Похвали/Порицай веломеханика си!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот 5L » Вто Юни 18, 2013 9:57 am

5L написа:Няколко пъти съм ходил при него, пращал съм и други хора-всички са много доволни. :beer:
Пацо оправя неща, които други искат директно да сменят, т.е. да ти продадат нова част. Цените са му прекалено ниски за професионализма и качеството, което предлага.


Пацо отново невероятен :beer: Стегна 3 различни кончета по-бързо, отколкото беше обещал.
Пътувам от другия край на града, но май това се нарича доволен клиент. Освен адвокат и лекар, човек трябва да познава и читав веломайстор, на когото да има доверие.
Аватар
5L
 
Мнения: 98
Рейтинг: 1420
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 1:58 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот kotseto » Вто Юни 18, 2013 10:48 am

Пацо е невероятен, преди време само там си оставях колелото, но след като се преместих да живея другаде съм ходил само един път, че стана далече. Винаги добро и качествено обслужване и колелото сякаш всеки път изглежда по-добре откакто когато съм го взел от магазина. Много си изпипва нещата и за много неща дори не си давах сметка докато не започнах да ходя в други сервизи и да очаквам същото обслужване и резултати, което за съжаление се случва рядко.
kotseto
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 2:17 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Tyrol » Сря Юни 19, 2013 4:52 pm

Здравейте,

Бих искал да дам мнението си за два вело магазина в Пловдив. Карам сравнително старо колело (на около 10 години) и наскоро ми се счупи една от спиците, при което каплата се изметна леко и започна да опира в спирачките.
Първият магазин в който влязох да търся спици е на бул. Руски 45. Посещението в магазина и продавача в него много ме разочароваха - държа се изключително нагло и в крайна сметка не си купих спици от там, въпреки, че имах желание. Ето приблизително разговора, който се получи:

Аз: Здравейте, продавате ли спици.
Продавач: Продавам.
Аз: Добре, дошъл съм с колелото, ако може да погледнете за да видим какъв е размера.
Продавач (гледайки към 2-мата си приятели, които също бяха в магазина): Нищо няма да гледам. Отивам да пия бира. (отива в склада и да се оправя, аз тръгвам да излизам от магазина. Излиза от склада и тръгва към колелото. Вижда го, следва изсумтяване).
Продавач: Т'ва колело мислиш ли да го караш още?
Аз: Да, мисля да го карам.
Продавач: Като го гледам това е най-лошата комбинация. Имам готови наплетени двустенни алуминиеви капли по 35лв. Като решиш да сменяш и предните ела пак. Взимаш такива и си решаваш проблема.
Аз: Добре, благодаря, но може ли все пак да ми кажете каква е цената на спиците?
Продавач: Нищо няма да ви кажа. Аз ви казах как да си решите проблема. Като сте готови - елате.
Аз: Добре, благодаря.

Не съм попадал скоро на такова надменно отношение. Явно целта на този магазин не е да помогне на клиентите си, а да направи по-голяма печалба. Е, аз повече там няма да стъпна.

След като ме "отрязаха" за спиците на това място, отидох до магазин "БГ Байк" на Бул."Македония" 65. Мога да кажа само хубави неща за обслужването - човека ми даде спици да видя размера на място, предложи ми и два вида ключета, като ми каза кое ще ми свърши по-добра работа.

Така, вместо да купувам "готовите наплетени капли" за 35лв, си купих спици по 0.35лв бройката и пак "си реших проблема".
Tyrol
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юни 12, 2013 7:49 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcrider » Сря Юни 19, 2013 7:42 pm

+ за ПАЦО от Вело2009 :beer:
xcrider
 
Мнения: 1385
Рейтинг: 1256
Регистриран на: Пет Юни 10, 2011 11:43 am
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот cokich » Сря Юни 19, 2013 9:55 pm

+ за Гаваза от магазин ''Байк'' на бул. Никола Вапцаров .
cokich
 
Мнения: 52
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 7:34 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот po_taka » Чет Юни 20, 2013 7:49 am

Tyrol написа:Здравейте,

......

Не съм попадал скоро на такова надменно отношение. Явно целта на този магазин не е да помогне на клиентите си, а да направи по-голяма печалба. Е, аз повече там няма да стъпна.

След като ме "отрязаха" за спиците на това място, отидох до магазин "БГ Байк" на Бул."Македония" 65. Мога да кажа само хубави неща за обслужването - човека ми даде спици да видя размера на място, предложи ми и два вида ключета, като ми каза кое ще ми свърши по-добра работа.

....



На Руски са 2ма, единия е доста крив :D

+ за Богдан от "БГ Байк", оправи ми вилката, на която заключването си летеше свободно в стеншъна :roll2:
Аватар
po_taka
 
Мнения: 561
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Вто Юни 02, 2009 2:21 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Antares » Чет Юни 20, 2013 11:17 am

Гадните арменци на Руски ми е адски чудно как продължават да съществуват още. Е, сега когато паркирам Трек отпред и отношението им е много по-любезно и имат доста по-учтив вид. Но това по никакъв начин не променя зверските им надценки...

А Богдан е много коректен търговец, но понякога ремонтите не протичат много добре при него...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Grigo » Чет Юни 20, 2013 8:18 pm

windv написа:Близнаците вършат работа за евтини дреболии и се ходи при тях, без особени очаквания...

Любо от веломания на бул. България, много пъти ми е помагал и спасявал положението с различни чаркове.

като изключим, че са малко скептици, меко казано, даже мърморят постоянно за нещо, все някакви други майстори обсъждат, колелата на младежите колко са зле (но това май им е малко болестно състояние на всички, след някоя година го качват като deffault passive skill :rofl: ) Наскоро ходих до Дани в Сухата река , може да намерите координатите като напишете Dani bike в гугъл, ще видите и точният адрес. Човека е внимателен, пита те за различни конфигурации, които може да ти предложи, според джоба ти и нуждите, а не да бърза да ти пробута нещо скъпо, което може да не ползваш с пълният му капацитет. Обикновено винаги поздравява (поне колкото пъти съм отишъл, като изключим недружелюбни , или несдържани клиенти , тях си ги реже с малко ирония). Разбира си от работа, направи ми впечатление, че плете безупречно (смея да твърдя не по-лошо от Тонката, само малко по-тромаво, а той пък ми е идол за капли, поне лично мнение). Познат ходи до байк центъра, преди често се оплакваха колеги от скъпите цени , кофти обслужване, мисля, че чувам все по-добри отзиви за там полека лека, което ме радва, тъй като всички имаме един приятел от там, който макар леко щур, не е лошо момче и е ентусиаст към велоспорта. :D Българският бендер, едва ли не. Поздрави, ако четеш, Влад! :D :beer: Бас - малко съм се отчаял от тях - докато бях техен клиент и прочие... голям - цени, в съотношение с обслужването, + отношение към клиента (което е на моменти - на квадрат и е строго субективно, според който Дойчин тийм-а му се радват и на кого не) = някак си не ми се получаваше цялата аритметика, поне не ме кефеше резултата. Драг - За сега (и от доста време насам) един от най-постоянните и добре заредени магазини и прилично, добро обслужване (освен, разбира се с хлапетата кибици, които често задаваха на Нина , Любо и DJ - безбожно тъпи въпроси, че и искаха "отстъпки" от чисто нови части, които са заредени съвсем прясно :D ). Дженко Тончев (Младост - ако още съществува сервизчето) - чувал съм кофти изказвания за човека , може да е особняк, но си разбираше от работата, всичките пъти когато съм ходил ми е предлагал най-евтиното и в същото време най-практичното). Ванката - не е за всеки джоб, човека има опит, знания, ресурси и може да си позволи по-остри изказвания, които не се нравят на някои, но поне при него може да се намери качество, което не отстъпва пред това на БАС, а понякога и напротив - по-добро! (сравнявам ги, тъй като и като локация/търговски ареал и клас оборудване:D са сходни, Каймата е по-добре зареден, въпреки малките размери на магазинчето си, в сравнение със старият БАС). При магазинчето в дружба като мн мн малък бях ходил да си помпам гумите , на все още не MTB байка, тогава карах масивен X, с който се опитвах да "дроп-я" от разни зидчета по 2-3 метра, финиширах с олюпен нос, нащърбено зъбче и плесник от тати за добър вечер, като ми видеше фейса ( с репликата: "Толкова години те гледам, виж се на какво се направи бе!") :DDD, не съм ползвал в същинският смисъл на думата услугите на сервизчето, но четох, че бившият състезател и механик на ЦСКА (и националният - шосе), който го държи е по своемо башка-луд (но не сме ли всички ние ?! :love: :crazy: :D :offtopic: ). Ако се съди по бекграунда му, би трябвало да е добър веломеханик. До ВМА магазинчето бе пълна трагедия (поне едно време), този на ГМ Димитров не е много добре зареден, от към части, но пък не е без хич, минавал съм веднъж-два пъти на път за лекции. До тук моят личен фаворит е Бобката (тъй като докато живеех в люлин ми бе и близо) - момчето зарежда части, без да се е обвързал с някаква промоутърска, или строго бранд-ова дистрибуция на конкретна фирма, до колкото успях да хвърля един поглед на новият магазин преди няколко месеца, имаше от пиле мляко, а и е един талантлив млад човек, който има вече не малко опит и като състезател и като веломеханик (а.к.а. майстор - не знам защо но не ми звучи добре :D може би заради многото пишмани, които се бяха навъдили по едно време :D ). Това е за София, със сигурност съм изпуснал някои новооткрити или такива, които не съм посещавал скро, магазинчета и сервизи за велосипеди, моля да ме извинят. Мнението ми е лично и не ангажирам никого с написаното от мен, надявам се поне малко да съм бил от ползва на тези които четат темата за първи път и да се насочат къде е истината (млякото :offtopic: :rofl: ). Поздрави!
Аватар
Grigo
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 6:16 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот novice » Сря Юли 10, 2013 7:25 pm

MAN6 - човекът е точен, върши коректно и точно това, за което сте се договорили, че и на приказка е пич! В момента е на бул."България" 81 а или б, магазина на Скот, не е вече при Иван Каймата, ако някой го помни от там. Понякога като всеки друг добър механик е затрупан с работа, но е добър и най-важното опитва се да ви обслужи така, че колелото ви да прекара минимум време в бокса, а за мен това е огромен плюс при обслужването! Пак ще ходя при него! Евала, Маншо! :beer:
Конкретно на мен ми сменя втулката на шока и понеже исках да я заменям с лагер, но по обективни причини не се получи, бяхме се уговорили евентуално кога да оставя колелото при него, за да изработи необходимите спейсъри на стругар и да чакам без велосипед възможно най-малко време. За това му качество му слагам един + повече от на Любо във Веломанията малко по-надолу, защото Любо също е страхотен механик, но покрай отбора, а и може би защото магазинът им е по-стар и вече доста популярен, винаги е затрупан с работа и понякога не смогва с бройката на ремонтите и се чака няколко дни, но не фрапиращо много. Също иска да ви обслужи бързо, доколкото му е физически възможно.

И двамата са страхотни механици и при когото и да се отиде, няма да сгреши човек - коректни, отзивчиви, точни момчета.
Изображение
Аватар
novice
 
Мнения: 1021
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 9:54 pm
Местоположение: Bulgaria, SF

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот vorbara » Пон Авг 05, 2013 11:57 pm

Реших с да си направя профилактика на почти новия Драг Маратон. За нещастие си избрах Велофон в Младост. Оставих си перфектната машинка. На следващия ден отидох да си я взема. Открих я с 1 счупен светлоотразител на спиците. Голяма работа. Купих си 2 нови. Велосипеда не беше довършен и започнаха да го доработват пред мен. С мазните ръкавици се пипаше навсякъде. Обясниха ми, че е качвано на стенд, разглабяно всичко, гресирано. Абе... часовник. Натоварих го на колата, защото бях с официални дрехи и се прибрах. На следващия ден се качих и О, чудо. Тихата работа беше изчезнала някъде. Щракането отзад беше умопомрачително. На всичкото отгоре на 2-3 пъти по време на по-сериозно натискане на педалите, дерайльора самоволно сваляше 1 скорост надолу. Ефекта, че че едва не цунах асвалта. След като се прибрах, открих че едното жило е закъсано. Прибраха си хората 30 кинта и това е. Аман от пишман майстори в тая клета България.
vorbara
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 11:19 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот рада » Вто Авг 06, 2013 8:42 am

Златни му ръце на тренера! Сам се заема, оправя, аз гледам и се включвам по желание и когато мога. Тренер, :love:
рада
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1244
Регистриран на: Вто Юни 18, 2013 11:41 am
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот AviMC » Сря Авг 07, 2013 10:29 am

idon написа:Дани от Сухата река!За мен е най-добрия,на който съм попадал(а и е близо до вкъщи).Много е зает(вие знаете какво значи това) и понакога наистина няма достатъчно време да обърне внимание на всички(най-вече на досадниците),но е пушка отвсякъде!Поддържа колелото ми в перфектно състояние и винаги има това,от което имам нужда. :D

This is the man :bowdown: Dani
Аватар
AviMC
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 4:23 pm
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот synsens » Сря Авг 14, 2013 5:38 pm

Още едно плюсче за Bikes Center на Ситняково. Точни - ако не могат да направят нещо веднага, поне спазват сроковете, които дават, че даже последните пъти все подраняват : ) Никога не съм си тръгвала от там с недооправено колело или неотговорен въпрос. Евала за търпението и точността, и всички усмивки : )
σύν
Аватар
synsens
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1236
Регистриран на: Сря Май 30, 2012 12:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот tonyfireman » Чет Авг 15, 2013 1:06 pm

+ за Цецо от Димибайк гр. Русе
Невероятно точен и си разбира от работата. Вземаш си колелото оттам здраво и чисто. Ако има и други проблеми освен тези за които си го оставил ти казва. Препоръчвам.
Конституция на Република България
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.
Аватар
tonyfireman
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 12:45 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот рада » Пет Авг 16, 2013 3:33 pm

ПОРИЦАНИЕ!!!
От онзи ден говоря с тези от Вивелото за гумичките на дуал контрола. Отивам с въпрос, нямат отговор, да мина после. После минавам, дават телефон. По телефона ми казват да мина на другия ден, защото имат. Отивам днес след уговорка, оставям шосето за смяна на въпросните гумички, след като сме уточнили модели и цветове. Поискаха ми номер на телефон, да ми се били обадели след половин час. Леле! Тоя половин час стана час и половина. Нищо, де, викам си, ще си имам нови гумички. Отивам там, влизам. "Да кажете", вика ми дамата, дето преди малко ми е взела телефона. Обяснавам, макар да не го намирам за необходимо - там и без това никой не се завъртя, при техните цени..."Ще викна техника", вика дамата. В това време гледам, че колелцето ми е сложено на стойка. "Работят го", мисля си аз обнадеждена. Идва механикът и пак същото: "Да, кажете". Обяснавам, а ставам даже на себе си смешна, понеже и предишният ден, а и по телефона, сутринта наживо, сега за 4-и път. Замъкна се момчето отзад, донесе торба и рови вътре. "Нямаме черно", вика. Обясних му, че колегите са казали, че има. Пак рови..."няма". "Добре", викам, на витрината има. "Не са за 105 дуали", ми казва отегчено. Поглеждам, виждам, че СА. Показвам му ги. "Не знам дали ще станат", е дълбокомисленият отговор. Явно не му се развиват два ката гидолин и после обратно така...Нямат черно, разбра се. И понеже колелцето е с перлено бяло, решавам да сложа бяло, което се разбра, че имат и е за моите дуали. Почна да ме разубеждава да не съм правела компромис. Явно не му се развива гидолин...
рада
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1244
Регистриран на: Вто Юни 18, 2013 11:41 am
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот screamBoy » Сря Сеп 04, 2013 9:09 am

Много искам да похваля един страхотен пич от БайкЦентъра на ХМС, но не зная точно кой е ... те са няколко човека и се сменят и един ден е един, друг ден друг ... та някъде края на Май ми оправи вилката - Дорадо 2005, като оправянето е профилактика, пълнене, подмяна семеринги и още нещо ... вилката още работи, още не е изтекла и всичко е наред!

Нямам впечатления от никой друг там, така че - брат пожелавам ти да ти писне от пари, тесни мацки, яко купони и да ходиш където ти скимне, когато ти скимне !!!
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcII » Пет Сеп 06, 2013 9:49 pm

Спец благодарности за Стефан от TrueRiders!

Бях скъсал ухо, но едното болтче бе останало в рамката. На пътеката се бях опитал да го извадя, вследствие на което с клещите му бях заоблил резбата. В допълнение, тва ботче бе "глухо".

Бяха ме посъветвали да отида на стругар да оправи нещата. По съвет на приятел, отидох в сервиза на TrueRiders. Проблемът ми бе решен за под 6ч., което ми позволи да карам на следващия ден. :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот taurus13 » Пет Сеп 06, 2013 10:37 pm

:) 6 часа ли трябваха да се извади болтче от рамката :crazy: ?
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcII » Пет Сеп 06, 2013 11:38 pm

ами не съм му ги замервал на човека, той може и за 3 мин. да го е направил, нали.. (ed.: едва ли само с мойто болтче се е занимавал) :) само, направи ми впечетление, че от друг сервиз ме пратиха на стругар (ed.: т.е. поне 24ч. в повече, щото той пък едва ли чака да ми извади точно мойто болтче), щото му бях разказал играта на резбата на болтчето.. нали, с клещи тип "ел."..

Ти за по-малко време ли ги вадиш? :D

ed.: ако да, дай адресче нещо, щото едва ли ще е единичен случай.. плащам богато.. :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот taurus13 » Пет Сеп 06, 2013 11:45 pm

Па вадим ги за норматив още от 10 годишен. :D Иначе има едни екстракторчета за такива работи, дет се продават в железариите. Тия дет са те пратили на стругар, да те беха пратили за зелен хайвер по-добре.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcII » Пет Сеп 06, 2013 11:53 pm

Иначе има едни екстракторчета за такива работи, дет се продават в железариите.


е па не знаех, шитни некое екстракторче за некои лев, да си имам за следващия случай (ако не те ангажира много), щото то нещо тея болтчета на ухото ми изглеждат бая афиф и пак ще стане там скъсването, а не в ухото.
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот taurus13 » Съб Сеп 07, 2013 12:01 am

http://www.tashev-galving.com/303304-20 ... 0%B2%D0%B5

Продават се и единични бройки по размери. В бриколаж съм виждал, ама там па са малко скъпчии. Иначе едно време ги вадех, като пробивах отвор в средата на скъсания болт и с помощтта на стар метчик или нещо подобно ги развивах. Проблем е, ако е запекъл нещо, но затуй има разни пръскала.
Последна промяна taurus13 на Съб Сеп 07, 2013 12:05 am, променена общо 2 пъти
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcII » Съб Сеп 07, 2013 12:04 am

taurus13 написа:http://www.tashev-galving.com/303304-20-1/0/%D0%95%D0%BA%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80+%D0%B7%D0%B0+%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5


добре, мерси, ше ги разгледам..

малко като офтопик стана, но може би не съм само аз, който не е открил тея .. кво беше? екстракторчета :agree:

ed^2: loctite ги е спекло, то няма кво друго.. отново, благодаря за референцията, па да видим дали работи на пътеката..
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот xcrider » Чет Окт 31, 2013 6:19 pm

Дани от Сухата река +++++++
xcrider
 
Мнения: 1385
Рейтинг: 1256
Регистриран на: Пет Юни 10, 2011 11:43 am
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот penmark » Чет Окт 31, 2013 6:45 pm

Голям + За Добри от Dobrevbike Казанлък. Допълни и обезвъздуши спирачките ми за 20 мин днес. :clap:
Аватар
penmark
 
Мнения: 1381
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 11:32 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Bace_kz » Чет Окт 31, 2013 7:09 pm

Един огромен + за момчетата от Драг в Люлин :beer:
Аватар
Bace_kz
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот synsens » Пет Ное 01, 2013 6:36 pm

:peace: Bikescenter на Ситняково, до мол Сердика - един усмихнат гений с козирка, чието име непрекъснато забравям, ме отърва от спорадичното злобно прескчащо ДРЪН.
Нищо не ме влудява колкото неидентифицируем шум от колелото, та от няколко седмици ръчкам скоростите, смазвам, нося насам-натам по прегледи и всеки ми казва "ми нищо му няма".. ама има ДРЪН. даже спрях да карам за известно време, то ми се отщя.
И вчера този типец видя, че 2 звена от веригата са усукани навътре (?!), оправи го за нула време и даже пари не искаше накрая (дадох си му). Сега мога пак да си ларжа в стелт моуд :D
σύν
Аватар
synsens
 
Мнения: 109
Рейтинг: 1236
Регистриран на: Сря Май 30, 2012 12:52 pm
Местоположение: Sofia

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот gilb » Вто Ное 05, 2013 10:39 am

Голям плюс за Серго от Стара Загора! Откакто ми разглоби и поразмени спейсърите на курбелите и водача с мааалко по-различни дебелини и размери този велосипед върви самичък! :bowdown:
Просто съм изумен каква разлика в движението могат да дадат наглед смешни разлики в размерите на спейсърите...
БРАВО СЕРГО!!
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот anio_g » Вто Ное 05, 2013 3:44 pm

И от мен + за Серго. Работи бързо, качествено и евтино.
anio_g
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Пет Авг 30, 2013 5:05 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот APD » Вто Ное 05, 2013 8:18 pm

gilb написа:Голям плюс за Серго от Стара Загора! Откакто ми разглоби и поразмени спейсърите на курбелите и водача с мааалко по-различни дебелини и размери този велосипед върви самичък! :bowdown:
Просто съм изумен каква разлика в движението могат да дадат наглед смешни разлики в размерите на спейсърите...
БРАВО СЕРГО!!

А, стига бе? Някой се е сетил да чете документацията и по-специално частта за линията на веригата? :bigeyes:
APD
 
Мнения: 462
Рейтинг: 977
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 1:42 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 167 госта