CROSS vs. RALEIGH

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

CROSS vs. RALEIGH

Мнениеот HeBpo3a » Пон Юни 02, 2008 9:56 pm

http://www.crosscycle.com/products/view/49/rider vs. http://www.raleigh-bg.com/catalog/produ ... ucts_id=37 поради ограничения ми бюджет изчетох половината форум за T-REX, DRAG THE BOMB и т.н...... искам да ми кажете какво мислите за тези 2 модела, без да ме разубеждавате и да ми казвате да съм събрал малко повечко и така на татък...колелото ми трябва предимно за парка, но искам да е здраво като скоча от някой бордюр примерно!!!
SKYPE: prozak6107
Аватар
HeBpo3a
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 5:51 pm
Местоположение: София, Обеля

Мнениеот veno » Пон Юни 02, 2008 10:03 pm

и двата са много яки :agree:
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

Re: CROSS vs. RALEIGH

Мнениеот did » Пон Юни 02, 2008 10:07 pm

HeBpo3a написа:http://www.crosscycle.com/products/view/49/rider vs. http://www.raleigh-bg.com/catalog/produ ... ucts_id=37 поради ограничения ми бюджет изчетох половината форум за T-REX, DRAG THE BOMB и т.н...... искам да ми кажете какво мислите за тези 2 модела, без да ме разубеждавате и да ми казвате да съм събрал малко повечко и така на татък...колелото ми трябва предимно за парка, но искам да е здраво като скоча от някой бордюр примерно!!!


купи си по две колелета и от двата модела, няма да сбъркаш, даже от кроса най-добре си вземи три.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bluskanie » Вто Юни 03, 2008 1:55 am

Не ти казваме да събираш повече. Казваме ти да дадеш по-малко, за по-добро колело. Отзад не ти трябва пружина :)
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Pr3d4t0R » Вто Юни 03, 2008 9:55 am

bluskanie написа:Не ти казваме да събираш повече. Казваме ти да дадеш по-малко, за по-добро колело. Отзад не ти трябва пружина :)


:agree:

В рамките на 450 лв. имаш избор и между колела на Спринт и Драг. В София има доста магазини за велосипеди, отиди в такъв, където не продават гореспоменатите от теб марки и си избери колело - за този бюджет задължително твърда рамка!
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3977
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Мнениеот HeBpo3a » Вто Юни 03, 2008 12:14 pm

Ясно за тия пари отзад няма да е с пружина, а къде се намират тези магазини където има повечко избор?!? Аз съм от западна София, нещо по близко така центара.Мерси предварително пичове!
SKYPE: prozak6107
Аватар
HeBpo3a
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 5:51 pm
Местоположение: София, Обеля

Мнениеот lacho_m » Вто Юни 03, 2008 12:41 pm

@HeBpo3a, провери ли тук?
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HeBpo3a » Вто Юни 03, 2008 2:54 pm

Mерси брадъре!
SKYPE: prozak6107
Аватар
HeBpo3a
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 5:51 pm
Местоположение: София, Обеля

raleigh soho

Мнениеот raleigh rulzzz » Вто Ное 18, 2008 4:31 pm

4естно да ти кажа и двете колела стават но ако иска6 да го кара6 наистина добре и да ти доставя удоволствие по добре си вземи това колело http://www.raleigh-bg.com/catalog/produ ... ucts_id=92 и да знае6 колелото наистина е добро не ги слу6аи гругите разбира4и аз имам такова карам free ride и лек DH с него и нямам никакви проблеми с него
raleigh rulzzz
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Пон Ное 17, 2008 6:09 pm

:(!:

Мнениеот xFx » Вто Ное 18, 2008 5:02 pm

@raleigh rulzz срещу коя марка велосипед сравняваш твоя raleigh,че казваш,че бил толкова добър?Не усети ли,че предлагаш колело което надвишава с 350 лева от бюджета на автора на темата?Нищо лично но моля почети малко да се запознаеш с материята и за да не съм напълно офтопик препоръчвам на автора драг онтарио про,мисля,че влиза в бяджета ти.Друга алтернатива е спринт аполон,това са колелата за тези пари,разбира се има и други добри оферти,например можеш да се огледаш в пазар,избора е твой.
Аватар
xFx
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1328
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 6:29 pm

Re: :(!:

Мнениеот pibsi » Вто Ное 18, 2008 5:19 pm

xFx написа:@raleigh rulzz срещу коя марка велосипед сравняваш твоя raleigh,че казваш,че бил толкова добър?Не усети ли,че предлагаш колело което надвишава с 350 лева от бюджета на автора на темата?Нищо лично но моля почети малко да се запознаеш с материята и за да не съм напълно офтопик препоръчвам на автора драг онтарио про,мисля,че влиза в бяджета ти.Друга алтернатива е спринт аполон,това са колелата за тези пари,разбира се има и други добри оферти,например можеш да се огледаш в пазар,избора е твой.

А пък аз ти препоръчвам да гледаш датата на която е пусната темата :beer: :offtopic:
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Re: :(!:

Мнениеот O.K » Вто Ное 18, 2008 6:31 pm

pibsi написа:
xFx написа:@raleigh rulzz срещу коя марка велосипед сравняваш твоя raleigh,че казваш,че бил толкова добър?Не усети ли,че предлагаш колело което надвишава с 350 лева от бюджета на автора на темата?Нищо лично но моля почети малко да се запознаеш с материята и за да не съм напълно офтопик препоръчвам на автора драг онтарио про,мисля,че влиза в бяджета ти.Друга алтернатива е спринт аполон,това са колелата за тези пари,разбира се има и други добри оферти,например можеш да се огледаш в пазар,избора е твой.

А пък аз ти препоръчвам да гледаш датата на която е пусната темата :beer: :offtopic:

добре казано :rofl: :D :popcorn:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът никога нямат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са прави, виж точка 1!
Аватар
O.K
 
Мнения: 335
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 10:07 pm
Местоположение: София


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта