Десетте най-добри нови пътеки за МТБ-БГ през 2018 г.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Десетте най-добри нови пътеки за МТБ-БГ през 2018 г.

Мнениеот Admin » Вто Дек 18, 2018 6:58 pm

Изображение
Вече стана традиция в края на годината, когато снегът затрупа хубаво пътеките, да ви представя десетте най-добри нови за мен пътеки, по които съм карал през изминалия сезон. Хвърляйки поглед назад към записките си от 2018 г., установих, че карането ми, ако не е било повече от други години, то със сигурност е било доста интересно, защото пътеките, по които карах за пръв път, надвишават доволно числото 10. Това направи и задачата за настоящата статия особено трудна, тъй като всяка пътека ми харесва с нещо, но все пак впрегнах целия си субективизъм, за да отсея десетте, които ще запомня като най-хубави.
http://www.mtb-bg.com/index.php/trails/ ... rails-2018

А кои са вашите любими нови пътеки за 2018 г.? Можете да споделите в тази тема.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Десетте най-добри нови пътеки за МТБ-БГ през 2018 г.

Мнениеот nkc20 » Чет Дек 20, 2018 9:43 pm

Нямах възможност да карам кой знае колко нови пътеки през тази година, но определено най-любимата ми беше спускането от хижа Бунтовна до Кръстевич. Любо я беше описал в сайта. Като за моето ниво е чудесна за упражнения, а освен това е достатъчно разнообразна, за да й се наслади човек. А и при карането с Нено я спускахме в полумрак и това направи нещата още по-интересни. :D
nkc20
 
Мнения: 162
Рейтинг: 1474
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 7:28 pm

Re: Десетте най-добри нови пътеки за МТБ-БГ през 2018 г.

Мнениеот Admin » Пет Дек 21, 2018 9:53 am

Добре, че я споменаваш, защото на мен ми беше в предварителния списък, ама бе подложена на силна конкуренция от разни нови попълнения в края на сезона. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Десетте най-добри нови пътеки за МТБ-БГ през 2018 г.

Мнениеот MacLeod » Съб Дек 29, 2018 9:51 pm

За мен лично пътеките над Смолянските езера и тази от село Гела - особено като я карах втория път :)
Аватар
MacLeod
 
Мнения: 882
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 3:22 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта