заслужава ли си Cross traction G27

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: заслужава ли си Cross traction G27

Мнениеот carmo » Чет Юни 22, 2017 11:57 am

Това си е доста лека рамка -по спомен около 1.7кг за твоя размер. Вярно че е малко олд фешън, но пък си е красива и ефективна. Ако гониш модата, тя винаги върви напред, но не винаги е по-добра, така че ти си решаваш. На мен ми харесва, както и стореното от теб на байка. Реално от оригинала вероятно е останала само тя, а дали има достойни кандидати за подмяната и ще кажеш, като претърсиш нета.
carmo
 
Мнения: 1266
Рейтинг: 1930
Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 8:28 am

Re: заслужава ли си Cross traction G27

Мнениеот Katana » Чет Юни 22, 2017 11:58 am

Alexi написа:в завършен вид ,11.6 кг - здрави и работещи части без крайно леки неща ,може да падне още но не виждам особен смисъл ,замислям се да сменя рамката с по модерна но това е в момента като идея без конкретни рамки да съм харесал

Много прилично! :beer:
Какви са ти гриповете? Интересува ме дали се въртят много, че мисля да сменям сегашните с по-меки...
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Re: заслужава ли си Cross traction G27

Мнениеот Alexi » Пет Юни 23, 2017 7:40 pm

Ritchey са - 24 грама с тапите ,не се въртят но малко трудно ги сложих на местата им ,ако трябва да се вадят за нещо ще станат за изхвърляне предполагам .. инак олекотяване е възможно още но просто не виждам смисъл ,при условие че постоянно съм с 3-4 кила раница ( хидратираща ) и имам поне 5 кила сланина по себе си :D
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: заслужава ли си Cross traction G27

Мнениеот Katana » Пет Юни 23, 2017 10:12 pm

Благодаря ти за отговора.Не търся олякотяване, а просто по-меки грипове, които да ползвам за надолу, тъй като моите са доста твърди и пръстите ми гърмят постоянно.Явно няма да са тези , щом се слагат трудно...Благодаря ти още веднъж! :beer:
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Предишна

Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта