Мнение за колело Stockli Richey

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение за колело Stockli Richey

Мнениеот Jameson » Пет Авг 17, 2018 9:04 pm

Привет, знаете ли нещо относно тази марка велосипеди и дали са читави?
Конкретния модел велосипед не успях да го намеря в Гугъл, за да видя повече относно техническите му данни.
По снимките виждам, че рамката е 21 инча, а аз съм висок 168 см и май ще ми е малка.
Колелото е алуминиево и тежи 6.5 кг., с дискови спирачки е и с заден амортисьор и предна вилка на хидравлика.
Jameson
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 14, 2015 4:56 pm

Re: Мнение за колело Stockli Richey

Мнениеот ЕAngel » Пон Авг 20, 2018 9:59 am

Jameson написа:Привет, знаете ли нещо относно тази марка велосипеди и дали са читави?
Конкретния модел велосипед не успях да го намеря в Гугъл, за да видя повече относно техническите му данни.
По снимките виждам, че рамката е 21 инча, а аз съм висок 168 см и май ще ми е малка.
Колелото е алуминиево и тежи 6.5 кг., с дискови спирачки е и с заден амортисьор и предна вилка на хидравлика.


Здравей,

Много невероятно ми се вижда описаното от теб колело - 6.5кг може да докара много скъп карбонов велосипед с твърда рамка и висок клас части. От стари каталози на марката виждам, че нямат вариант за мека рамка под 11.5кг.
Ръст 21" за 168см си е висока и дълга рамка, не знам защо мислиш че ще ти е малка.

Можеш ли да покажеш тези снимки за повече яснота?
ЕAngel
 
Мнения: 178
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 8:58 am


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта