29 CUBE REACTION PRO

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот vankata_78 » Нед Юли 22, 2018 7:17 pm

Аз варирам от 88 до 91кг.и за крос-кънтри спирачките са си перфектни и спират чудесно,а винаги стискам с един пръст.
Аватар
vankata_78
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Ное 12, 2017 7:49 pm
Местоположение: Казанлък

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот Chochare » Съб Авг 04, 2018 9:52 pm

Банда, след близо 2 месеца без колело и лутане и чакане и въртене най-вече от байк център, който съм страшно разочарован от 5/6 велосипеда харесани, нито един наличен + че чаках 3 седмици за отговор дали могат да ми доставят 29 CUBE REACTION PRO който е 2018 модел и е супер не логично, да не може да дойде.. както и да е онзи ден случайно, попаднах на прясната разпродажба на велосипеди Scott и си закупих този(пускам линкче, от друг сайт, понеже взех последната бройка) https://www.scott-sports.com/gb/en/prod ... e-960-bike В интерес на истината щях да го закупя и на 2500 колкото беше цената му до преди онзи ден, защото ми омръзна да чакам, но някой път си струва чакането, та взех го на 2124лв. Ако някой се колебае за Скот да не се чуди - обслужването е страшно на ниво, звъняха ми няколко пъти + че ме питаха колко кг. съм че да ми настроят вилката според това колко тежа, а и колелото дойде готово за каране ! Благодаря на всички за мненията и съветите, след 2 месеца аут, съм на линия и аз : )
https://connect.garmin.com/modern/activ ... ique_id=38
Изображение
Аватар
Chochare
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2018 10:40 pm
Местоположение: Разград

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот didonch » Пон Авг 06, 2018 10:09 am

Жалко наистина за байк център, или си попаднал на някой некадърен консултант или ... просто такава им е политиката, да продават това което имат и както им изнася пък после клиентът да се спасява. Много познат подход от една друга "велика" бг фирма ShBl.
Накрая да вземем да направим една анкета с оценка на бг велотърговците ....нещо като рейтинг :dontknow:
didonch
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1578
Регистриран на: Съб Май 14, 2016 12:09 pm

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот Lucky Loser » Пон Авг 06, 2018 12:04 pm

:offtopic:
didonch написа:Жалко наистина за байк център ... просто такава им е политиката, да продават това което имат и както им изнася...

Нещо подобно беше споменал преди време и друг човек в тема. Измислени промоции и разни такива.

didonch написа:да вземем да направим една анкета с оценка на бг велотърговците ....нещо като рейтинг

За !
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот madsnake » Пон Авг 06, 2018 1:59 pm

Байк център ги обичат тия глупости. Мен супер много време се опитваха да ми обяснят, че не ми трябва по-голям велосипед, просто защото го нямаха наличен... Абе както и да е, да ти е честита придобивката колега.
Аватар
madsnake
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 11:47 pm
Местоположение: Софийската джунгла

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот Chochare » Пон Авг 06, 2018 2:56 pm

Благодаря! Да, но Скот са яко любезни и коректни + че тази промо до -30 % си заслужава и някой, ако има нужда от велосипед да скача. :)
Аватар
Chochare
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2018 10:40 pm
Местоположение: Разград

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот badzanga » Пет Авг 17, 2018 8:43 pm

Абе да си споделя и аз- след три месеца лутане и чудене се сдобих преди три седмици с велосипед от байк център и то....случайно. Отивам аз за седалка на жената и в един момент виждам....Cube Stereo 120...бре....изненада....като знам,че преди това им звънях 10 пъти за този велосипед в промоция около 2500 лева.... няма наличност и няма......... Бях се отчаял ....гледах и Пулс стр2 ...всъщвост първоначално търсех твърдак, понеже мекица под 3000к нова няма ,но 2500 за Кюбчето си заслужаваше, исках 29-ка 19 или 21, но в крайна сметка останалото Кюбче бе 20" 27.5 и.......го взех ,даже ми направиха още 10 % та точно 2300 ми го сметнаха ,не съжалявам нито за миг ,лекичко велосипедче, не друса :), на педалиране ми е перфектно,може би ще сменя кормилото,защото там усещам, че има нужда от корекция.Та така във връзка с горното - опитаха се в байкцентър да ми го продадат всячески, но аз около 2 часа преценявах,като още тогава усещах, че трябва лека корекция (къс чатал, дълъг торс :) ) за щастие не сбърках, НО -отстъпка цена-Ок., наличност -не се знае кое, къде е, и колко има, отношение -ок.Като цяло има какво да се желае, хубавото е ,че вече имам велосипед с мека новия да не ми друса на д...то. А па за шокблейз и наличност- въобще не ми се говори още от миналата година имах разговор с тях, като по телефона една кака ме убеждаваше как имат проект за промяна на политиката на фирмата за доставките до нашия пазар за 2018г. ама.........само на думи....дарг и рам забуксуваха особено рам, крос.... си я карат....евала на Пулс -колела,качество и отношение отлично. ( посетих и офиса им Младост в търсенето :) ) Та предложението за оценяването на търговците тук във форума не е лошо стига да е обективно .Наздраве и колегата да е живи и здрав и безаварийно каране на Скотчето :)


Извиням се за допуснатите пунктуални и прапописно изядени и объркани букви ама пиша на телефона, а вече не съм на 20 ...пък и с тея кебабчета :)
badzanga
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Апр 04, 2016 1:45 pm

Re: 29 CUBE REACTION PRO

Мнениеот victortrt » Пет Авг 17, 2018 11:16 pm

Имаш плюс от мене, че вече мога да слагам и ми хареса ентусиазма ти, но твоят разказ не е хвалба за търговеца, а по скоро за твоята решителност. :beer:
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Предишна

Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: themaddog и 35 госта