наи накрая си сглобих snow bike

В този форум публикувайте теми от следните видове:
1) Връзки и коментари за видеоматериали (клипове, пълнометражни филми и т.н.), свързани с колоезденето.
2) Теми, в които основната идея е да се пускат снимки с някаква определена тематика.
3) Теми, в които хората показват новите си велосипеди и компоненти, получават поздравления за тях и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 700 / 5

Мнениеот faktori dh » Пон Яну 07, 2008 8:40 pm

то4но 4е 6ават ине4е 6те се стро6и ската
skype-·٠Ҳ●Ҳ•™ F®Ee®IdEr@™•Ҳ●Ҳ٠·˙
телефон-08960588009.
град-враца.
=============================
Аватар
faktori dh
 
Мнения: 138
Рейтинг: 992
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 9:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пон Яну 07, 2008 8:45 pm

ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Isidor » Пон Яну 07, 2008 11:38 pm

:offtopic: Абе, айде някой, който си е направил такова нещо да пусне една тема как се прави или възможни варианти за направа, примерно. :beer: :agree: :offtopic:
Rides: Santa Cruz Heckler with Fox DHX 5.0
Аватар
Isidor
 
Мнения: 812
Рейтинг: 1533
Регистриран на: Нед Апр 02, 2006 6:15 pm
Местоположение: Middletown, Connecticut, USA

Мнениеот sharky » Вто Яну 08, 2008 12:31 am

Мене единственото дето ме учудва в е колко ниска е задната ска. Принципно на всички картинки дето съм виждал на колела-снолскутове винаги задницата е вдигната малко, за да може и средното да се вдигне. Тука нема такова. средното си е на земята и дои и да сложиш курбели не знам каде ще ходят, освен да зарият. може би ако го снимаш с нещо по-читаво, качиш по-яки снимки и се аргументираш прилично, обяснявайке характесристикете на твойто си изобретение ще е супер.
Иначе браво за проявената инициатива. Винаги се почва от някъде. Важното е да почнеш и да не се отказваш. Пък къде ще стигнеш ... ;)
ИзображениеИзображение
Аватар
sharky
 
Мнения: 709
Рейтинг: 1834
Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 8:06 pm
Местоположение: София, България

Предишна

Назад към Радост за окото (видео и снимки)

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 137 госта


cron