ПОМОЩ за уши на climber !

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

ПОМОЩ за уши на climber !

Мнениеот dragrider » Чет Юли 10, 2008 7:56 am

Здравейте,

не съм сигурен че мястото на тази тема е точно тук но съм съвсем нов все още съм аматйор и за това се обръщам към вас! :crap:

Наскоро си взех Drag Climber но за съжаление счупих ухото на рамката . Ходих във Веломаниа и BikeCenter във всичките им магазини но уви нямат и незнаят кога ще докарат . :weepn: :weepn:

И сега конкретния въпрос към вас съфорумници които се надявам да знаете нещо къде могат да се намерят освен магазините които изброих или изобщо ако знаете нещо от къде мога да ги намера или ги има в наличност .
10x предварително !!!!

И моля ако съм допуснал някакви грешки моля не се подигравайте нов съм , моля!
skype:tuning_sparco
dragrider
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 3:28 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот Pirate » Чет Юли 10, 2008 8:36 am

Ако съвсем няма откъде да се намери ново ухо /а все трябва да има останали бройки според мен/ може да направиш една малко скъпа инвестиция директно в главина и дераилъор Shimano Hone. С наплитането и евентуално нови спици ще се вместиш в 200лв. Това е крайно решение де, дано все пак намериш ухо, но да имаш предвид и за тозди вариант при който наведнъж ще се сдобиеш с хубава главина за диск и хубав дераилъор.
Аватар
Pirate
 
Мнения: 244
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 9:36 pm
Местоположение: София

Мнениеот Antares » Чет Юли 10, 2008 8:54 am

Май май при Драгските колела ухото не е от най-силните компоненти...
Съвета ми е, като намериш някъде от въпросните уши - вземи поне две. Винаги е добре да имаш едно резервно ухо. А и май на клаймър, онтарио, бомба и F-сериите са едни и същи и... логично да свършват бързо...
П.П. съвет - при по-аграрно каране гледай обтегача да е на по-малките венци (по-далеч от спиците)
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот brum » Чет Юли 10, 2008 9:12 am

Ми преди 2 седмици си взех ухо от Нина. Само че моята рамка е май с малко по-различно ухо. Клаимбър, от червените - може би 2004 година и не знам дали няма някаква разлика...

Беше 17лв.
One life is not enough
brum
 
Мнения: 198
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Нед Май 23, 2004 8:13 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Чет Юли 10, 2008 5:41 pm

В niko-bikes имаше ушенца за Climber-чета
:popcorn:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот dragrider » Нед Юли 13, 2008 8:10 am

Проверих в НИКОБАЙКС свършили са ги ! Моля кажете ако знаете някое друго място от което мога да си взема уши ? 10х предварително!
skype:tuning_sparco
dragrider
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 3:28 pm
Местоположение: sofia


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 84 госта