Избор между Aspect 60, 50 или Ontario?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор между Aspect 60, 50 или Ontario?

Мнениеот BiTurbo » Сря Май 13, 2009 4:34 pm

Здравейте,
решил съм да си купувам колело и съм се спрял на тези 3 модела. Като за начало нека споделя, че не разбирам нищо от велосипеди. Спрял съм се на тези модели, като имам и конкретен въпрос. Има ли нещо, в което тези два Скот-а превъзхождат значително Онтарио-то или например Спринт Аполон? Като цяло 750 лева ми е критичния максимум. Скотовете ми харесват като визия, но не знам дали частите са по-добри от тези на двата български модела. Един вид дали плащаш защото е Скот, или защото наистина си заслужава? Като цяло ще го ползвам за градско и евентуално леко планинско, но нищо особено. Миналото ми колело беше Драг, подозирам някакъв минал модел на Хакер, тъй като са едно към едно. Вършеше ми супер работа, но все пак искам някое по-готино сега. Също така нека споделя, че съм висок 2 метра и тежа 105 кила :) Подозирам, че това може да се отрази на избора.
Благодаря ви предварително.
BiTurbo
 
Мнения: 46
Рейтинг: 1060
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 4:20 pm

Re: Избор между Aspect 60, 50 или Ontario?

Мнениеот ICEonFIRE » Чет Май 14, 2009 3:44 pm

Според мен заложи на българското и земи един Драг Онтарио ТЕ,както ти искаш е "готино" колело и според мен с добра окомплектовка за 700 лв. :agree:
Според мен няма да имаш грижи с това колелце :agree: .
Успех! :beer:
"If you are going through hell, keep going"-Winston Churchill
"Dancing: the vertical expression of a horizontal desire"-George Bernard Shaw
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand"-Woody Allen
Аватар
ICEonFIRE
 
Мнения: 336
Рейтинг: 1111
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 10:06 pm

Re: Избор между Aspect 60, 50 или Ontario?

Мнениеот hitar_potter » Чет Май 14, 2009 11:14 pm

Туй ж'вотно ще ти дойде скъпично, нали? Иначе за гасбаритите ти е идеално
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта