Относно темата Cross

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот nikudini » Съб Окт 20, 2007 10:59 am

biker^boy написа:Ако ще и космически кораб да е, като е с китайски части за нищо не става :)


:offtopic:
Ще става и още как, даже Китай си имат програма за изпращане на човек на Луната.
:offtopic:

И все пак, я пробвай да се качиш с колело крос на Витоша. Ще държи ама по едно време ще почнеш да поемаш камъни и неравности с тяло вместо с колелото. Просто не става. А скочи един скок (да речем малкия в Южния) и челото ще стане на 10. :crazy: За кво уважение си говорим, най-много да се убиеш някаде заради такова колело. Има причина да струват по 200 лв макс тея колела. :nono:
Аватар
nikudini
 
Мнения: 371
Рейтинг: 1629
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 10:47 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот biker^boy » Съб Окт 20, 2007 12:28 pm

Изображение
Важното е да върви !!!
Аватар
biker^boy
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 4:54 pm
Местоположение: с. Шумен

Мнениеот did » Съб Окт 20, 2007 2:35 pm

nikudini написа:ще почнеш да поемаш камъни и неравности с тяло вместо с колелото.


че какво нередно има в това :dunno:
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот M1010X » Съб Окт 20, 2007 4:49 pm

@did - че с друго колело може и да не го правиш :D
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Съб Окт 20, 2007 4:50 pm

biker^boy написа::angfire: :angfire: :angfire:


последния планински велосипед на Cross е култовия CryWolf, и за времето си и за следващите 2-3 години според доста народ това беше много добро колело.
след това се ориентират към други пазари, и да пускаш червени иконки - това е, сърди им се на тях че са хора и търсят как да преживяват.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Grash » Съб Окт 20, 2007 7:40 pm

qvkata написа:Незнам ама преди имах крос вендета.121 кинта беше.толкова сам го бласкал и скачал с него.Даже веднъж имаше едно състезание някво с скейтъри и имаше един скок доста голям.И от него съм скачал и само огънати капли и това е.Сега съм с Драг хакер за 185 лева и е първо супер нестабилно в завоите.Оригиналните гуми са някви супер твърди и нямат сцепление на асфалт ко да говорим за праст.Може да не са колела от 1000+ лева ама тука разликата в качеството и в цената е много голямо


Стига с тия глупости. Едно и също пишете. И аз съм имал Cross(Ultra) и аз съм го блъскал супер много(вкл. и в коли :D ), и аз съм доволен от него. В случая не става дума за това. Получава се същото, като кажа на някой да не си купува DVD на NEO- вика ми: " ми той съседа има такова и вече 2 години работи и чете и керемиди..." Защо като някой е имал уникален късмет с нещо, трябва да продължава да насилва нещата, че да стигне до провал, съжаление или в най-лошия случай (Cross) пребиване. Има частни случаи, в които хора остават доволни от боклуците, но това си е въпрос на късмет.
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот alxrmc » Съб Окт 20, 2007 8:52 pm

biker^boy написа:Ако ще и космически кораб да е, като е с китайски части за нищо не става :)

Зле си!В Китай си има 3 нива на качество.Това , че в България идват стоките с ниско качество не е проблем на Китай.Китай е с толкова развита индустрия и качествени стоки , че не можеш да си представиш.Пак казвам - проблема е в китайските стоки , които се внасят в България , а не в Китайските стоки кат цяло.
пп.Крос за кофата!
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот biker^boy » Съб Окт 20, 2007 10:30 pm

alxrmc написа:
biker^boy написа:Ако ще и космически кораб да е, като е с китайски части за нищо не става :)

Зле си!В Китай си има 3 нива на качество.Това , че в България идват стоките с ниско качество не е проблем на Китай.Китай е с толкова развита индустрия и качествени стоки , че не можеш да си представиш.Пак казвам - проблема е в китайските стоки , които се внасят в България , а не в Китайските стоки кат цяло.
пп.Крос за кофата!


Че вие с китайски части ли карате ??? :bigeyes:
Важното е да върви !!!
Аватар
biker^boy
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 4:54 pm
Местоположение: с. Шумен

Мнениеот M1010X » Съб Окт 20, 2007 11:09 pm

Не, щото не караме Крос :D

Интересно ми е - големите защитници на Крос - качвали ли сте се някога на колело с друга марка или пък без марка, но на който всеки от компонентите безсмислено (според вас) струва повече от един цял велосипед на Крос? И ако сте, не усетихте ли разликата? И ако не сте, какво въобще правите в този форум???
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот BG-Rider » Нед Окт 21, 2007 3:24 pm

"Grash" Стига с тия глупости.

Да напълно си прав Граш (ДО ПОСЛЕДНАТА ДУМА)! Ако избирам да направя крос с мартонки и анцуг, пред това да карам колело "крос". Предпочитам МАРАТОНКИТЕ даже и без анцуг :D !
Просто фирмата "Крос" прави полудействащи макети, които се излагат само по магазините МЕТРО! ;)
BG-Rider
 
Мнения: 261
Рейтинг: 995
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 2:25 pm

Мнениеот alxrmc » Нед Окт 21, 2007 6:26 pm

BG-Rider написа:
"Grash" Стига с тия глупости.

Да напълно си прав Граш (ДО ПОСЛЕДНАТА ДУМА)! Ако избирам да направя крос с мартонки и анцуг, пред това да карам колело "крос". Предпочитам МАРАТОНКИТЕ даже и без анцуг :D !
Просто фирмата "Крос" прави полудействащи макети, които се излагат само по магазините МЕТРО! ;)
:rofl: :rofl: :rofl: Излагат метро!
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот dibo92 » Нед Окт 21, 2007 7:21 pm

аз имам крос номад и какво ли не сам сменил и пак е боклук а със всички тея пари можех да си купя добро колело и вече реших-сменям го ;)
Аватар
dibo92
 
Мнения: 1132
Рейтинг: 1985
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:09 pm
Местоположение: София

Мнениеот alxrmc » Нед Окт 21, 2007 7:37 pm

Номада е зле , но ина много хубаво окачване.
Аватар
alxrmc
 
Мнения: 372
Рейтинг: 977
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 3:24 pm
Местоположение: sofia

Мнениеот Ozzie » Нед Окт 21, 2007 8:45 pm

alxrmc написа:Номада е зле , но ина много хубаво окачване.

Това е най- голямата глупост която можеше да бъде казана!
Можеш ли да спреш да се изказваш "потентно" във всяка тема?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 152 госта