оттеглите. С 10 лв. жената може да си обезпечи храна за ден, два, три..., а там животът никак не е кеф, защото парите липсват, работа няма, млади - също. В онзи край няма възможности както в големите градове и в този смисъл, отношението, на което станахме свидетели, малко ми заприлича на "Ние, хубавите, умните и с пари, и Вие - грозните, глупавите бедни селяндури..." Пичове, всеки от нас има или е имал баба като тази, така че това е неуважение към самите вас. А колкото до коментара, че "Какво се е развикала - поне да говореше български да й се разбира!" - смятам да не го коментирам повече от това - а ти знаеш ли български?!
Пожелавам на всички да бъдат по-толерантни и добросъвестни в отношенията си 'градове-села' и 'София-провинцията'!

:beer:
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот mariobg » Чет Юни 23, 2011 4:31 pm

Кривоспици, БЛАГОДАРЯ!

Най-вече за това, че минах "цедката" и бях свидетел на всичко казано по-горе, аз няма какво да добавя.
Аватар
mariobg
 
Мнения: 99
Рейтинг: 1437
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 12:34 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот vlassadar » Чет Юни 23, 2011 4:40 pm

Ми аз какво да изразя и аз не знам. Радвах се навсякъде, където ни посрещаха добре и ни се радваха, пълниха магазините и кръчмите за 10 минути, атмосферата беше повече от приятелска. На опашката с Митко и Жоро също беше много интересно. За пръв път при официален маршрут се включваше задължителна лодка, иначе продължаването щеше да е невъзможно. Къпането във вировете край лагерите, водопадчетата, неповторимите пътечки, за повечето от които не ми го побира главата как са намерени... все незабравими изживявания. Изоставената крепост беше момент, в който се замисляш за историята на това място; връхчетата след в. Бездивен бяха пък от бързо застинала лава, някога са изригвали и вулкани там; отсрещните склонове пък бяха голи и скалисти, както никъде в тази част на Родопите.
Ооо, специално ще благодаря на Камен, който запълваше въздуха в лагера с хумор, сатира и забава. Разбира се и за огромния труд, за който ние си нямаме дори малка представа, на Наката, Митака и Спиците за да се организира всичко. И още куп неща ще осъзнавам тепърва, когато всичко се е успокоило и има време за осмисляне. Там просто нямаше. Не пиша хронологично, но така ми изскачат спомените. Не вярвам някой да си спомня ред по ред всичко.
Ее, ама бабата беше супер, беше ми жал че толкова се ядосваше, но също и се радвах че на тия години има тоя хъс и сили. На няколко места видяхме и други баби, които нагоре по стръмни пътечки изнасяха огромни количества сено наведнъж. Много дълголетни хора и наистина жалко че няма много млади. Сами и без бой си предаваме извоюваните с толкова войни територии.
Някои още са там да направят най-дългата ПВ. Успех им желая до края :agree:
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот abs » Чет Юни 23, 2011 5:42 pm

4getcredo написа:Ето го и последният за мен ден.
Наката с индианско име Надушващия пътеки


Ааа, ш'мъ извиняваш! Това е пътекомастър Атанака Сан! :^:
Ivtec - алтернативният багажник за велосипеди
Аватар
abs
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 9:17 am

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот codename47 » Чет Юни 23, 2011 6:01 pm

много добро каране, организация, гледки..По мое мнение пътеките не бяха толкова трудни както миналата година но то и няма как :agree: . Ето моята най-добра снимка според мен:
Изображение
:beer: :beer:
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот outfaced » Чет Юни 23, 2011 6:06 pm

eeeeх Митак ... какви кадри, какви спомени :love:

А за мероприятието като цяло ... ми какво да кажа ... седя си аз третия ден на една дебела сянка пред една брутална гледка и си мисля на глас:
Значи тая вечер на бивака правим еди какво си, утре вечер на бивака правим еди що си ...
Някъде до мен се обажда будния глас на адаша: Ама адаша, ние утре си тръгваме.
Аз: Ъъъъ? Кой ден сме?

Та тъй ... родопско безвремие и безкрайна перпендикулярност :P
Уникален край, уникални релефи, изоставени села, природа, история налазени от чудесна компания, случила на иделано време, па на едни харни биваци покрай едни рекички, литературни вечеринки , спане под звездите, засукани пътечки от всякакъв сорт, потна бира, студен айрян, зор, кеф ... абе страшна работа :nuts:
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Watanabe » Чет Юни 23, 2011 11:50 pm

То всичко хубаво, ама как да кара човек вече? Като се прибереш в родния край, където най- близкото подобие на планина е на 40-на километра? И с жал гледаш местните пътечки, сещайки се за чудните места, през които си минал за петте перпендикулярни дена. Няма да е лесно ей ;) ...
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот kibikoff » Пет Юни 24, 2011 9:34 am

@lostrider
Каска ти свалям за силата и волята да слезеш сам до язовира. Ти си мъжко момче.
Скорошно възстановяване ти пожелавам и съм сигурен, че ще имаш много хубави моменти в планината.


:beer:
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот psixopat » Пет Юни 24, 2011 11:18 am

:rofl: Два дена, не мога да си събера акъла и да напиша нещо в темата. :rofl: Ама най накрая успях.
Това бяха 5-те най прекрасни дена, които съм прекарвал в планината, или бяха в Рая не знам :nuts: Парвата ми перпендикулярна вселена, но със сигурност не ипоследната. ;) Всичко беше страхотно, от организацията до карането и литературните вечери.Много народ бяхме и се си прекарахме супер.Запознах се с готини хора-страхотна компания за каране.Хораа в селата бяха страшно гостопримни.Черпеха ни с череши, питаха ни от къде идваме и къде отиваме...така е , кога ли ще видят толкова хора на куп да минат покрай тях.
А самото каране беше неповторимо.Изкачванията-стръмни, но краеми, стига да има с кого да въртиш нагоре, а такива имаше.А щом издрапаш до поредния връх или крепост-поглеждайки около теб и... :bowdown: Гледката оправдавяше цялия гърч нагоре.То снимки апарати, ама нищо общо няма с чувството което те обзема щом видиш тия красоти на живо и усетиш полъха ня вятъра.А като се нагледаш и настоиш...наколенки каски и газззз надолу .Спусканията бяха невероятни, особено "селския downhill" между къщите из изоставените села.Чудиш се колелото ли да караш или да се въртиш да гледаш около теб :D Имаше от всичко от технични и почти некаеми(за мен) пътеки, до широки черни пътища, където на километража излизаха едни много хубави цифрички, от които ти се разтупква и без това полудялото сърце.След спускането естествено бяхме у Ряката.. кеф, къпане, почивка, релакс.Всеки обяснява кое му е харесало от къде как е минал кой камък как е газил... :eyebrow: Освен да караме колелета и череши и ягоди хапнахме.Или по-скоро унищожавахме в промишлени количества. Сещам се предпоследния ден ни поканих в една къща да ядем череши.Та стоя си аз под дървото а до мен Любо-админ и ядем и плюем двамата.Така сигурно над половин час.По едно време Любо вика аз тръгвам.Викам добре и продължавам да мляскам с наслада, като си стоя на сянка и слушам и Ники (май така се казваше момченцето с колелото без спирачки, което беше с нас в къщата ).Та той ни обяснява колко има до кръчмата и как сме щели да стинем до там.По едно време се обръща назад и гледам..Любо се премистил на другата череша и няма изгледи да тръгнем скоро да карамe :rofl: С ягодите беше същото, ако не и по-зле. :deal:
И след края на карането, се почваше голямото разпъмване на палатки и подготовка.Вечерите бяха неповторими, особено край огъня, слушайки Камен как свири на китара :love: Просто уникално преживяване.И това 5 дена подред се повтаряше. Кулминацията на всичко разбираше беше втория ден след спускането-като минахме язовир Кърджали с лодката и понтона. Наградите също бяха страхотни и много оригинални :bowdown: Ама свърши.Догодина живот и здраве пак..:D

П.П снимки ще кача слeдобяд, като се прибера.

П.П Крива спица-невероятни сте....незнам как да ви благодаря... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот edinmilion » Пет Юни 24, 2011 1:29 pm

Някой има ли траковете по дни в gpx файл? И би ли споделил? Благодаря предварително :beer:




edit: Благодарности на bdz43r, който ми прати :bowdown:
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Runaway » Пет Юни 24, 2011 3:19 pm

Привет и от мен! Безобразно яко! Невероятно преживяване! То наистина думичките нещо недостигат...ама да ги пестим ли сега! :-)
Искам най-напред да благодаря на Спиците, че изобщо ме допуснаха - рискуваха, ама се надявам, че не съжаляват! :beer:
Времето ми така се завъртя, че перпендикулярната се оказа второто ми каране за сезона :indiffe: Срамота, ама е така!
Дойдох в супер лоша форма. Тръхнах си пълна с енергия, спомени, картини, емоции....

Всеки един ден беше уникален!!! Дори и втория, в който си мислех, че е много вероятно да си остана на билото и лешоядите да ме оставят само по кости..
Даже бях убедена, че просто няма по-логично и изобщо друго възможно нещо, което да ми се случи ! :scared:
На всичкото отгоре се претрепах и по едни стръмни камъни встрани от пътеката тогава и явно доста съм се поуплашила, та в несигурен такт... едвам се добрах до лагера.
Едвам едвам, колко да е едвам - помня и айрана и сала и къпането и гледките.... Кеф!
Следващите дни бяха наистина преееееекрааасни!!! Въртях с кеф, очите ми се пълнеха с гледки, всяка чешма беше сбъдната мечта, всяка хапка беше сладка, всяка бира - ме изстрелваше нагоре по баира...
А бабата с айряна беше излязла като от приказка...
Беше пълно с :turtle: ама истински... и други разни гадинки имаше...
И крепостта....
И хората.. Местните.

Сигурно всички забелязват, че на повечето снимки всеки е ухилен до уши - не е можтаж. :-) Въпреки гърча, преживяването беше такова, че наистина усмивката беше по потните ни физиономии почти постоянно.
Страхотни хора срещнах, някои познавах от преди, други - задочно, трети пък не - абе, хубаво, хубаво, мно'о хубаво беше!

На места си представях Наката, как е потривал ръчички,докато е подбирал трасето с мисълта, какво ще ни причини...
Е, успя! Тотално ме разби, разцепи мрака и ме сгромоляса У центара на вселената - перпендикулярната! :-)))

Много още искам да споделя от преживяното, ама няма нужда да пълня страницата само със себе си.
Благодарности към виновниците, поздрави към участниците и до скоро!
Лора
Аватар
Runaway
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1870
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 11:56 am

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот bikerider » Пет Юни 24, 2011 4:19 pm

Гледам все юнаци и юнакини сте се снимали, а от снимките яко лъха на кеф. Страхотно сте си изкарали, браво! :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот bdz43r » Пет Юни 24, 2011 6:06 pm

А какво стана с на Наката телефона? :) :confused:
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот outfaced » Пет Юни 24, 2011 6:47 pm

bdz43r написа:А какво стана с на Наката телефона? :) :confused:

Бе последван от на Пацо доколкото разбрах :xx(: :dontknow:
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот vpravov » Пет Юни 24, 2011 8:05 pm

psixopat написа:Два дена, не мога да си събера акъла и да напиша нещо в темата.

И аз така. :beer:
Физически съм тук, ама акъла ми е още там. За миг да затворя очи и веднага се пренасям пак там. И двете нощи, откакто съм се прибрал, все Родопи сънувам. Чак не ми се разопаковаше багажа. :bawling:
На организаторите - пак Благодаря. Страшно добре балансирани откъм натоварване маршрути. Хем приятно те уморяват, хем на следващия ден си готов да тръгнеш отново. Направо бих искал да се "загубя", за поне две седмици, по подготвен от тях маршрут! :agree: Но вече имам едно наум и следващия път ще си взема и протекторите. ;)
Пожелавам си, скоро да се видим пак! :beer:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот RedHawk » Пет Юни 24, 2011 10:14 pm

И аз така от два дена съм по "инерция" - правя разни работи ама и аз не знам какви. :D
Даже си помислих да разпъвам палатката в стаята. :lol2:
Ама пък се отядох на джанки тая година в Родопите и по някоя ягодка, и диви череши. :liplick:
И пак се отгледах на гледки. Карам си аз и ме е хванала жегата, и съм овесил нос - по едно време
пътя навлиза в борова гора с едни зелеееени папрати отстрани и ме лъхва една свежест, един
аромат и поемам с нови сили. После хубава пътека надолу и вятъра те полъхва, и те освежава.
И така нещата се редуват и сменят, и накрая остава само сладка умора и една усмивка от изминалия
ден - точно така усмивка. :D
Благодарности на Наката и всички от "Крива спица" за уникалните маршрути и отличната организация
отново. :)

Ако случайно ме подхване музата може да напиша и още нещичко ама засега съм още по "инерция" :banana:
:beer:

p. s. Абе имаше една две пътеки дето не ми бяха комфортни и по вкуса ама на фона на цялото преживяване
спокойно минават със "сухото" :look:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Pr3d4t0R » Съб Юни 25, 2011 12:52 pm

Благодаря на всички Криви спици, които са подготвили всички подробности за тези прекрасни 5 дни!

Пътеки нагоре, пътеки надолу, камъни, скокчета, падове, горски пътечки и още и още - истинско планинско колоездене - благодаря ви : - )

Малко снимки и от мен - https://picasaweb.google.com/mr.gospodi ... 4nwhc2DNQ#
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Antares » Съб Юни 25, 2011 8:59 pm

За тез' дни минах през места, чиито панорами ми спираха дъха. Катерих през места (включително и вертикално - орлова скала), от които ми се изпотяваха и ноктите на краката от зор, спусках пътеки, на които съм си свършвал по няколко пъти в гащите, без да се пипам. Всичко това съпреживях с невероятни, страхотни хора! Какво да кажа - невероятно изживяване!
Един щастлив Пешо, един щастлив Антарес :^:

П.П. Пътекопис от мен няма да има. Бях толкова зает, да съм щастлив, че в душичката ми не остана място за "лирика" :P

П.П.П.
abs написа:
4getcredo написа:Ето го и последният за мен ден.
Наката с индианско име Надушващия пътеки


Ааа, ш'мъ извиняваш! Това е пътекомастър Атанака Сан! :^:
Атанака Сенсей!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот kagami » Нед Юни 26, 2011 12:50 am

Колко жалко, че свърши :bawling:
Не се чувствам никак изморена, нямам мускулни трески и ако можехме да тръгнем да караме пак, бих тръгнала - веднага. Явно много добре е било разпределено натоварването по дни.
Не знам Наката как ги беше изнамерил, но повечето спускания бяха невероятни! Че даже и някои от качванията! :crazy: На мен най-много ми харесаха първия и третия ден, и дългата пътека надолу на последния ден. И след това яденето в ресторанта - готвена храна за пръв път от 5 дни си беше дар от небето :) Вторият и четвъртият ден ми бяха малко тегави, защото имаше спускания, които не можех да карам - по-конкретно гадния сипей след Бездивен и крайния участък на пътеката през боровете, която свършваше в реката. Тогава ми минаваха мисли от типа на "Аз повече на перпендикулярна няма да карам", но до края на деня се изпаряваха (с изяждането на вечерята) и сега се чудя как са могли да ми хрумват такива неща :)

През тези пет дни видях и карах с много любими хора, които за съжаление виждам рядко напоследък, и се запознах с нови и много светли личности. Много ще се радвам да караме пак заедно.

Благодаря на Крива Спица за цялата организация и за прекрасната маркировка (която успях да объркам само веднъж, и то защото се бях отнесла и тъкмо се засилвах надолу по един зовящ ме черен път). Благодаря ви и за това, че ни прекарахте през Устра и Орловите скали, и през язовира, и през реките и вирчетата, които идваха така добре в края на деня. Сезонът за карането също беше избран много добре според мен. Учудвам се как се наехте да организирате 100+ души за такова мероприятие. Сигурно не е било никак лесно.

Не искам да помрачавам настроението, но какви бяха тези приказки, че "Ще видим дали пак ще има перпендикулярна догодина"?
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот did » Нед Юни 26, 2011 6:19 am

Ето и една "снимка" от мен - поздрав за всички шаранчета!

logo_pu5.jpg
logo_pu5.jpg (89.42 KiB) Прегледано 4693 пъти
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот EmZo » Пон Юни 27, 2011 9:58 am

Както обикновено карането, което чакаш цяла година и този път беше тотално прекрасно! Обичам ви всичките! Няма такова усещане, като перпендикуляра! Съжалявам само, че накрая стана някакво объркване за ресторанта и сто човека ни казаха, че било гадно там и всички отивали към "Родпчани" и не можах да се видя за последно с част от хората и най-вече да благодаря лично на Наката за прекрасните пътеки и нагоре и надолу. :) Благодаря! Очакваме PU6 с нетърпение! :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Rayko » Пон Юни 27, 2011 12:19 pm

Ще перефразирам една древна мъдрост:
"Ако искаш да си щастлив една вечер - напий се,
ако искаш да си щастлив пет дни - карай на перпендикулярната вселена (ако искаш 8 - остани и за допълнителните 3).
Ако искаш да си щастлив цял живот - остани в планината и не се връщай!"

Това бяха най-хипарските пет дни от живота ми.

Сега пия вода от чешмата и тя има вкус на хлор и ръжда - как да не ти е мъчно за студените чешми, които ободряват повече от най-силното кафе?
Сега ми звъни телефона и го вдигам, защото е важно. А като бях там ясно усешах, кое е наистина важно!
Сега очите ми гледат сърдити хора в лъскави коли, а като ги затворя виждам старци с вехти дрехи, загадъчно усмихнати, все едно казват: "Вие младите, дето много знаете - нищо още не знаете!"

Как искам, вместо да си отворя бира и да мечтая за далечни зелени била - да катеря стръмен гол връх под жестокото слънце и да мечтая за изпотена бира.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юни 27, 2011 3:33 pm

Rayko написа:
Как искам, вместо да си отворя бира и да мечтая за далечни зелени била - да катеря стръмен гол връх под жестокото слънце и да мечтая за изпотена бира.

Райко, адски си прав! :agree: :^:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Antares » Пон Юни 27, 2011 4:56 pm

Rayko написа:
:bowdown:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот taurus13 » Пон Юни 27, 2011 7:34 pm

Ей...какво се размечтахте, все едно няма да видите връх до следващата ПВ - баири, жега и гърч има всяка седмица де...стига да поиска човек :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот did » Пон Юни 27, 2011 7:50 pm

Милко, не е същото! Едно е сам да се гърчиш, друго е да гърчиш 100 човека :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юни 27, 2011 7:52 pm

did написа:Милко, не е същото! Едно е сам да се гърчиш, друго е да гърчиш 100 човека :D

:bowdown: :^: :agree:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Vikingonbike » Пон Юни 27, 2011 9:08 pm

Rayko написа:.


Силно се надявам, догодина да мога да ти кажа Райко "четох какво си написал, а днес го усетих" :D
Милко, ще взема викингския амулет, барем счупи каръка и дойдеш и ти :beer:
КМЯ!
Аватар
Vikingonbike
 
Мнения: 992
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 21, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пон Юни 27, 2011 10:46 pm

Луда работа е това перпендикулярното . Направо ми се взе акъла от толкова гърч на едно място. Сега сериозно по темата. Големи сте еййййй, големи сте . За спиците става дума. Благодарности на всички организатори, водачи, метли, съгледвачи, и айлячи. Много хубаво си изкарах, и тридневната доливка беше също на високо ниво. Догодина живот и здраве пак, само ми е интересно какво ще е допълнителното. Още веднъж благодарности.
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: ⊥ ∞ 5 - следварителни коментари :D

Мнениеот KiselotoMliako » Вто Юни 28, 2011 4:41 pm

Благодаря ви спици и приятели, че споделихте тази родопска магия!
Аватар
KiselotoMliako
 
Мнения: 630
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 1:25 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта