За велосипедния транспорт в София

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Reactor » Пет Дек 21, 2007 10:07 am

Yavkata написа:Днес бе прекрасен ден за каране из София и извън нея. След десетдневна пауза се кефех искренно на хрущящия сняг и гладкия лед. Пирибирам се вечерта от работа след като бях понавъртял 60 км изън - и вътреградско. Минавам по някаква приумица не през Надлез Надежда, а през подлеза на гара София -Север. Обичайното слабо осветление ми разкрива една локвичка заемаща половината подлез. В другия край на подлеза в кабинка се е приютил охранителя. Потеглям смело през локвичката и изведнъж водата ми стига до осите!!! От изненада цопнах от колелото и изгазих пеша езерото, разритвайки айсбергите. Ами няма май друга такава малоумна страна.
Ужасно е трудно да се отпуши канала или да се сложи по една лента на входа на подлеза! Пиша го това в тази тема макар и да не е пряко свързано с велотранспорта в София, но все пак е част от цялостната картина на безхаберие, немарливост и мързел.

:offtopic: Прав си.Страната на неограничените възможности.Няма простотия,която да ни се опре.За съжаление,днес или утре в тази ситуция може да се озове и по възрастен човек или дете.Да се прибираш мокър в този студ.......... :(!: .
По улиците на София,живота се превърна в битка за оцеляване.Лошото е,че хората които трябва да се интересуват от това,тях ги возят със служебни автомобили и просто не им пука за тези,които им изкарват заплатите. :offtopic:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 152 госта