Предложения за Заден амортисьор ?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Предложения за Заден амортисьор ?

Мнениеот InStInCt » Вто Мар 14, 2017 9:36 am

Здравейте можете ли да ми препоръчате заден амортисьор за Спринт Легион(150мм) ,просто карам много агресивно и екстремно макар и в градска среда и ми се иска да му сложа нещо по-добро от този стандартния който като цяло си е за красота, а и предната вилка е сменена с по-добра и да продължа с ъпгрейтите :D примерно до към 100 лв. , не е проблем да е и втора ръка,благодарско :beer:

btw:редовно си пазарувам от алиекспрес така ,че от там ако знаете да има някой добър в тоя ценови диапазон казвайте.
InStInCt
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 3:51 pm
Местоположение: Велико Търново *ЕТЪР* е любов,*ЕТЪР* е живот.

Re: Предложения за Заден амортисьор ?

Мнениеот outfaced » Вто Мар 14, 2017 10:27 am

InStInCt написа:...просто карам много агресивно и екстремно макар и в градска среда...


Най агресивно и екстремно в града карат стрийтърите ... и о чудо ... без амортисьори :deal:
Научи се да караш. Никой не прави читави шокове на тоя размер (165х38мм е стандарта). Ако са читави няма да струват 100лв ... дори и 2ра ръка.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Предложения за Заден амортисьор ?

Мнениеот InStInCt » Вто Мар 14, 2017 7:16 pm

Колелото го взех наскоро(и аз мислех за твърдак ,но този бе много добра оферта ) и определено са влагани пари в него :предна вилка ,лапа,кормило,делейльори,оптегач ,капли и си казах защо и аз да не продължа с ъпгрейтите ,но ако наистина толкова няма 150мм ще си карам с този : ),ми скоро се надявам да се науча та да махна помощните колелета :peace:
InStInCt
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 3:51 pm
Местоположение: Велико Търново *ЕТЪР* е любов,*ЕТЪР* е живот.

Re: Предложения за Заден амортисьор ?

Мнениеот InStInCt » Вто Мар 14, 2017 7:48 pm

Какво мислите за този ? :idea:

https://www.aliexpress.com/item/KS-Kind ... 89517.html
InStInCt
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 3:51 pm
Местоположение: Велико Търново *ЕТЪР* е любов,*ЕТЪР* е живот.


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта