Въпрос относно калъф за седалка на велоергометър

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос относно калъф за седалка на велоергометър

Мнениеот Flame in Black » Чет Апр 06, 2023 1:01 pm

Здравейте! :wavey:

Не знам дали темата ми е публикувана в правилния раздел. В случай че не е, моля, модератор да я премести в съответния.

Имам малко странно запитване – вкъщи разполагам с велоергометър на "Kettler". С цел седалката му да ми бъде максимално удобна, преди време сама си изработих платнен калъф. Тя, обаче, се скъса наскоро и докато умувах с какво да я заменя, се сетих, че се продават специални калъфи за седалките на велосипеди.

Та, въпросът ми е някой може ли да препоръча нещо изпитано? Нямам никакъв опит с такъв тип продукти, а гледам, че не са особено евтини, и се чудя на какво да се спра.
Сякаш, предпочитам да я закупя от английския Amazon, за да мога да я върна, в случай че не ми допадне.

Седалката на моя велоергометър е доста широка – 24 см. в най-широката си задна част, та това също трябва да се има предвид. На дължина е 27 см.

Или е по-добре въобще да не се занимавам с такива покупки и просто да отида при някой шивач, който да ми ушие подходящ custom-made калъф?

Благодаря и поздрави! :)
Flame in Black
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Мар 21, 2023 11:08 am

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 139 госта