Project Hornet

В този форум публикувайте теми от следните видове:
1) Връзки и коментари за видеоматериали (клипове, пълнометражни филми и т.н.), свързани с колоезденето.
2) Теми, в които основната идея е да се пускат снимки с някаква определена тематика.
3) Теми, в които хората показват новите си велосипеди и компоненти, получават поздравления за тях и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 700 / 5

Project Hornet

Мнениеот ohrk » Нед Апр 12, 2015 5:43 pm

Привет на всички, още от както съм започнал да се занимавам със спорта от 9-ти клас (в момента съм студент,първа година),съм мечтаел аджеба да изкарам някой лев за да си сглобя свястно колело и да знам,че ако скоча от тротоара няма да стане на половина.

Та историята започна така:един дъждовен пролетен ден на 2010-та година се сдобих с първото ми що годе читаво колело ,а именно такова от което са започнали около 70% в спорта,или а.к.а по-бедните от нас.

Drag Climber TE 2010.
- http://ep1.pinkbike.org/p4pb5401907/p4pb5401907.jpg

Радвах му се страшно много време.Карах го,блъсках го,ставах,падах...все познати неща.Но си пролича ,че ми трябва нещо една идея по-сериозно.
Отоново твърдак,защото е по-забавно за каране,а и така е по-сладко да си по-бърз от тези с мекиците :D .Бях спрял със спорта за 2 години някъде,когато отдиох да следвам октомври месец миналата година в София,и отново ми се докара,когато ставах сутрин в общежитието и Витоша се изпречваше срещу мен.Междувременно бях работил две лета,и покрай харочовете за университета и таксите,все пак ми беше останал някой лев,да се върна в играта.Та ето го и него,моят Dartmoor Hornet 2013 - 14".Само човек който е кътал и е спестявал знае колко е сладко,най-накрая мечтите ти да се сбъднат:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... ea2259f5d0

утре ще пристигне и вилката - Domain 318 2012-та година.И така лека полека,започва да придобива завършен вид.Още няколко детайла и е готов за тормоз :beer:
ohrk
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 4:53 pm

Re: Project Hornet

Мнениеот ohrk » Пон Май 04, 2015 10:51 pm

Вече и с Domain 318 - 180мм.След като я монтирах обаче установих,че 180 развалят геометрията,и може би скоро ще сменя на 160мм.
Изображение
ohrk
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 4:53 pm


Назад към Радост за окото (видео и снимки)

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта