Градски маршрути

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот pepidodo » Вто Май 20, 2008 9:54 pm

Някои може ли да каже някъв по пряк път от Дружба 1 до даскалото нпгпф (до южен парк е) щот не ми се кара по цариградско шосе..
pepidodo
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 9:50 pm

Мнениеот vasu » Вто Май 20, 2008 10:01 pm

pepidodo написа:Някои може ли да каже някъв по пряк път от Дружба 1 до даскалото нпгпф (до южен парк е) щот не ми се кара по цариградско шосе..
Я кажи кой клас си, че сме съученици :)
Иначе от друбжа нз, при всички случаи трябва да се придвижиш към центъра, от към четвърти километър или плиска може да завиеш на горе, и през гората да излезеш на семинарията, от там надоло към CCS, само напред и си в даскало.
Аватар
vasu
 
Мнения: 146
Рейтинг: 1209
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 3:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Kain » Нед Юни 08, 2008 9:47 pm

Ъъъ, нийд а литъл хелп хиър :D

Та, аз пътувам от нас, кв. Изток до Люлин 6. В момента маршрута ми е следния: Борисовата до Орлов мост, после пак градинката, излизам на Графа, Витошка за кратко до Св. София и после цепя Тодор Александров или Стамболийски до тунела за Люлин, незнам как се казва мястото от където минавам, но е над тунела, през ЖП прелеза и се спускам по един доста стръмен чакъл от другата страна на тунела, натам лесно. При кофти настроение и ако бързам слизам през Драган Цанков до Графа и от там същия път. Въпроса ми е, може ли да се съкрати маршрута :D Гледах картата и не успях да намеря алтернатива, ако някой знае как мога да спестя 5-10 мин :dunno: ?
Аватар
Kain
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1102
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 2:46 pm

Мнениеот Redhat » Нед Юни 08, 2008 11:20 pm

Защо от Изток се смъкваш чак до Орлов? По-добре е да цепиш правата (или диагонала) до Графа и Евлоги, след което бързо се озоваваш на Съдебната, респективно Стамболийски след което по-бързо от булеварда май няма. :dunno:
You Bastards!
Аватар
Redhat
 
Мнения: 881
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 9:42 am
Местоположение: неизвестно

Мнениеот klmn » Пон Юни 09, 2008 2:20 am

По Т.Александров е по-добрия вариант,няма трамваи и толкова паркирали коли,освен след Хр.Ботев на хотел АнАл,след метростанция/бул. Вардар минаваш ЖП линията м/у кварталите Зап. парк и Гевгелийски.
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот Stancho » Пон Юни 09, 2008 8:39 am

Моя градски маршрут е от нас до Южния Парк и обратно. Тръгвам от Овча Купел 1 (Автомивките преди Търговския център) и минавам покрай 88 СОУ, след това покрай новостроящия се Кауфланд (по черното пътче край оградата и продължавам през старата част докато не стигна спирка "Народно хоро" на трамвай 11. Оттам пресичам булеварда и продължавам посока мостчето над канала, което излиза на Славия. Минавам покрай ледената пързалка, 132 у-ще, 6 РПУ, 142 ОУ и излизам на Дойран. Оттам стигам по булеварда до бул. Гоце Делчев и оттам по този булевард пресичам бул. България (през подлеза ест.) и като се продължи направо се стига до Южния. Преспокойно се кара на тротоарите и има подлези на бул. България и на входа на Южния парк. Много удобно и бързо е. С по-бързо темпо ми трябват 15-20 мин.
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Kain » Пон Юни 09, 2008 6:49 pm

Redhat написа:Защо от Изток се смъкваш чак до Орлов? По-добре е да цепиш правата (или диагонала) до Графа и Евлоги, след което бързо се озоваваш на Съдебната, респективно Стамболийски след което по-бързо от булеварда май няма. :dunno:


И аз до този извод стигнах преди време. Направо като съм в Борисовата ли искаш да кажеш, защото там има 3 разклонения :), по Цанков не искам зареди колите, само ако много бързам минавам от там :popcorn: Но от Св. Неделя към Люлин немога да намеря по-бърз маршрут, явно няма :crap:
Аватар
Kain
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1102
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 2:46 pm

Мнениеот Redhat » Пон Юни 09, 2008 7:20 pm

За след св. Неделя klmn ти каза варианта - Т.Александров. За Борисовата зависи откъде влизаш, но ако от Изток се движиш по асфалтираната алея, вднага след тунелчето кривваш надясно в гората и следва приятно спускане, което те извежда до новата метростанция на Драган Цанков и Евлоги. После е ясно.
You Bastards!
Аватар
Redhat
 
Мнения: 881
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 9:42 am
Местоположение: неизвестно

Мнениеот freerider » Пон Юни 09, 2008 9:10 pm

Stancho написа:Моя градски маршрут е от нас до Южния Парк и обратно. Тръгвам от Овча Купел 1 (Автомивките преди Търговския център) и минавам покрай 88 СОУ, след това покрай новостроящия се Кауфланд (по черното пътче край оградата и продължавам през старата част докато не стигна спирка "Народно хоро" на трамвай 11. Оттам пресичам булеварда и продължавам посока мостчето над канала, което излиза на Славия. Минавам покрай ледената пързалка, 132 у-ще, 6 РПУ, 142 ОУ и излизам на Дойран. Оттам стигам по булеварда до бул. Гоце Делчев и оттам по този булевард пресичам бул. България (през подлеза ест.) и като се продължи направо се стига до Южния. Преспокойно се кара на тротоарите и има подлези на бул. България и на входа на Южния парк. Много удобно и бързо е. С по-бързо темпо ми трябват 15-20 мин.


Ей тая софия голяма стана :crazy:
Аз в Русе пешачката от нас до даскало 5 мин :D
Аватар
freerider
 
Мнения: 334
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 1:39 am
Местоположение: Русе

Мнениеот Stancho » Пон Юни 09, 2008 9:12 pm

Еми така е... "Расте, но не старее!" ;)
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Kain » Пон Юни 09, 2008 9:12 pm

И новата метростанция минавам, зависи накъде ми щукне, през Борисовата от където и да се мине е много приятно :popcorn: особено сега в това задушно, топло и влажно време. При спускането винаги ставам целия в пръски като е мокро :D много е забавно и охлаждащо :rofl: На работа ми се смеят ама се преобличам, поизмивам и готово :agree: Благодаря за вниманието, ще си джиткам по сегашния маршрут :)

:offtopic: Пазете се от глупави руси "шофьорки" Днес една ме застига и ми свири отзад, че и преча да свие да се качи на тротоара да паркира :crazy: свири ли свири и псува :bowdown:
Аватар
Kain
 
Мнения: 105
Рейтинг: 1102
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 2:46 pm

Мнениеот fever » Пон Юни 23, 2008 11:24 pm

Kain написа:Ъъъ, нийд а литъл хелп хиър :D

Та, аз пътувам от нас, кв. Изток до Люлин 6...


Има вариант, при който не се минава през центъра, и на мен лично ми се вижда по-приятен, но е с около 3 км по-дълъг.

От ТВ кула влизаш в парка по една алея, която започва от спирката на трамвай 18, караш по нея, пресичаш бул. Стоян Михайловски и през Ловния парк (зад София Ленд) излизаш на Сребърна, при автостанция Хладилника. На излизането от Ловния парк често обаче има кучета, затова отсечката може да се избегне по бул. Никола Вапцаров, където има перфектен тротоар - асфалтиран след последния ремонт и с колчета против нагли шофьори. Естествено, може и по платното.
Та, от Хладилника (или Кошарите при втория вариант) през Южния парк (през уличките на кв. Хладилника, или покрай посолството на САЩ) излизаш на бул. Гоце Делчев, караш по него, пресичаш България и Борис III, и на кръстовището за Овча купел завиваш надясно, към Красна поляна. Тук бонус е спускането по Житница. Караш по булеварда (от дясната страна на трамвайните линии има самотен тротоар, по който се развиват скорости) и стигаш до жп прелеза на Възкресение и Вардар. Завиваш наляво покрай линията и излизаш на Стамболийски. Оттам покрай трасето на трамвай 8 до тунела, натам е ясно. Маршрутът е по-дълъг, но на мен лично ми се вижда по-приятен заради Ловния и Южния парк.
Аватар
fever
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Мар 27, 2008 8:08 pm

Мнениеот cRazzY_Y » Пон Юли 14, 2008 11:13 pm

Я кажете как да стигна от Южния до Борисовата.. По възможност да се кара колкото се може по-малко по улицата.
cRazzY_Y
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:35 pm

Мнениеот bdz43r » Пон Юли 14, 2008 11:57 pm

cRazzY_Y написа:Я кажете как да стигна от Южния до Борисовата.. По възможност да се кара колкото се може по-малко по улицата.
1. бул. Никола Вапцаров, чието продължение е Пейо Яворов.
2. Аз често ползвам този път: LINK ул. Козяк, бул. Дж. Баучър, ул. Златен Рог, пресича се Черни връх при трамвайната спирка (малко е лудница), отново Дж. Баучър (южния тротоар е много удобен), пресичам на светофара, минавам зад Семинарията и през тунелчето под бул. Пейо Яворов, но може и да се продължи направо и да се излезе на Драган Цанков.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот cRazzY_Y » Вто Юли 15, 2008 9:44 am

Мерси много.. :beer:
cRazzY_Y
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:35 pm

Мнениеот parapiteka » Сря Юли 16, 2008 8:51 pm

Трябва ми направление Борово- Люлин 3.Единия вариант е през околовръстното; но ми се струва че може да се мине някъде Красна поляна - Западен парк.Моля за идеи.
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот dilana » Сря Юли 16, 2008 10:38 pm

Цепиш по алеята на бул.Борис 3, спускаш се надолу по Несторов май се казваше към Константин Величков и в края на булеварда в ляво по Сливница :)
Аватар
dilana
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1017
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 10:09 pm
Местоположение: София

Мнениеот jivkonik » Чет Юли 17, 2008 10:37 am

parapiteka написа:Трябва ми направление Борово- Люлин 3.Единия вариант е през околовръстното; но ми се струва че може да се мине някъде Красна поляна - Западен парк.Моля за идеи.

Хай! Виж ми поста от втора страница на тази тема

30 Апр 2007 12:59

Този маршрут ще те отведе до автогара Овча Купел, от там продължаваш по Тодор Каблешков още 500м. и си на пазара "Борово".
;)
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот edinmilion » Сря Юли 23, 2008 10:27 pm

Eто и моя всекидневен маршрут до работа :laugh:

- с червено по картата е пътя до работа
- със синьо - пътя до вкъщи
точка 1. Младост 1 - ул Йерусалим 54 на кръстовището с бул. Андрей Сахаров /покрай Пощата по моста с метрото, само на доле...тук се развива скорост от 52 км/ч :)) може и повече да се развият но с моето колело не ми се рискува, да не взема да оставя кожена диря по асфалта :Рр
точка 2. Бензиностанция "ОМВ", ПИБ (fiBank), кв. Мусагеница тука пък само на горе...
точка 3. Бензиностанция "Шел" - Ст. град - Дианабад - от където пак на доле се спускам до
точка 4. Пътека зад училището, по която влизам в "Ловния парк", много приятна част тъй като няма автомобили, поне до момента в който пресичам Симеоновско шосе, след което отново парк с широка велоалея!
точка 5. Бул. Н. Вапцаров до пряката на бензиностанция Петрол до крайната точка 6 в непосредствена близост до болница Токуда.

Изображение

точка 7. На връщане спестявам най хубавата част от маршрута, а именно парка, но пък за сметка на това по булеварда до Телевизионната кула, спускането е бързо, както и по Д. Цанков до кв. Мусагеница точка 8 от картата ;)

6 КМ - едната посока
20 мин. - едната посока
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Мнениеот Sparkle » Пет Сеп 05, 2008 2:51 pm

Здравейте, имате ли идея как да стигам от Южния парк (кв. Гоце Делчев) до Захарна фабрика?(там бачкам) Цяло лято умувам, докато междувременно се кандилкам с градския транспорт :dunno: Много ме притесняват големите булеварди...
Sparkle
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 2:46 pm

Мнениеот andr » Пет Сеп 05, 2008 3:24 pm

И аз се притеснявах от големите булварди, но всъщност там се оказва по-лесно, защото спокойно можеш да си караш по средата на дясното платно. Има достатъчно място да те заобикалят колите, виждат те отдалече, и не се опитват да се набутат между теб и съседната кола. От Бояна до Орлов мост минах по България и има приятно наклонче надолу, и стигам много много по-бързо отколкото с кола (10-15 мин в 9 сутринта на баш задръстването). Никой не ми свирка и като цяло колите те пазят.

Като цяло карай на най-задръстените улици, защото колите карат най-бавно и можеш да караш на едно ниво с тях, а и да ги задминаваш като се спрели.
andr
 
Мнения: 159
Рейтинг: 1395
Регистриран на: Сря Авг 06, 2008 4:41 am

Мнениеот Sparkle » Пет Сеп 05, 2008 7:45 pm

благодаря, не ми беше хрумвало, но си прав!
Sparkle
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 2:46 pm

Мнениеот gofren » Сря Сеп 10, 2008 11:39 pm

искам да питам и за да не правя нова тема ще питам в тази:

Някой минавал ли е не под моста между метростанции Вардар и Западен парк, а отгоре някак си. искам да знам дали може да се мине с колело отгоре, защото ме е шубе у тоа тунел. единствено съм минавал веднъж отгоре пеша, но бях пян и беше тъмно не помня почти нищо :D

ето карта на въпросния тунел ако не сте се сетили
http://i.data.bg/08/09/11/1147116_orig.jpg
Аватар
gofren
 
Мнения: 620
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:24 pm

Мнениеот jivkonik » Чет Сеп 11, 2008 9:51 am

gofren написа:искам да питам и за да не правя нова тема ще питам в тази:

Някой минавал ли е не под моста между метростанции Вардар и Западен парк, а отгоре някак си. искам да знам дали може да се мине с колело отгоре, защото ме е шубе у тоа тунел. единствено съм минавал веднъж отгоре пеша, но бях пян и беше тъмно не помня почти нищо :D

ето карта на въпросния тунел ако не сте се сетили
http://i.data.bg/08/09/11/1147116_orig.jpg

Значи ако идваш от Люлин към центъра и тръгнеш към тунела точно преди него има едни автомивка и някакъв сервиз. След тях на 20 метра почва тунела а точно преди входа му в дясно има стръмна камениста пътечка ( буташ по нея и си в Западния). Като избуташ догоре се оозваваш на главната чакълеста алея на парка и едни бетонни плочи (които покриват частта над тунела) отляво. Пресичаш главната алея и хващаш пътечка, кято след 15-20 метра те извежда на Ж.П. линията. Пренасяш колелото през нея и караш още 30-тина метра докато стигнеш края на една улица и първите блокове. Не тръгваш по улицата направо, а завиваш наляво. Тази улица върви пред блокчето няколко метра и в един момент става доста черна (разбита, няма асфалт) от ляво на уличката имя някакъв ограден паркинг или нящо подобно. Караш си по разбитата уличка, после минаваш по една пешеходна алея (все си направо, никакви отклонения) - постепенно се получава наклон надолу (защото започваш да спускаш към изхода на тунела). Минаваш покрай разни блокове междувременно (алеята е до тях) ПО едно време пресичаш една улица (оглеждай се добре, че малко няма видимост добра на това място!!!!) - след като я пресечеш пак си продължаваш по пешеходната алея. По тази алея излизаш реално покрай изхода на тунела и тя свършва точно на онзи десен завой и Т-образното кръстовище (първия след тунела, още преди да си стигнал трамвайното трасе и Вардар). Там е кофти - тези, дето идват от тунела и са за десен завой си карат бая бързо, няма светофар да ги спира, а ти идват и отзад и от ляво!!! МНОГО ОГЛЕЖДАНЕ ТРЯБВА ТАМ и избиране на подходящ момент за пресичане!!! :bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:
Като пресечеш вече е лесно - караш по тротоара, пресичаш трамвайното трасе и след още 15 метра си на светофара на Вардар.

За обратната посока - не съм пробвал дали ако идваш от центъра в дясно над тунела може да се качиш ( виждал съм обаче пешеходни пътечки към блоковете в квартала наблизо) - просто се разходи някой път и ще видиш каква е хавата. Вариант е на Вардар да си пресечш от ляво и да тръгнеш по обратния път, на това, което ти описах по-горе, но пок това Т-образното кръстовще преди тунела е досадно и ОПАСНО за минаване!

Успех! ;)
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот -NoX- » Сря Сеп 24, 2008 10:03 pm

:)
Аватар
-NoX-
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 9:18 pm

Мнениеот jivkonik » Нед Окт 05, 2008 6:39 pm

jivkonik написа:Здравейте!
Бих искал да предложа на вашето внимание един маршрут, който ежедневно използвам до работа и обратно. Според мен това е оптималния и най-кратък път от Люлин до Автогарата в Овча купел. ....


Да съживя малко темата!
Благодарение на по-съвременни технически средства (HOLUX M-241 GPS Logger) направих трак на маршрута и го предоставям на вашето внимание. Този път е минат от Овча Купел към Люлин, мисля че съм намерил почти оптималния (и най-малко засичащ се с колите) маршрут. Като кликнете на името на трака ще ви излезе и линк, в който може да намерите и вертикалния профил на трасето, както и трак във формат GPX за хората с Гармин устройства.



[url=http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=bg&msa=0&ll=42.691205,23.283806&spn=0.073307,0.131836&t=h&z=13&msid=115018637019182146635.000458838122a56264a2c]
Автогара Овча купел - Изхода на тунел Люлин[/url]

Ако има ентусиасти с някакъв вид тракери и навигиращи устройства мога да дам достъп до това място и да започнем да качваме разни такива градски трасета във вида, в който съм го дал.

Хубав конвертор от всякакви NMEA базирани тракове към KML (KMZ) формата на Google Maps има тук:
http://homepage2.nifty.com/k8/gps/file/nmea2kmz.htm
Ползвам го и съм доста доволен от опциите му.
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот jivkonik » Вто Окт 07, 2008 11:56 am

gofren написа:искам да питам и за да не правя нова тема ще питам в тази:

Някой минавал ли е не под моста между метростанции Вардар и Западен парк, а отгоре някак си. искам да знам дали може да се мине с колело отгоре, защото ме е шубе у тоа тунел. единствено съм минавал веднъж отгоре пеша, но бях пян и беше тъмно не помня почти нищо :D

ето карта на въпросния тунел ако не сте се сетили
http://i.data.bg/08/09/11/1147116_orig.jpg

Преди ти бях отговорил с описание, сега давам картинка.
Минавано е от към центъра в посока Люлин.
Преминаване над тунел Люлин
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот gofren » Вто Окт 07, 2008 2:17 pm

мерси. по принцип се зарибих по темата и когато мога ще предоставям разни маршрути и подробности но сега немога.

по повод на моста всъщност не съм ти провал маршрута все още, защото минавам от другата страна от където намерих два маршрута, единият е много бърз (има една мн дълга улица дето ако не те подгони едно куче може яката да си се изрежеш и като цяло е бързо) и един много забавен обаче е бавен щото в началото има малко наклон за катерене но после има много приятно спускане по един пясък където задната, че и предната гума занасят и е яко дрифтинг. като мога ще правя карти засега ме няма :)
Аватар
gofren
 
Мнения: 620
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:24 pm

Мнениеот codename47 » Чет Окт 16, 2008 8:07 am

Студентски Град-магазин Била на бул. България

Изображение Изображение

Началото е посолствата зад Судентски Град-покрай тах се слиза долу на Симеоновско Шосе-веднага от другата страна на булеварда има малка уличка която преминава през реката. Продължението на тази уличка е много удобно за пряко излизане на бул. Черни Връх но този път стана много популярен за колите затова преди реката се завива наляво и нагоре към Витоша и се минава по успоредна улица която преминава в черен път и през едно поле (малката картинка) се излиза на бул. Черни Връх близо до магазин Rossignol. Спускаме се надолу към Хладилника и веднага в първата пряка се включваме в малите улички на кв. Кръстова Вада. Има една улица която върви успоредно на Южния Парк и пресича реката на едно място-по този начин се избягва навлизането в Южния и пресичането на натоварените улици. Излиза се на бул. Тодор Каблешков и по него директно на Била.
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Мнениеот vlassadar » Вто Окт 28, 2008 5:35 pm

От Младост до центъра само пресичам няколко неизбежни улици, останалото са паркове, градинки, малки улички и тротоари...
Последната чупка, която напипах е следната: на изкачване от 4-и км към Младост първата отбивка вдясно по улицата, влиза се в квартала и оттам Окръжна болница, после между блоковете, и се стига до булеварда на 5-цата. Пресича се и по уличките се излиза на Байк центъра или на 125-о. Оттам вече ви е познато. Отделяте малко време 2-3 пъти, разучавате подробностите и после истински си карате колелото, а не се бутате между трафика. Днес не съм дишал никакви газове и прахоляци (поне не толкова концентрирани).
4-и км е единственото натоварено място. преди това е квартал Изток, там улички да искаш. Карам в еднопосочните улички срещу движението. така никой не ме дразни. А там пак има няколко варианта през градинките, но пак трябва да се разучава. Много приятен квартал.
Аватар
vlassadar
 
Мнения: 590
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 24, 2003 12:40 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 151 госта