DRAG Climber VS SCOTT FX-DH

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

DRAG Climber VS SCOTT FX-DH

Мнениеот MTB Fen » Пон Авг 04, 2008 12:46 am

Така искам да попитам коя от двете рамки е по-добра за начинаещ в DH-а?Имайте в предвид,че карам калймбер сега и все още не съм се качвал ан Витоша с него.Сега ми изпада добра оферта да направя бартер на моята рамка Climber за такъв SCOTT.Та да се върна конкретно на въпроса коя от тея две рамки ще е по-добра за мен?Сега ще ви кажа и размерите си:ръс:190 тежест 80кг.Вилакта,с която карам е SR Sunturo Duro Tripel с нея карам на кайлмбера,и ако сменя рамките пак ще съм с нея(ако това има значение)Ми това е в общи линии,ако требе да пояснявам още нещо казвайте.Единствената ми молба е да ми отговорят възможно пвече хора до утре вечера защото във вторник требе да нарпавя бартера с момчето ако се реша или да я откажа утре вечерта ако ми дадете правилни отзиви защо НЕ.Имам в предвид,че на SCOTT-а има едн ослабо място където се гърми лесно тая рамка при онея тръби дето минават все едно пазят шока(надявам се да съм го обяснил образно).Та това м ие въпроса моля ви се хора се га помагайте!Поздрави ан всички!
Climbera Rulzzzzzzz
Аватар
MTB Fen
 
Мнения: 203
Рейтинг: 918
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 7:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Пон Авг 04, 2008 1:07 am

Тая сделка нещо не изглежда читава. А иначе за Витоша Климберу че е по-зле...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Mercedes&Maniak » Пон Авг 04, 2008 1:39 pm

Еми зависи колко пари трябва да доплатиш за СКОТа иначе за ДН той е по-добрия избор
skaype: emil_a626
Аватар
Mercedes&Maniak
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1047
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 10:00 pm
Местоположение: Praha ; CZ


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 101 госта