Ново екстремно местенце във Варна.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Ново екстремно местенце във Варна.

Мнениеот X3MIST » Нед Авг 26, 2007 11:07 am

Става дума за прилично количество рампи, релси и други подобни на площадчето под Пантеона. Мястото е оградено, за да няма пострадали пешеходци. Изглежда добре и събира доста хора. Дано само не се окаже поредния предизборен трик, че кметските избори са близо :) Кажете какво мислите вие по въпроса, а ако сте го посетили и какво ви е мнението за самото място и как са направени нещата.

Фото и видео материал ще има до няколко дни в моя сайт.
"Има само две безкрайни неща, Вселената и човешката глупост. За първото не съм съвсем сигурен." - Айнщайн
Аватар
X3MIST
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 9:49 am
Местоположение: Варна, България

Мнениеот POWER555 » Нед Авг 26, 2007 11:16 am

Това за постоянно ли ще е там или пак за месец-два.Защото миналата година пак имаше доста рампи и др но стояха там не повече от месец :dunno:
POWER555
 
Мнения: 43
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 3:09 pm

Мнениеот FireFoXa » Нед Авг 26, 2007 11:42 am

Де кирията от това? Тея рампички и съоражения са направени за състезанието по Скейт, Блейд и БМХ което ще се проведе днес(неделя) от 14:00 часа, доколкото разбрах... Лично ние "байкарите" нямаме абсолютно никаква кирия от това, защото отидеш ли да караш по рампите дори и с БМХ след 2 минути се намира няколко скейтъри да дойдат и да те изгонят, така че не мерси.... А те тези рампи си бяха там преди няколко месеца, преди известно време бяха в Найден Геров...
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Besen na Kolelo » Нед Авг 26, 2007 12:03 pm

FireFoXa написа:Де кирията от това? Тея рампички и съоражения са направени за състезанието по Скейт, Блейд и БМХ което ще се проведе днес(неделя) от 14:00 часа, доколкото разбрах... Лично ние "байкарите" нямаме абсолютно никаква кирия от това, защото отидеш ли да караш по рампите дори и с БМХ след 2 минути се намира няколко скейтъри да дойдат и да те изгонят, така че не мерси.... А те тези рампи си бяха там преди няколко месеца, преди известно време бяха в Найден Геров...


Дам,хората с вафлите са доста напушени въпреки,че тука в София си има разбирателство,поне аз не съм имал проблеми с тях или те с мене :)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот X3MIST » Нед Авг 26, 2007 12:32 pm

Не виждам причина някой да ме гони като се съобразявам с останалите и не правя предпоставки за инциденти. Днес отидох там към 08:30 и стоях до около 10:15. В началото нямаше никого. После се събраха не малко скейтъри и двама с МТВ, които само седяха на пейката. Поскачах си доволно та чак мазоли на ръцете си докарах въпреки ръкавиците. Хареса ми, но ме съмнява да остане дълго всичко това там. Хубаво ще е обаче да му намерят място и да седи някъде постоянно, а не в някой общински склад. Дано го оставят поне още седмица-две, че иначе ще е доста тъпо.

П.П.
Ако някой ходи на състезанието неща снима и да пусне снимки. На мен не ми е възможно да присъствам.
"Има само две безкрайни неща, Вселената и човешката глупост. За първото не съм съвсем сигурен." - Айнщайн
Аватар
X3MIST
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 9:49 am
Местоположение: Варна, България

Мнениеот Black cat » Нед Авг 26, 2007 11:19 pm

Таман се пребирам от състезанието във Варна ;) На няколко места имаше табелки че се пускат в заградената част само хора практикуващи скейт,блейд и бмх.Имаше трима колеги с бмх които покарваха от време на време , не че някой ги гонеше а май не им се караше много.Все пак беше скейт състезание ,а не за мтб и бмх.

Едит: Честит ви скейт парк
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот X3MIST » Пон Авг 27, 2007 8:07 am

За състезанието ясно, че няма да е с МТВ. Става въпрос за ползването на парка след това. Не мисля, че има голяма разлика между това да караш МТВ и ВМХ там. Колелата са абсолютно различни, но са колела все пак. Така, че аз не виждам причина някой да гони велосипедистите от там. Пък и аз се разхождам сутрин по хладно така, че тогава не би трябвало да има повече от 5 човека на обекта.

Дай малко повече инфо за състезанието. Как е минал, какво са правели и т.н.?
"Има само две безкрайни неща, Вселената и човешката глупост. За първото не съм съвсем сигурен." - Айнщайн
Аватар
X3MIST
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 9:49 am
Местоположение: Варна, България

Мнениеот Black cat » Пон Авг 27, 2007 10:02 am

Определено никой няма да ти каже нищо че използваш уредите (както каза рано сутрин не мисля че ще има някой да кара) освен ако не е прекалено "препълнени" уредите от скейтъри .

За състезанието - тоя дъжд обърка доста нещата и трябваше да се чака час-час и половина да изсъхне. Стана късно и решихме да тръгваме , а турнира едва беше по средата. Имахме гост от Белгия , доста добро беше момчето поне за мен - не ги разбирам много тея скейт трикове :D
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот JoK3rA » Пон Авг 27, 2007 10:14 am

Рампите ще останат там до завършването на скейт парка в Младост, тоест някъде до към 14 Октомври.
Едит: Белгиеца найстина беше добър, а състезанието свърши към 23 часа
Аватар
JoK3rA
 
Мнения: 252
Рейтинг: 1447
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 4:30 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот POWER555 » Пон Авг 27, 2007 5:49 pm

А днес защо няма вече рампи :rofl:
POWER555
 
Мнения: 43
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 3:09 pm

Мнениеот FireFoXa » Пон Авг 27, 2007 6:24 pm

Защото си ги прибраха, за да не се рушат! Днес докато бяхме там едни хлапета с ужастни колелета подскачаха по разглобените вече рампи и ние естесвенно им се скарахме и те се махнаха. Същата ситуация имаше и пред Велоса, преди няколко месеца имаше две рампички оставени пред велоса една върху друга, и в един неделен ден отиваме на Велоса(където обикновенно се срещаме) и гледаме две хлапета ковът с пирони рампите и ние им се разбучахме, след това дойде майка им, и тя почна да ни бучи, и ние и бучахме и така си побучахме и накрая се махнаха :hbang2:

П.П. Казаха че скейт парка ще бъде отворен на 14ти октомври :popcorn:
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Ozzie » Пон Авг 27, 2007 7:18 pm

Май повече няма какво да се каже по темата? :)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта