Мнение за Cube Reaction TN

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Сря Апр 19, 2023 12:37 am

А защо изобщо продължавате да давате акъл и съвети, след като такива не се търсят, или поне не по нормалния начин?
Човекът още на втората седмица започна да дава "компетентни" доводи защо не сте прави, защо предложенията ви не стават!

Аз лично - като се иска съвет, ако мога давам, един път. Питал ли е човек, питал е - получил ли е отговор, получил е!
Оттам насетне сам си преценя.

Но да му повтаряте едно и също, той да си знае неговата и вие пак да продължавате, т'ва не го разбирам.

@martin.radev - Марто, дано да си прав
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1858
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот nature » Сря Апр 19, 2023 12:39 am

martin.radev написа:Няма сила на тоя свят, която да ме убеди, че това е реален човек :)
Искрено се надявам да съм прав, защото ако е човек, и както отговори на 28 години а не на 13...., има поне няколко клинично
обосновани диагнози, които прилягат и всичките ще му докарат ТЕЛК...

Сори това е моето мнение, и за да не продължавам с обиди в случай, че не съм прав - спирам участието си в темата.


Да, аз съм робот, как позна, много си умен, евала на този, който ме е програмирал и ако обичаш повече не ми пиши и не коментирай мои неща.
Трябва да имаш наистина доста скучен и самотен живот, за да се занимаваш да обиждаш хора в интернет, които не си виждал дори на снимка или просто таиш много злоба и комплекси и намираш отдушник по социални мрежи или форуми. Просто можеше да ме игнорираш, ама не, комплексарят си търси отдушник и трябва да си излее злобата някъде.
nature
 
Мнения: 197
Рейтинг: 980
Регистриран на: Съб Юни 11, 2022 9:35 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот K99k » Сря Апр 19, 2023 6:42 pm

nature написа:Да, аз съм робот, как позна, много си умен, евала на този, който ме е програмирал и ако обичаш повече не ми пиши и не коментирай мои неща.
Трябва да имаш наистина доста скучен и самотен живот, за да се занимаваш да обиждаш хора в интернет, които не си виждал дори на снимка или просто таиш много злоба и комплекси и намираш отдушник по социални мрежи или форуми. Просто можеше да ме игнорираш, ама не, комплексарят си търси отдушник и трябва да си излее злобата някъде.


да разбирам , че това много точно написа за себе си , а не за колегата. :nono:
п.п.: и да всеки мисли ,че си 13 годишен или Бот или и двете.
K99k
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Вто Яну 02, 2018 8:24 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот runnerpz12 » Сря Апр 19, 2023 8:18 pm

Не е бот, нито е 13 годишен.Не му се дават пари за колело, не му се и кара, изобщо не му трябва, каза че може да изчака още 2 години, след месец писане по темата, попита що е проходна ос и за какво служи, колело не е карал с години, :offtopic: а рийч и геометрия търси и сравнява...Имаш ли желание питаш, сравняваш и купуваш, темата е написана точно за да не се купи нищо, защото е ненужно...
runnerpz12
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1258
Регистриран на: Нед Мар 21, 2021 5:52 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Kkrase » Чет Апр 20, 2023 6:59 am

Аз ако бях на момчето, който ме ядоса щях да постъпя като мъж и да го предизвикам на задна гума. Супер сходна ситуация на работа, имам един колега на който му подарих седалка, защото неговата е скъсана и я е увил с една найлонова торба и разбираш ли минаха 8/10 месеца, а онзи още нея е сложил щото нямал време. Хахха Света е шарен :)
Аватар
Kkrase
 
Мнения: 118
Рейтинг: 1382
Регистриран на: Пон Мар 08, 2021 11:45 am

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Boyan1984 » Съб Апр 22, 2023 9:00 am

Да не би да не може да пише вече?
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот moom » Съб Апр 22, 2023 8:30 pm

Да не би да си е купил велосипед :eyebrow:
moom
 
Мнения: 24
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Сеп 12, 2022 3:58 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Lucky Loser » Пон Апр 24, 2023 8:31 am

Boyan1984 написа:Да не би да не може да пише вече?

Някой сериозно се е постарал последните дни - има 980 рейтинг, та най-вероятно да.
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1858
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Alexi » Пон Апр 24, 2023 9:48 am

хем му бичих 2 плюса последните дни че ми беше забавен :evil:
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6312
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот ico_3 » Сря Яну 17, 2024 9:56 am

Може ли мнение за този велисипед https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... -gry-lime/
ico_3
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 4:31 pm

Re: Мнение за Cube Reaction TN

Мнениеот Bi11y » Сря Яну 17, 2024 10:42 pm

Ok e за парите си - като цяло няма какво да по-добро да вземеш за тези пари ново.
Bi11y
 
Мнения: 1369
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Вто Окт 10, 2017 10:42 pm

Предишна

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта


cron