накой ползвал ли е при по сериозно каране фитнес храни ...

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

накой ползвал ли е при по сериозно каране фитнес храни ...

Мнениеот outfaced » Пон Окт 08, 2007 7:03 pm

чудих се във връзка с вчера приключилия маратон у наше село (просто ме наведе на мисълта де, заради сериозното физическо испитание ... не че нещо общо с някой от участвалите) :) ... ял ли е или пил ли е някой тука от тия неща дет ги взимат бодибилдърите хранителни добавки за сила и издръжливост и какъв е ефекта?
То в такъв случай се говори най вече за креатин (не че съм особенно запознат де) ... и имаше и разни такива прахчета, да си правиш сокче - Isostar и други от сорта, макар че това е повече за минералния баланс май.

Та ползват ли се такива неща при дълго въртене или го карате на яко сникърс, марс и подобни :popcorn: когато трябва да заредите батериите :dunno:
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот goiko » Пон Окт 08, 2007 7:35 pm

Аз до навъртане на яки километри не съм стигал , но никога не бих използвал кавито и да е добавки и фитнес чудеса-напомнят ми на амфетамини :crazy2: :shake: .АЙРЯН руле.
Аватар
goiko
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1299
Регистриран на: Пет Апр 20, 2007 4:45 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grash » Пон Окт 08, 2007 7:53 pm

Аз карам на вода, сандвичи, корни и/или локумени вафли. Ако не гониш рекорди или свръх-спортна форма е напълно достатъчно. Ползвал съм и Isostar малко но не мисля, че за любителско-туристически цели е задължително.
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Sp3c7r3 » Пон Окт 08, 2007 8:30 pm

Разбира се, но не по повод колоезденето, макар да ми се е случвало докато съм на добавки да карам. Разликата е осезаема, поне за мен. И то при чистата изворна водица дето я пия... представям си какво е при момчетата с "тежката артилерия". ;) :agree:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот outfaced » Пон Окт 08, 2007 8:43 pm

Sp3c7r3 написа:чистата изворна водица дето я пия...


a туй какво ще рече :look:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот screamBoy » Пон Окт 08, 2007 8:56 pm

ще рече че някои хора въобще не приемат природни продукти - нито като храна нито като добавки нито като течности !
докато той като течности не си позволява друго освен изворна вода
но пък в неговия район изворите са едни ... обогатени хехе
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Besen na Kolelo » Пон Окт 08, 2007 9:09 pm

ми взимам,но не заради карането ;) то да ти кажа,ако взимаш протейни,демек т'ва дето взимат билдърите нищо няма да ти помогне,демек да си издръжлив....Единственото което т'ва е креатина,но тоя креатин трябва да се взема в ебати количествата за да има ефект,а вземеш ли го в такива количества ти ня трябва да спираш да го взимаш,защото той задъжа вода и ще ти е*е майката отвсякъде... Изобщо ако си просто байкърче,не се занимаваш с др неща не взимай нищо,не ти трябва...

ПП са се зачетох,под просто байкърче не искам да те обиждам ми имам предвид,че ако просто си караш ;) за да взимаш добавки трябва да правиш и друго,те няма да ти дадът енергия,те спомагат за натрупване на маса,т.е повечето са такива ,вече има и различни за реф(да чистиш и т.н) ,а тая чекия исостпор хахахахахахахах моля ви се не се занимавайте с тия глупости хахахахахахаха по - хубаво пийте по една бира или най - добре на ден по 50 грама ракия от колкото да пиете такива глупости.

ПП2 не се ебавам за ракията,питайте личните ли лекари,че по 50 грама ракия даже са задължителни :)

ПП3 забравих да добавя,че вече има креатин 2007 дето е изчистен и незадържа вода и дава много енергия,но като има голяма натоварване и са изпити 30те грама от него(т'ва е дневната доза) тялото се напомпа/набухва и ставаш като бухтичка,което може би за момента е желания ефект,но после ,т.е след като едба бухтичка е бухнала като бъде стисната кво става ? спада.... изобщо креатина си е част от бодибилдинга,но няма място в нашия спорт,т.е аз с тези 3 спорта го вкарвам и има огромен ефект,но ако просто се кара няма смисъл да се взимат каквито и да е добави,това е моето мнение ;)

И за накрая да добавя въпреки всичко аз самия не взимам креатин :)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот codename47 » Пон Окт 08, 2007 10:17 pm

Besen na Kolelo написа:.... аз с тези 3 спорта го вкарвам и има огромен ефект,но ако просто се кара няма смисъл .....:)

а кои са тея 3 спорта ако не е тайна?
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Мнениеот RAM-FR » Пон Окт 08, 2007 10:51 pm

codename47 написа:
Besen na Kolelo написа:.... аз с тези 3 спорта го вкарвам и има огромен ефект,но ако просто се кара няма смисъл .....:)

а кои са тея 3 спорта ако не е тайна?

Поза, позьорщина и позиране ;)
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Besen na Kolelo » Пон Окт 08, 2007 11:16 pm

codename47 написа:
Besen na Kolelo написа:.... аз с тези 3 спорта го вкарвам и има огромен ефект,но ако просто се кара няма смисъл .....:)

а кои са тея 3 спорта ако не е тайна?


Денис ти е отговорил на въпроса хахах
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 08, 2007 11:21 pm

Понеже няма шанс хората, които вече са коментирали отдавна тези неща, да започнат да го правят пак, само защото на някой му се пуща нова тема, ще препоръчам на пишещите тук да разгледат следните линкове от доброто старо време, когато спамерчетата още не можеха да стигат до клавиатурата:

http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1992
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8793
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=25399
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот codename47 » Пон Окт 08, 2007 11:26 pm

ето и нещо по темата за по-малките спамери: http://www.bb-team.org/articles/1586
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Вто Окт 09, 2007 3:11 am

Вижте did какво ви казва...
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 128 госта