Тренажор ... някой купувал ли си е такъв или подобен?!?

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Тренажор ... някой купувал ли си е такъв или подобен?!?

Мнениеот roshaw » Пет Окт 05, 2007 1:33 pm

Искам да си взема тренажорче за в къщи, че нещо не остава много време за каране (дори и през лятото), а за зимата да не говорим. Няма как много работа.

Та ми хрумна да си купя следното нещо:

http://www.eshop-gorgona.com/catalog/pr ... cts_id=760

Изображение

Въпроса е, че нямам идея дали ще ми върши някаква работа въобще. Та ако някой е ползвал такъв или подобен да пише.

Предварително благодаря!
Изображение
Аватар
roshaw
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Brave » Пет Окт 05, 2007 3:53 pm

Няма ли да е по-добре да си вземеш отделен велоергометър - мисля, че има прилични модели на близки до посочената цена. Все пак те си вървят с компютър, следящ обороти, скорост, пулс и т.н., освен това няма да амортизираш компонентите на байка си, а ако все пак намираш някакво време за истинско каране, ще се налага всеки път идеално да почистваш всичко по него, иначе ще измърляш яко стаята в която тренираш.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

Мнениеот КапитанПланета » Пет Окт 05, 2007 4:29 pm

Аз ползвах известно време такова нещо. Доста шум вдига, но проблема се решава като се смени задната гума с такава без грайфери. В последствие си купих кростренажор и сега почива в мазето. Ако проявяваш интерес може да го придобиеш срещу 50% от пазарната стойност.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 164 госта