едно въпросче от начинаещ

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

едно въпросче от начинаещ

Мнениеот poison25 » Нед Авг 17, 2008 11:20 pm

На майтап си купих спринт флаш на който смених каплите и педалите защото се предадоха веднага.Използвам колелото за фрирайд из родопите ,учудващо рамката издържа на няколко сериозни скока,май ще и мина заварките още веднаж за всеки случай,но проблема ми е единствено с предната вилка която ако може да се каже че работи то работи много зле,та някой може ли да даде някво предложение по въпроса.Моля без идеи да си купувам друго колело,просто аз сам на мнение че всеки може да се збавлява с каквото иска.Все пак скачах от спирка с балканче и хайвана издържа цели 5 скока.Благодаря предварително ако не ми изтрият въпросчето icon_dontknow.gif
poison25
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Авг 17, 2008 5:44 pm

Мнениеот jd » Пон Авг 18, 2008 8:25 am

:nono:
фрийрайд с колело начален клас?
:nono:

Мисля, че няма нужда да се коментира повече по темата. А за това, да ти предлагат да си вземеш ново колело - то си е очевидно.
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта