⊥ ∞ 5 - Интро

Форум за съобщения, информация и коментари относно Перпендикулярна Вселена.

Модератори: did, bikezilla, naka76

Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот naka76 » Вто Ное 02, 2010 7:17 am

Ако видите успоредно движещи се асфалт и черен път и предпочитате черния път прочетете следващите редове!
Ако видите успоредно движещи се черен път и пътека и предпочитете пътеката, прегответе се за нещо голямо!
Ако искате да карате/бутате по знайни и незнайни пътеки с часове, значи имаме специалитет за вас, защото знаем че Вие обичате красивите гледки и с най-голямо удоволствие ви каним някъде из месец Юни на ПУ-5
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот TheAnimal » Вто Ное 02, 2010 7:41 am

Ако не ми мине шеф пътя, няма да се оттървете от мен и тази година :love:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот todor_todorov » Вто Ное 02, 2010 9:26 am

звучи интересно :clap:
Обичаш ли гората, боклука в торбата!
Аватар
todor_todorov
 
Мнения: 268
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 3:54 pm
Местоположение: Търговище

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот jd » Вто Ное 02, 2010 12:20 pm

Аз тази година няма да се заричам, защото какъвто съм трошлив и контузлив, ще взема пак да сътворя някоя простотия, дето да ме възпрепятства да дойда. Иначе съм многооооо за! :) :beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Вто Ное 02, 2010 12:39 pm

Интрото на Наката се нуждае от малко превод, макар че той си го е казал точно (@ozzie: :magnify: )

Ако видите черен път и асфалт да вървят успоредно и ви притеснява факта, че ние ще минем по черния път, по-добре си помислете. Нямаме намерение да се занимаваме с асфалт там, където може да не се занимаваме с асфалт. Щом сме минали по-встрани, значи сме решили, че си струва.

Ако видите черен път да се подсича от пътека и предпочитате черния път, добре сте дошли, но не очаквайте паралелна маркировка. Не сме прекарали 20 дни там в търсене на пътеки, за да минете накрая по царските черни пътища.

Ако някои пътеки изискват на места бутане, а успоредно на тях върви хубав път и това ще ви ядоса, по-добре не идвайте.

От това, което видях от маршрута (да, казва се "маршрут", а не "трасе", понеже това каране не е състезание!!!) гарантирам едно ...ъъъ... пак.. различно каране. Много различно от всичко досегашно. Мероприятието ще е МНОГО натоварващо, но ще Ви се отплати за усилията.

Може преди да тръгнете, да си прегледате учебниците по история. Много от нещата, които ще видим, трябва да бъдат разбрани, за да бъдат оценени подобаващо.

Ние сме готови.

Абе... 4 дни, Източни Родопи, средата на юни 2011... Това засега би трябвало да е достатъчно. Наката ще каже повече. Той е шефа!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот tanya » Вто Ное 02, 2010 1:29 pm

Ех, само четири :bawling:
Изображение
Аватар
tanya
 
Мнения: 625
Рейтинг: 1913
Регистриран на: Сря Май 26, 2004 1:18 pm
Местоположение: Търговище

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот kapitanblood » Вто Ное 02, 2010 1:37 pm

Абре...не ви ли е срам само 4 дни,сред РАЯ.....след като е ПУ5..нека са 5 дни,не вярвам някой да се расърди,за това... :D
Ще си направя едно календарче,като в казармата..нали се сещате....ще си отмятам дните,до ЮНИ... :D
Айде,със здраве......майнинг тим.... :banana:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Вто Ное 02, 2010 1:40 pm

По принцип маршрутът си плаче за 5 дни, но това винаги ограничава много хора. Не всички могат в началото на лятото да отделят 5 дни, а за юли и август ТАМ няма смисъл да се говори. Ще се изпържим, ако е в сезона на отпуските.

Датите и продължителността на мероприятието все още не са окончателно уточнени.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот codename47 » Вто Ное 02, 2010 2:32 pm

ако е възможно и ние да се присъединиме ще се радвам...... интрото ми звучи доста вълнуващо :bowdown: :bowdown:
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот naka76 » Вто Ное 02, 2010 5:52 pm

Мите, не бъди сигурен че ще е 4 дни. Особено след тази Неделя където замръкнахме. ;)
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот kapitanblood » Вто Ное 02, 2010 6:12 pm

naka76 написа:Мите, не бъди сигурен че ще е 4 дни. Особено след тази Неделя където замръкнахме. ;)

Давай,Накаааа.....с теб сме.... :smash: ...5 дни да е... :D
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот Анелия » Вто Ное 02, 2010 7:37 pm

С нетърпение чакам! :beer: :beer:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Вто Ное 02, 2010 9:29 pm

Сега е момента да се огледате за ваши приятели, с които бихте искали да покарате отново. Знаете, че карането е сериозно. Знаете, че не е за всеки. Някои вече се опариха.

Ако искате някой да бъде поканен, знаете какво да правите. Може накрая форматът да се промени. Това още не е решено. Засега е ясно едно - цялата предварителна информация ще се публикува в този форум, докато се изясни окончателната стратегия за разгласяване, регистрация и записване на участници.

:beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот al » Вто Ное 02, 2010 9:46 pm

Маршрута го минахме с Наката и Митко и след всички премеждия мога да ви кажа ,че си е за 5 дена според мен :beer:
Изображение
Аватар
al
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 9:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот EmZo » Вто Ное 02, 2010 11:17 pm

naka76 написа:Мите, не бъди сигурен че ще е 4 дни. Особено след тази Неделя където замръкнахме. ;)


Наааака Наааака! :beer: :bowdown:

Да си ситиснем ръцете на компромсиен вариант 10 дни?!
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот Admin » Сря Ное 03, 2010 12:27 am

5 дни звучи перфектно! :D
Ако пък някоя от датите улучи рождения ми ден, ще се радвам и да почерпя! :beer: Ама само ако го заслужите с хубави пътеки. ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Чет Ное 04, 2010 1:00 am

Хм... повече пътеки от тази година? Това е почти невъзможно ... особено пък в най-населената част на Източните Родопи, където всяко проходимо място вече е направено на път, а напоследък 'сичкото път масово се асфалтира ;)

Аз пак ще напомня да си носите фотоапаратите и да си прегледате учебниците по история ;)
Преди 2 дни прочетох, че българските учени открили по-старо тракийско светилище от Перперикон. Казвало се Беленташ :D
Нека не се излагаме като български "учени".

Обаче пък какви уникални пътечки ще катерим и бутамееее... Може да не са асфалтирани, но поне ще са павирани :D

SDC10221.JPG
(3.43 MiB) 405 пъти

На снимката - Васко. Всички права да са му запазени и от накавщини да не се отърве ДАНО :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот psixopat » Чет Ное 04, 2010 12:58 pm

Абе всичко перфектно, ама...Дано да мога да дойда, че тази година бях поканен, ама не можах :banghead: Ако дойда ще съм най-младият участник, може би-16 години :D Само ще видим с даскалото как ще се оправя. :evil:
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот al » Чет Ное 04, 2010 5:33 pm

did написа: Всички права да са му запазени и от накавщини да не се отърве ДАНО :D

Правилно си ме усетил,единственото лошо нещо след тези 4 дни по маршрута е ,че сега не ми се ходи да карам другаде а все за там си мисля и чакам Наката пак да каже да ходим, абе направо съм като побъркан от всичко видяно... :bowdown:
Изображение
Аватар
al
 
Мнения: 135
Рейтинг: 1255
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 9:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот rarekin » Пет Ное 05, 2010 5:50 pm

did написа:Хм... повече пътеки от тази година? Това е почти невъзможно ... особено пък в най-населената част на Източните Родопи, където всяко проходимо място вече е направено на път, а напоследък 'сичкото път масово се асфалтира ;)

Аз пак ще напомня да си носите фотоапаратите и да си прегледате учебниците по история ;)
Преди 2 дни прочетох, че българските учени открили по-старо тракийско светилище от Перперикон. Казвало се Беленташ :D
Нека не се излагаме като български "учени".

Обаче пък какви уникални пътечки ще катерим и бутамееее... Може да не са асфалтирани, но поне ще са павирани :D

SDC10221.JPG

На снимката - Васко. Всички права да са му запазени и от накавщини да не се отърве ДАНО :D


Какъв е тоя булевард БЕЕЕЕЕЕЕЕ-БЕЕЕЕЕЕЕЕЕ? :rofl:

Да сме живи и здрави, и с малко късмет пак сме с вас!

:beer: :beer: :beer:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот Silvestroff Gabrovo » Пет Ное 05, 2010 10:13 pm

А четито, започна се. Къде обаче е провокацията в ПВ -5. Много загадки, и още толкова догатки .Ми освен да почакаме и да видим за какво иде реч , друго не ни остава. НЕКА Е ПОНЕ 5 ДЕНА . КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ, А .
Silvestroff Gabrovo
 
Мнения: 1275
Рейтинг: 1768
Регистриран на: Нед Май 13, 2007 3:51 pm

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот outfaced » Пет Ное 05, 2010 10:28 pm

aбе не знам къде ще е ... ама си носете българо-турски разговорник :D
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот THEZOGGO » Пет Ное 05, 2010 11:04 pm

Ааааааааааа :D :agree:
Само наливате масло в огъня. :nuts: :8D:
Нямам търпение. :beer:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот nahi » Пет Ное 05, 2010 11:06 pm

Хъм, тъкмо се чудех какво ще ме топли през зимните месеци!
Тоз път не пропускам!
Аватар
nahi
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 11:12 am
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот Antares » Сря Ное 10, 2010 10:41 am

Дано 2011-та година тръгне по-добре от изтичащата, иначе ще се отдам основно на съзерцание на снимки...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот THEZOGGO » Сря Ное 10, 2010 6:48 pm

Стиа де Пешо, ще си на 100 % физически здрав, вярвам в това. :beer: :^: :agree:
Без теб няма да е същото, така че стягай се момче. :beer:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Чет Ное 11, 2010 10:23 am

Скоро този скрит форум ще бъде заключен и ще потъне в архивите...

Принципът на селекция на участниците тази година ще е различен, няма да има скрити форуми, основната информация ще се изнася на сайта на "Крива спица", а коментарите биха могли да се правят в открити теми в този форум.

Първата порция информация току що се излюпи на http://kriva.org/bg/%D0%9F%D0%B5%D1%80% ... BD%D0%B0_5
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот THEZOGGO » Чет Ное 11, 2010 1:40 pm

Преди да бъде заключен този форум искам да кажа няколко неща.

Искам да Ви благодаря че участвах в ПВ4
Винаги съм искал да участвам и бях безкрайно щастлив да видя този скрит форум. Така и неразбрах кой е гарантирал за мен, но това не е толкова важно, надявам се наистина да съм го заслужил.
Това бяха най-хубавите 5 дни в живота ми.

С безкраен интерес ще следя как се развива информацията относно селекцията на участниците и ще направя абсолютно всичко за да влезна в критериите и да участвам в ПВ5.

Благодаря че Ви има и че правите такива невероятни неща като ПВ.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот kapitanblood » Чет Ное 11, 2010 3:09 pm

Споделям чувствата на Жоро....и искам да допълня някои неща.
Чарът на ПВ,беше точно в това ,че беше затворен тип ,трябваше ти покана,препоръка...незнам какво е решел "масонския съвет" на Крива спица,надявам се само добро,както до сега......
Благодарен съм ти МИТЕ,че бях участник в ПВ4...... :bowdown:
И дано цедката,улови онези "елементарнио частици",които лазят по нервите....;)

Успехи Ви желая.... :agree:

Поздрави....:pirate:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ⊥ ∞ 5 - Интро

Мнениеот did » Чет Ное 11, 2010 5:01 pm

kapitanblood написа:незнам какво е решел "масонския съвет" на Крива спица,надявам се само добро,както до сега...

И ние се надяваме да е добро.
Надяваме се и на разбиране от всички, понеже няма как всички да са доволни.
Начинът на регистрация ще бъде оповестен публично съвсем скоро. В този момент ще приключим и със скрития форум.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Следваща

Назад към Перпендикулярна Вселена

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта